Kadra Studio - Film DSLR

Jakub Galor

Kadra Studio - Film DSLR

Kopernika 40, Ryn

(1)

Jeżeli szukacie świeżego spojrzenia na film z niepowtarzalnej dla Was uroczystości, cenicie starannie wykonywaną pracę, a przede wszystkim szukacie przeciwieństwa długich i kiczowatych filmów rodem z lat 90 tych to nie mogliście trafić lepiej.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym z wymiennymi obiektywami, rejestrujący filmy w najwyższej jakości Ultra HD (4K) oraz Full HD. Realizujemy także ujęcia z powietrza za pomocą zaawansowanego drona

Obejrzyjcie Nasze realizację i przekonajcie się sami :)

Oferta

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

Jako jedna z nielicznych firm nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za ujęcia z drona. Dron jest w cenie poszczególnych pakietów - standardowy i premium.

Reportaż Ślubny

3700 zł - 4200 zł

Film jest nagrany w formie reportażu ślubnego, który zawiera najważniejsze momenty z Waszej uroczystości. Reportaż zawiera m.in. kilku odrębnych mini klipów (m.in. przygotowania, przyjazd do kościoła, wyjście z kościoła/życzenia, przerywnik podczas wesela, tort, oczepiny), które tworzą niepowtarzalny klimat uroczystości, a przede wszystkim nadają przy tym tempa całej realizacji, dzięki czemu film nigdy nie jest monotonny. Wybierz jeden z 2 pakietów, które obejmują m.in. Dwóch operatorów, Rejestracja ujęć w dniu ślubu i wesela (reportaż ślubny), Ujęcia z powietrza realizowane zaawansowanym dronem, Profesjonalny montaż nagranego materiału, Film o długości do 90 minut w jakości FULL HD lub ULTRA HD (4K), Dodatkowy klip ślubny (skrót z całej uroczystości tzw. highlights), Dodatkowy dzień w plenerze urozmaicający teledysk ślubny. Gotowy film oddajemy na pendrivie w drewnianym grawerowanym etui. Czas oczekiwania na film to maksymalnie 12 tygodni. Więcej szczegółów co konkretnie zawiera dany pakiet znajdziesz na Naszej stronie http://kadrastudio.com/ lub pod nr. tel 512 197 587.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

E

Edyta

Kadra Studio udowadnia, że filmy z wesela nie muszą wyglądać jak wielogodzinne nudne tasiemce bez dynamizmu i radości. Jest nowocześnie, z klimatem, wyczuciem oraz ogromnym profesjonalizmem. W każdym kadrze widać ogrom pracy i serducha włożonego, by z uporem maniaka dążyć do osiągnięcia zamierzonego efektu. Nasz film to spot świetnie uchwyconych emocji, śmiesznych momentów, czasami wzruszeń i wspaniałych ujęć. Ale po kolei. Jak wygląda współpraca? Już od pierwszych rozmów widać, że Jakub chce i złapać wspólny język i wyczuć klimat uroczystości. Chłopaki mają głowy pełne pomysłów, wychodzą poza utarte schematy, widać u nich świeżość działania W dniu wesela Kuba i Kacper byli praktycznie niewidoczni, dyskretnie rejestrowali wydarzenia wtapiając się w resztę gości. Poza tym to naprawdę fajni ludzie, z którymi da się porozmawiać na wiele tematów. Sesja plenerowa to świetna zabawa, podczas której dla wyluzowania atmosfery opowiadali nam dowcipy. Efekt? Teledysk, który wzrusza, bawi, zachwyca ujęciami i jest świetnie skoordynowany z muzyką. Sam film to wybór najciekawszych momentów, zgrabnie połączonych z różnych ujęć oraz muzyką. Zachwyciła nas rejestracja dźwięku zarówno z kościoła, jak i z samej zabawy. Dziękujemy z całego serca za to, że dajecie z siebie dużo więcej, niż \"ustawa przewiduje\". Dziękujemy za kłębek wspomnień, zwinięty z ogromnym wyczuciem, profesjonalizmem i talentem.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasze filmy tworzymy od 2013 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dobrym ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Maksymalny czas oczekiwania na gotowy film to 90 dni.

Jaki jest Twój styl?

Film realizowany jest w stylu kinowym tzw. cinematic look

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ambicja, dostrzeganie emocji podczas uroczystości nie tylko u Pary Młodej.

Wolne terminy

Kontakt

Kadra Studio - Film DSLR

Kopernika 40 11-520 Ryn

72 km od Olsztyna

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Ulotne Chwile Karol Kryger
Ulotne Chwile Karol Kryger Iława
Zobacz profil
BMDI&DAR Foto i Video + DRON
BMDI&DAR Foto i Video + DRON Wyszków
(1)
Zobacz profil
alelustro.pl
alelustro.pl Warszawa
Zobacz profil
Studio Prymus
Studio Prymus Ostrołęka
(9)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kętrzyn: