avatar

Jacek Barszcz

flyingmachine.pl

Ul. Chojnicka 28/2, Starogard Gdański

(4)

O nas

Nasza firma od kilku lat z powodzeniem zajmuje się tworzeniem produkcji filmowych i zdjęciowych. W 2016 roku poszerzyliśmy działalność o profesjonalne filmowanie najważniejszych życiowych uroczystości takich jak śluby i wesela. Doświadczenie, zaangażowanie w projekty, terminowość oraz profesjonalny sprzęt, jaki wykorzystujemy w pracy pozwala nam zadowolić każdego klienta. Filmy nagrywamy kamerami Sony A7S II oraz dronami inspire firmy DJI. Wykorzystujemy elektroniczne stabilizatory obrazu DJI Ronin oraz Flycamy. Ceny usługi są uzależnione od wybranego scenariusza i zamykają się w przedziale od 2500 zł do 7000 zł. Podstawowa zasada naszej pracy to zadowolenie klienta. W naszej firmie standardowy termin realizacji filmu to 30 dni.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 7000 zł

Oferta - flyingmachine.pl

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

2500 zł - 7000 zł

Opinie - flyingmachine.pl

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

DP

Dominika P

Dziękujemy za piękny oraz wzruszający film, dzięki któremu ponownie mogliśmy przeżyć dzień naszego ślubu :) Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalizm to idealne określenie flyingmachine :) Wielki plus za dotrzymanie krótkich terminów realizacji filmu :) Pozdrawiamy!

4 lata temu

KI

Katarzyna I

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubno- weselnego. Współpraca przebiegła bardzo szybko i owocnie, a wszelkie sugestie z naszej strony zostały wdrożone do materiału. Dziękujemy bardzo za piękną pamiątkę z tego jakże ważnego dla nas dnia.!

4 lata temu

DW

Dawid W

Chcielibyśmy bardzo podziękować za owocną współpracę. Bardzo doceniamy profesjonalizm. Przygotowany film z uroczystości weselnej oraz ślubu jest piękny i dopięty w każdym calu :) Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem. Bardzo miło nam się współpracowało! Bardzo polecamy tę firmę!!!

4 lata temu

K

Karina

Polecamy pod każdym względem. Bardzo miła atmosfera podczas spotkań oraz realizacji reportażu, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Film otrzymaliśmy w tempie błyskawicznym.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Mamy za sobą pierwszy sezon i kilka udanych produkcji. Ja oczywiście nie jestem zadowolony, bo widzę w swoich filmach wiele do poprawki, ale pary młode twierdzą, że filmy są bardzo ładne. Najczęstsza uwaga to, że mogłyby być dłuższe :).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowy, najczęściej zamawiany film to reportaż ze ślubu i wesela. To najważniejsza pamiątka z wesela, Ofertę tę oczywiście poszerzamy o teledysk ślubny, sesję ślubną, podziękowania dla rodziców i wszystko czego sobie zażyczy klient. Dysponujemy bardzo dobrym sprzętem więc jesteśmy w stanie sprostać wyszukanym potrzebom.

Kontakt - flyingmachine.pl

flyingmachine.pl

ul. Chojnicka 28/2 83-200 Starogard Gdański

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: