Pałac Manowce

Joanna Sinkiewicz

Pałac Manowce

Trzebieradź 1, Nowe Warpno

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Manowce to zabytkowa nieruchomość niedaleko Szczecina, malowniczo położona nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, otoczona rozległą puszczą, z dala od najbliższej wsi. Dzięki gustownej architekturze, wspaniałym wnętrzom i malowniczemu położeniu Manowce są znakomitą scenografią dla zaślubin i przyjęć weselnych.
W Manowcach organizujemy różnego rodzaju imprezy weselne. Nasz podstawowy format to wesela maksymalnie dla 64 osób wewnątrz pałacu i 100 osób w hali namiotowej w ogrodzie. Urządzamy również popołudniowe przyjęcia i obiady weselne oraz dyskretne przyjęcia tylko dla pary młodej i ewentualnie kilkorga gości.
Dla każdego z tych formatów oferujemy standardowy pakiet usług i wyposażenia. W ramach standardowego pakietu nasz manager koordynuje przygotowania i przebieg imprezy. Ponadto, standardowy pakiet obejmuje wynajem obiektu, przyjęcie i wyposażenie będące własnością Pałacu Manowce. Wynajem obiektu zawsze jest na zasadzie wyłączności, tzn. nie ma wtedy innych gości. Ceny wesel zależą od liczby uczestników i w 2024 roku wynoszą od 1700 do 2700 zł od osoby, zaś ceny przyjęć (bez noclegu) od 850 zł do 1350 zł.
Zakwaterowanie oferujemy wyłącznie w przypadku wesel, czyli przyjęć połączonych z tańcami. Wówczas pakiet standardowy obejmuje rezerwację wszystkich 16 pokoi i apartamentów (w tym apartamentu nowożeńców), w których może nocować do 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – do 42 osób. Jeśli wesele ma odbyć się lipcu lub sierpniu, konieczny jest wynajem obiektu w dniu przed weselem i w dniu po weselu. Ponieważ Manowce położone są w lesie i nad wodą, wesela kończą się u nas najpóźniej o godzinie drugiej w nocy, z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą.
Jeżeli młoda para będzie potrzebować więcej usług niż zawarte w pakiecie standardowym, np. dekoracje kwiatowe, zespół muzyczny, didżeja, fotografa czy wideografa, może wybrać je a la carte, a my podamy ceny wybranych usług najlepszych lokalnych wykonawców.

PRZEDZIAŁ CENOWY

850 zł - 2700 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

42

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 2 do 100

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Kuchnia

Nocleg

Ogród

Parking

Teren zamknięty

TYP SALI

Dworek na wesele

Pałac na wesele

Zamek na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu retro

Wesele w stylu romantycznym

Oferta - Pałac Manowce

Menu weselne - Wariant 1

Opinie - Pałac Manowce

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zapraszamy pary młode od 2020 roku, po zakończeniu renowacji pałacu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta znacznie różni się od ofert innych obiektów. Po pierwsze, niezależnie od wielkości wesela czy przyjęcia, pałac jest wynajmowany zawsze na wyłączność. Po drugie, wszystkimi weselami i przyjęciami zajmuje się nasz koordynatora eventów, który pomaga parom w planowaniu przyjęcia i doborze podwykonawców, a także koordynuje przebieg imprezy. Po trzecie, cena obejmuje wynajem pałacu na wyłączność, koordynację imprezy, przyjęcie, a w przypadku wesel, czyli przyjęć z tańcami, także zakwaterowanie dla gości (do 42 osób). Co ważne, ceny wesel i przyjęć publikujemy online, niczego nie ukrywając przed parami młodymi. Wyróżniamy się także sposobem serwowania potraw (potrawy podawane do stołu, alkohole nalewane przez kelnera lub barmana), personalizacją menu, jakością usług, malowniczą lokalizacją nad samą wodą i pokojami gościnnymi urządzonymi na pięciogwiazdkowym poziomie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Z radością gościmy polskie pary, jednak większość wesel i przyjęć organizujemy dla zagranicznych par. Część z nich pojawia się u nas pierwszy raz w przeddzień wesela. Każdorazowo dużym wyzwaniem jest więc dopięcie wszystkiego na ostatni guzik pod wymagania pary młodej i zgodnie z jej inspiracjami i wizją.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Poza ceną, najistotniejsza jest jakość; zarówno dla nas jak i dla naszych par. Pytania zwykle dotyczą przyjęć z klasą na miarę europejską. Pary dopytują o możliwość personalizacji menu pod danego gościa, bądź o to, czy możemy na bazie ich inspiracji całkowicie zdalnie zorganizować ich wesele od A do Z, czy możemy sprowadzić dla nich ich ulubiony alkohol lub sporządzić uwielbiany drink, który im zasmakował w Indonezji. Zwykle nie mamy problemu z realizacją marzeń naszych par.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W Manowcach organizujemy różnego rodzaju imprezy weselne. Nasz podstawowy format to wesela maksymalnie dla 60 osób wewnątrz pałacu i 100 osób w hali namiotowej w ogrodzie. Urządzamy również popołudniowe przyjęcia i obiady weselne oraz dyskretne przyjęcia tylko dla pary młodej i ewentualnie kilkorga gości. Dla każdego z tych formatów oferujemy standardowy pakiet usług i wyposażenia. W ramach standardowego pakietu nasz manager koordynuje przygotowania i przebieg imprezy. Ponadto, standardowy pakiet obejmuje wynajem obiektu, przyjęcie i wyposażenie będące własnością Pałacu Manowce. W przypadku wesel, pakiet obejmuje dodatkowo noclegi, śniadanie dnia następnego i miejsce do zaślubin. Jeżeli młoda para będzie potrzebować więcej usług niż zawarte w pakiecie standardowym, np. dekoracje kwiatowe, zespół muzyczny, didżeja, fotografa czy wideografa, może wybrać je a la carte, a my podamy ceny wybranych usług. Oczywiście, jesteśmy otwarci na współpracę z wedding plannerami i ich klientami.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna zarezerwować u Was termin?

Zależy to od miesięcy, którymi para jest zainteresowana. Okres letni czerwiec-wrzesień jest rozchwytywany dużo szybciej, niż pozostałe miesiące. Średnio jednakże jest to od 12 do 18 miesięcy wcześniej. Warto jednak pytać o terminy last minute (czyli z kilku tygodniowym lub kilkumiesięcznym wyprzedzeniem), ale wówczas wyzwaniem będzie dostępność najlepszych usługodawców np. dekoratorki, zespołu muzycznego, didżeja, fotografa czy wideografa.

Czy można umówić się wcześniej na obejrzenie sali weselnej oraz degustację menu?

Oczywiście, można obejrzeć Manowce po uprzednim umówieniu się na konkretny termin. Degustację menu dla dwóch osób przeprowadzamy po podpisaniu umowy i spersonalizowaniu potraw weselnych. Jest to w cenie pakietu standardowego.

Na ile jest możliwość wprowadzenia modyfikacji w proponowanej przez Was ofercie?

Jeżeli nie odbiega to od naszych standardów i nie ma wpływu na jakość, może wykazać elastyczność w kształtowaniu oferty.

Kiedy ustalacie z Parą Młodą szczegóły dotyczące wesela?

Pracę nad przyjęciem weselnym rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

W jakim stylu przeważnie Młode Pary organizują u Was wesela?

Dzięki gustownej architekturze, wspaniałym wnętrzom i malowniczemu położeniu Manowce są znakomitą scenografią dla ślubnych filmów i sesji fotograficznych. Budynek pałacu został zaprojektowany w neoklasycystycznym stylu, z majestatycznym portykiem i wyszukaną sztukaterią. We wnętrzach znaleźć można piękne stare meble, obrazy i dwustuletnie piece kaflowe, a także współczesne luksusowe meble. Teren wokół pałacu, w tym ogród z fontanną, jest równie fotogeniczny. A już widok z brzegu na bezkresne wody Zalewu Szczecińskiego nie ma sobie równych! Całość utrzymana w jasnej, świeżej kolorystyce. Nie trzeba wiele, aby przyjęcie weselne było wyjątkowe i niepowtarzalne. Przeważnie pary decydują się na elegancję i klasykę, ale większość współczesnych trendów można wkomponować w nasze wnętrza, od glamour po boho.

Wolne terminy

Kontakt - Pałac Manowce

Pałac Manowce

website youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5222997539

Trzebieradź 1 72-022 Nowe Warpno

337 km od Wrocławia

29 km od Szczecina

471 km od Warszawy

207 km od Zielonej Góry

399 km od Łodzi

220 km od Poznania

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Police: