Mamos Studio

Paweł Mamos

Mamos Studio

(3)

O nas

Zapraszam do skorzystania z oferty wideo filmowania na waszym ślubie!
Uwielbiamy towarzyszyć młodym parom w tym wyjątkowym dan nich dniu, chcemy chwytać ich najpiękniejsze chwile i uwiecznić je na filmie. Działamy od września 2017, jesteśmy młodzi, pełni energii i nowych pomysłów. Poznaliśmy już kilkadziesiąt par młodych i na podstawie zebranych doświadczeń, w celu przygotowania wam jak najlepszej pamiątki do której będziecie chcieli wracać przez wiele lat, przygotowaliśmy poniższą ofertę .
W każdym pakiecie otrzymacie film pamiątkowy w zależności od waszych preferencji o długości od 45 do 90 minut oraz teledysk o długości 3-5 min.
Zawsze filmujemy we 2 operatorów od przygotowań do oczepin. W każdym Pakiecie otrzymujecie ujęcia z drona, takie jak dom panny młodej, kościół, sala weselna, plener.
Każda para otrzymuje od nas link do filmów ( chroniony hasłem ), oraz film na płytach z indywidualnie przygotowaną okładką.
Dodatkowe opcje to filmowanie przygotowań sesja małżeńska w inny dzień (zarówno przez jak i po ślubie) czy też specjalne podziękowania dla rodziców w postaci filmu.


Oto nasze pakiety:


Pakiet Podstawowy (Dwóch operatorów): 2700 zł
Dwóch operatorów kamery + Dron.
Filmowanie ceremonii ślubnej oraz wesela + prezentacja kościoła i sali weselnej z drona. Film 60 min + teledysk. Film na płycie DVD.


Pakiet Silver : 3200 zł
Dwóch operatorów kamery + Dron.
Filmowanie przygotowań, przejazd do kościoła, ceremonia ślubna oraz wesele + prezentacja kościoła i sali weselnej z drona. Film główny [treść zablokowana] min + teledysk. Film na płycie DVD + pendrive.


Pakiet Gold + sesja małżeńska w plenerze przed lub po ślubie: 3700 zł
Dwóch operatorów kamery + Dron.
Filmowanie przygotowań, przejazd do kościoła, ceremonia ślubna oraz wesele do oczepin + prezentacja kościoła i sali weselnej z drona. Film 60 min + teledysk ok 3 min. Film na płycie DVD (3 komplety) + pendrive.


Podziękowania dla rodziców w postaci filmu + 500 zł


Zapraszamy do kontaktu

PRZEDZIAŁ CENOWY

1700 zł - 3000 zł

Oferta - Mamos Studio

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Reportaż Ślubny

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Film ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Opinie - Mamos Studio

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KG

Karolina G

Bardzo dziękujemy za profesjonalne wykonanie reportażu ślubnego. Pan Paweł i jego zespół stworzyli bardzo miłą, a jednocześnie luźną atmosferę podczas nagrywania filmu. Z uśmiechem i pasją wykonują swoją pracę, stwarzając niesamowite poczucie swobody podczas nagrywania filmu. Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecamy współpracę z tymi młodymi i utalentowanymi Kamerzystami. Pozdrawiamy serdecznie Karolina & Daniel

3 lata temu

P

Paulina

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy! :)

3 lata temu

OK

Ola K

Jesteśmy zachwyceni zarówno filmem jak i teledyskiem. Są wykonane wręcz perfekcyjnie, z dbałością o wszystkie szczegóły. Świetne ujęcia, wyłapujące emocje i profesjonalny montaż powodują, że ogląda się je z przyjemnością i uśmiechem. Dodatkowym smaczkiem są widoki nagrane z drona, a dzięki temu, że film nagrywa dwóch kamerzystów można poczuć jakby oglądało się komedię romantyczną w kinie, a nie film z wesela :) Od początku do końca współpraca układała się znakomicie. Bardzo polecamy Mamos Studio. Ola i Damian

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Mój pierwszy sezon ślubny to rok 2017 :)

Kontakt - Mamos Studio

Mamos Studio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kołobrzeg

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kołobrzeg: