Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(80)
Zobacz profil
JSTUDIO - fotografia i film ślubny
JSTUDIO - fotografia i film ślubny Poznań
(11)
Zobacz profil
Kwiecień Plecień Studio
Kwiecień Plecień Studio Gdańsk
(5)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(21)
Zobacz profil
Grupa Obiektywni

Kamil Olszowy

Grupa Obiektywni

Gdańsk

(47)

O nas

Szepty, uśmiechy, wyznania, spojrzenia ubrane w nasze kadry. Wasza historia opowiedziana przez nas - fotografią i filmem. Spójnie, szczerze, z klimatem.

Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy oddać klimat Waszego dnia z perspektywy cichego obserwatora. Podglądamy i uwieczniamy.

Szczególnie dbamy o spójność materiałów filmowych i zdjęciowych. Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Nie lubimy krzykliwych form, uwielbiamy sprane czernie i stonowane kolory na naszych zdjęciach i filmach. Bardzo bliska jest nam przyroda, lasy, łąki i pola, nietknięte ludzką ręką. To tam czujemy się najlepiej.

Oferta - Grupa Obiektywni

Film ślubny

6000 zł

Reportaż ślubny

4200 zł

Opinie - Grupa Obiektywni

4.99

47 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

AM

Anna M

We had a lovely wedding at Cegielnia Rzucewo, and there were many great vendors we booked. Out of all those amazing people shaping our dreams and hopes into reality, Grupa Obiektywni was by far the best choice we could have made. They were an absolute pleasure to work with. Most importantly, they got our vision; although a lot of their work is stylistically aligned with a darker, misty, woodsy esthetic, they were easily able to pivot towards a more airy, light style for us. Our pictures and video do not have that cookie-cutter Bridal magazine vibe, and frankly, none of their work has. They captured our essence perfectly, were practically invisible during the ceremony and reception, had no trouble working with a multicultural group of people and were professional in every aspect of their work. They went above and beyond for us- fulfilling every crazy wish and idea we came up with, and suggested their own creative takes on our thoughts. It felt like collaborating on a shared project, not them pressing their esthetic on us or us being difficult customers micromanaging their work. It was just easy, unproblematic, and an all over enjoyable experience. Plus, they are absolutely delightful, funny, warm people who happen to be the absolute best at their job!

2 tygodnie temu

avatar

Klaudia S

Serdecznie polecamy Grupę Obiektywni! Film wyszedł super, ale zdjęcia to już kompletny sztos <3 Atmosfera w dniu wesela ani przez chwilę nie była napięta dzięki nim. Reportaż jest piękny ale też bardzo autentyczny. Bardzo miła współpraca!

1 miesiąc temu

R

Rafal

Film i zdjęcia pierwsza klasa jak i wspolpraca z nimi. Myślę że jakbyśmy organizowali slub jeszcze raz wybór byl by taki sam ;)

5 miesięcy temu

NB

Natalia B

Dziękujemy Kamilowi i Maćkowi za pokazanie Nas i naszych Gości takimi, jakimi jesteśmy na co dzień! Materiał filmowy przerósł nasze oczekiwania. Wspomnienia ożyły na nowo, emocje wróciły ze zdwojoną siłą! ☺️ Polecamy Was chłopaki reszcie świata z całego naszego Żyłkowego serducha ❤. Wkładacie w swoją pracę wszystko i jeszcze TROCHĘ... i o to TROCHĘ się tutaj rozchodzi! 😊 DZIĘKUJEMY!

5 miesięcy temu

NO

Nikola O

Serdecznie polecam Grupę Obiektywni! Chłopaki towarzyszyli nam podczas ślubu i wykonali dla nas sesję narzeczeńską, efekty obu przechodzą najśmielsze oczekiwania! Zarówno film jak i zdjęcia są piękne, wzruszające, zabawne, a przy tym naturalne! Zupełnie jakbyśmy na nowo przeżywali nasz dzień. Sama współpraca jest po prostu fantastyczna, Chłopaki potrafią nieźle rozluźnić atmosferę tuż przed ślubem, a przy tym zachowują pełen profesjonalizm i wykorzystują każdą chwilę maksymalnie. Są bardzo pomocni, mają pełno pomysłów, praca z nimi to czysta przyjemność :) Nie zamieniłabym tej ekipy na żadną inną !

7 miesięcy temu

KB

Kamila B

Kochani , dziękujemy z całego serca. Ten film, fotografie , wasza dobra aura podczas uroczystości , pleneru, sesji narzeczeńskiej nie rozważaliśmy nikogo innego . Wiedzieliśmy , że Grupa Obiektywni - stylowa fotografia i film to absolutny sztos sztosów. Dziękujemy za pamiątki na całe życie . Największa nagrodą dla nas jest wasz film , to on pokazuje ile ciężkiej pracy włożyli wszyscy w nasz cudowny dzień . Dziękujemy ❤️

1 rok temu

MC

Monika C

Reportaż filmowy jak i teledysk ślubny przeszedł nasze największe oczekiwania, rodzina i znajomi nie mogą wyjść z zachwytu jaka dobra robotę zrobił Kamil! Wszystko co najważniejsze zostało uwiecznione, cały reportaż jest ze sobą spójny, tam nic nie jest przypadkowe! Cały materiał ogląda się z uśmiechem na twarzy, a nawet łzami! Robota Kamila łapie za serce, szczerze? jakbyśmy z mężem mieli wybierać ponownie, to wybór byłby prosty-Kamil!

1 rok temu

Kontakt - Grupa Obiektywni

Grupa Obiektywni

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

MANEE Studio
MANEE Studio Gdynia
(12)
Zobacz profil
IZABELSTUDIO
IZABELSTUDIO Słupsk
(8)
Zobacz profil
Fotogramy - film i fotografia
Fotogramy - film i fotografia Gdańsk
Zobacz profil
Mateusz Okrój - Usługi audiowizualne
Mateusz Okrój - Usługi audiowizualne Lębork
(2)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: