avatar

Marek

Foto-Video Masters

Ul.Grunwaldzka 29, Ostrzeszów

(15)

O nas

Profesjonalna fotografia ślubna, okolicznościowa, reportażowa oraz produkcja filmów okolicznościowych

Oferta - Foto-Video Masters

Film ślubny

Zajmujemy się tworzeniem niepowtarzalnych filmów ślubnych .Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.Tworzymy filmy kierując się kreatywnością i oczekiwaniami naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie, najlepszej jakości sprzęt którym filmujemy oraz pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy pozwala nam tworzyć filmy ślubne inne niż wszystkie.

Pakiet: Reportaż + Plener

Kompleksowa obsługa fotograficzna to nasza specjalność.Wykonywany przez nas reportaż ślubny w połączeniu z sesją plenerową klienci otrzymują na nośniku pendrive i DVD oraz wysokiej jakości fotoalbum

Plener ślubny

Sesja plenerowa to szczególny dzień dla młodej pary. Miejsca wykonywania zdjęć plenerowych uzgadniamy indywidualnie z każdą Parą Młodą, dopasowując się do ich oczekiwań. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na propozycje i czasami szalone pomysły Nowożeńców.

Reportaż ślubny

Dzień ślubu jest dniem szczególnym, wyjątkowym dla Młodej Pary .Staramy się aby reportaż ślubny oddawał te szczególne chwile, emocje, uśmiechy. Wykonując zdjęcia robimy to bardzo dyskretnie aby nie zakłócać ceremonii ale zarazem wychwytujemy te najciekawsze momenty tworząc z reportażu ślubnego dokument. Para Młoda otrzymuje zdjęcia na nośniku pendrive i DVD oraz fotoalbum.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Ujęcia z powietrza wykonywane dronem dodają atrakcyjności naszym filmom, dlatego chętnie wykorzystujemy je w naszych produkcjach.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Wykonujemy podziękowania dla rodziców w formie kilkuminutowych teledysków.Gotowy film rodzice otrzymują od Młodej Pary na płycie DVD lub Pendrive. Oferujemy również wyświetlanie w trakcie przyjęcia weselnego filmiku z podziękowaniami.Dysponujemy kompletnym sprzętem do takiej prezentacji.

Opinie - Foto-Video Masters

5

15 opinii

Dodaj opinię

Marlena Ż

Gorąco polecamy Foto-Video Masters. Bardzo dobra jakość filmu i szybki czas realizacji. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę i za mega niespodziankę w postaci drona, o którym wcześniej nie wiedzieliśmy! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MA

Magdalena A

Dziękuję!! Świetna obsługa i super wykonanie. Polecam ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

PK

Paulina K

Dziękujemy za profesjonalne wykonanie i podejście ! Bardzo życzliwe i sympatyczne osoby ! Polecam !

3 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Magdalena W

Serdecznie polecamy Studio Foto-Video Masters <3 Bardzo mili właściciele, szybka obróbka zdjęć oraz wykonanie foto książki. :) Zdjęcia wyszły wyśmienicie, zarówno ze ślubu i wesela, a także ze sesji plenerowej. Wyrazistość oraz wielobarwność nadają zdjęciom unikalny charakter. :* :D

3 lata temu

Źródło: Facebook

KZ

Katarzyna Z

Gorąco polecam. Świetni ludzie, pełen profesjonalizm, super zdjecia, wspaniała sesja i piękny film z naszego wesela. DZIĘKUJEMY

3 lata temu

Źródło: Facebook

Piotr Ś

Dziękujemy za bardzo miła współpracę. Według nas jesteście rewelacyjni i otwarci na wszelkie propozycje. Jesteśmy w 200% zadowoleni z waszych usług. Jak najbardziej będziemy was polecać. Zdjęcia i film są fantastyczne, dokładnie tego czego oczekiwaliśmy. ??. Do zobaczenia na kolejnym weselu za rok. Pozdrawiamy?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AA

Agnieszka A

Gorąco polecam!!! Obsługa mega sympatyczna, atmosfera rodzinna! Album ze ślubu piękny a film wspaniały! Piękna pamiątka na całe życie :) Czas oczekiwania krótki, czego wszyscy oczekują ;) Jeszcze raz bardzo z mężem DZIĘKUJEMY :) Polecamy w 100%

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Foto-Video Masters

Foto-Video Masters

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul.Grunwaldzka 29 63-500 Ostrzeszów

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Ostrzeszów: