FotoDron

Milosz Galantowicz

FotoDron

Zamenhofa, Zielona Góra

Jestem przekonany, iż decydując się na powierzenie mi wykonania zdjęć ślubnych będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wykonanych przeze mnie fotografii i dołączycie tym samym do grona moich zadowolonych Klientów, którzy polecają swoim znajomym fotografa ślubnego – wskazują właśnie mnie, za co jestem im bardzo wdzięczny.
Zapraszam do współpracy

200 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

400 zł

To przede wszystkim dobrze opowiedziana historia, wciągająca jak świetna książka. Jesteśmy przekonani o tym że prawdziwy reportaż to wspaniała pamiątka. W naszych zdjęciach stawiamy na naturalność i autentyczność, dzięki temu każdy reportaż jest niepowtarzalny.

Reportaż Ślubny

500 zł

W dniu ślubu rozpocznijmy fotografowanie od przygotowań, jak przygotowujesz się gdy suknia jeszcze wisi w pokoju na wieszaku a za Twoimi plecami przychodzą pierwsi goście. Będę z Wami podczas ceremonii ślubnej i zabawy weselnej aż do 1 w nocy, gdy zabawy już się zakończą, tak by uchwycić najważniejsze momenty.
Gdy opadną emocje spotkamy się na sesji fotograficznej w miejscu, które będziecie chcieli zachować na całe życie.

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł

Na to pytanie .....

Odpowiedź nie jest jednoznaczna - zależy czy filmujemy z powietrza jedynie miejsce Ślubu (przyjazd Pary Młodej, wyjście z kościoła, życzenia, wspólne zdjęcie) czy też miejsce wesela czy może film podziękowanie dla rodziców z drona zaczynając od scenariusza aż po realizację i montaż. Niemniej jednak jest to zwykle jedynie ułamek kwoty, którą Para Młoda wydaje na kamerzystę czy fotografa natomiast pamiątka i wrażenia Gości są bezcenne.

Romantyczne, pomysłowe, zaskakujące, niezwykłe – postaw na wysoką jakość swoich usług i profesjonalne podejście do sprawy… daj nowożeńcom to, czego sami się nie spodziewają – najpiękniejszą pamiątkę w ich życiu.

Film ślubny

800 zł

Obecnie oferujemy naszym klientom film ślubny o długości 40 minut oraz kilkuminutowy, dynamiczny skrót.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł

Ubiór, jak i zachowanie zawsze dopasowujemy do ogólnego stylu i charakteru imprezy. Jesteśmy dyskretni, nie kręcimy się ponad potrzebę np. w okolicach ołtarza podczas uroczystości, nie używamy też wtedy lamp błyskowych! Lampy używamy dopiero podczas zabawy i tańców. Podczas dnia natomiast staramy się umiejętnie wykorzystywać światło zastaneU

Plener ślubny

300 zł

Większość sesji zaręczynowych opiera się na setkach uśmiechów, złotym świetle zachodzącego słońca i scenerii rodem z komedii romantycznej

Reportaż ślubny

400 zł

To przede wszystkim zrozumienie oczekiwań młodej pary, bardzo dobra komunikacja, potrafię słuchać klientów, wyrażam swoje zdanie, służę radą i pomocą w tematach ślubnych i weselnych.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oceńcie sami

Wolne terminy

Kontakt

FotoDron

Zamenhofa 65-001 Zielona Góra

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Laboratorium i studio fotograficzne RAW .SC Poznań
Zobacz profil
WILK MEDIA photo&video
WILK MEDIA photo&video Legnica
(15)
Zobacz profil
PSK FILM
PSK FILM Barlinek
(16)
Zobacz profil
Fotohera
Fotohera Gostyń
(11)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: