Pepa Films

Ola/Piotr

Pepa Films

Bananowa 1c/8, Zielona Góra

(5)

Nasze filmy ślubne to Wasze historie uchwycone w przełomowym momencie życia. Każda z nich jest zupełnie inna - odmienne temperamenty, style, osobowości tworzą za każdym razem coś niepowtarzalnego. Obserwacja tego, co dzieje się wokół Was, wczuwanie się w panujący nastrój - to klucz, według którego pracujemy. Każdy film jest indywidualnie projektowany. Jest sztuką napisaną według tworzonych na nowo ram. Ram, które tworzą nasze pary, ich rodziny, i ich życie.

5500 zł - 8500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Reportaż Ślubny

5500 zł - 8500 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

1 zł - 2 zł

W cenie pakietu.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1 zł - 2 zł

W cenie pakietu

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

PI

Patrycja I

Pepa Films to Ola i Piotr oraz wielka pasja. Pasja do wydobywania tego co najpiękniejsze w ludzkich relacjach w niepowtarzalny sposób. Już pierwsze spotkanie z Wami, uświadomiło nam, że spotkaliśmy fantastycznych ludzi, z którymi chcemy dzielić dzień naszego ślubu. Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność i kapitalne kadry. Dzięki temu nasze wspomnienia będą wiecznie żywe. :)))

2 miesiące temu

JM

Justyna M

Kiedy spodziewasz się wyjątkowego filmiku ze swojego wesela, a otrzymujesz coś, co przerasta Twoje najśmielsze oczekiwania. Tak właśnie było w naszym przypadku. Piotr i Ola z Pepa studio udowodnili, że są absolutnymi profesjonalistami. Prawdziwa klasa, zarówno jeśli chodzi o bezpośredni kontakt jak i umiejętności. Stworzyli dla nas teledysk, który można oglądać bez końca. Cieszymy się, że wypadło właśnie na was i że mogliśmy z wami wspólpracować. Dziękujemy!! Wyszło magicznie. Sprawiliście nam niesamowitą niespodziankę i ogromną radość. Na 10 rocznicę ślubu w jurcie, wiemy już z kim chcielibyśmy ponownie pracować :)

1 rok temu

JO

Joanna O

…choć czasem wydaje nam się że nie ma sensu dokładać sobie zmartwień , trosk …po co komplikować nasze życie które samo w sobie ma tysiąc zawiłych uliczek….. po co nam te nerwy…zrezygnujmy, nie jesteśmy aktorami ….tak mówiliśmy dzień przed ślubem o naszym klipie/przemówieniu …ale wtedy napisała Ola…która tak jak ja nie mogła zasnąć … …dziękujemy za tamtego sms-a…za pierwsze spotkanie , po którym wiedzieliśmy… tak oni czują jak my…to niespotykane , możemy im zaufać… Więc jeśli ktoś z Was boi się zaufać to polecamy osoby które zasługują na to w 100% - Ola i Piotr – oni wiedzą jak pokazać każdy szczegół taki jakim jest , przepełnionym uczuciem , niebagatelny…to niewiarygodne że oglądając ten film za każdym razem jesteśmy poruszeni..za każdym znajdujemy nowy element który napełnia go jeszcze większą miłością…. Dziękujemy!!! A&A Polecamy z całego serca!! www.pepastudio.pl

1 rok temu

K

Karolina&Karol

Współpraca z Pepa Studio to czysta przyjemność i niesamowite doświadczenie. Przede wszystkim to wspaniali ludzie i profesjonaliści w każdym calu zaangażowani w swoją pracę. Magiczne chwile, wzruszające momenty, wielkie emocje zatrzymane w kadrach mówią same za siebie. Po prostu najlepsi!!! Polecamy!!!!

1 rok temu

Dziekujemy Karolino - wspolpraca z Wami to byla czysta przyjemnosc:) Zyczymy sobie tylko takich Par Mlodych jak Wy i slubow takich jak Wasz:) pozdrawiamy cieplo:)

Pepa Films

KS

Kasia S

Długo szukałam filmu ślubnego innego niż wszystkie...pełnego ekspresji, emocji, niestandardowego...Moja konsultantka ślubna podsunęła mi ekipę Pepa Studio z Zielonej Góry. Mimo, ze duża odległość nas dzieliła, to Pepa Studio stanęła na wysokości zadania:) Oni są tacy pozytywni, bije z nich energia, a co najważniejsze zaskoczyli mnie swoim odmiennym podejściem do filmu ślubnego. Podczas ślubu robili swoje, nie narzucali się, bez przerwy uśmiechnięci:) Czułam się przy nich bardzo dobrze - dałam im pełnię mojego zaufania i opłacało się. Film ślubny - za każdym razem oglądam ze łzami w oczach...Dziękuję Wam Olu i Piotrze! Polecam wszystkim Parom Młodym nie tylko z lubuskiego:)

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Pepa Films

Bananowa 1c/8 65-001 Zielona Góra

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny
Marry Me Studio - Artystyczny Film Ślubny Warszawa
(7)
Zobacz profil
PSK FILM
PSK FILM Barlinek
(16)
Zobacz profil
Sky Piastowskie Film & Foto
Sky Piastowskie Film & Foto Zielona Góra
(6)
Zobacz profil
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA Lubań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: