MG STUDIO

Michał Gałązka

MG STUDIO

Płoty

(4)
Pokaż telefon

Zbliża się ważny moment w Twoim życiu? Ślub i wesele – dwa wydarzenia, na które czeka większość z nas. To przełomowe chwile, które chcemy zapamiętać na zawsze. Niestety, pamięć jest ulotna, dlatego warto zadbać o trwałą pamiątkę z tego dnia. Może nią być profesjonalny film ze ślubu i wesela.

Zajmujemy się filmowanie ślubów i wesel lustrzankami najwyższej jakości. Posiadamy doświadczenie w obsłudze ślubów kameralnych, jak również tych organizowanych na większą skalę. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem video, pozwalający rejestrować materiał w najwyższej rozdzielczości. Aby Państwa film był jeszcze ciekawszy, możemy go urozmaicić ujęciami z wysokości – realizowanymi przy pomocy drona.

Dlaczego warto nas wybrać?

Indywidualne podejście do klienta – wiemy że Wasz ślub będzie wyjątkowy. Taki sam będzie film, który specjalnie dla Was nagramy i zmontujemy. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, sugestie i oczekiwania. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. To Wy jesteśc

3500 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Sesja filmowa plenerowa w inny dzień.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Zmontowany film według ustalonej koncepcji, gotowy do wyświetlenia na weselu.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Filmowanie z drona w gratisie!

Reportaż Ślubny

3500 zł - 3500 zł

Profesjonalne filmowanie lustrzankami w jakości fullHD przy udziale dwóch kamerzystów.
Film główny z całości uroczystości- 45 min.-90 min.
Film skrótowy- teledysk montowany pod muzykę od 2 min do 5 min.
Jesteśmy od przygotowań pary do oczepin.
Filmowanie z drona GRATIS.
Pendrive z grawerem okolicznościowym GRATIS.

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

E

Emilia

Pełen profesjonalizm :) Bardzo mile wspominamy współpracę z kamerzystami. Film zrealizowany przepięknie. Szczerze wszystkim polecamy! A Wam serdecznie dziękujemy za Nasz film.

7 miesięcy temu

AD

Arkadiusz D

Wspaniała ,przemiła i przyjazna obsługa.Film profesjonalnie zrobiony, fantastyczna jakość, super ujęcia. Czego chcieć więcej! Wszyscy goście są pod wrażeniem. Film prezentuje sie wspaniale, ogląda sie z czystą przyjemnością! Przekroczyli nasze oczekiwania! Polecamy!

7 miesięcy temu

P&

Patryk &

Dziękujemy za piękne wspomnienia, które będą nam towarzyszyły przez długie lata 📺📺❤️❤️ Film idealnie wychwycone momenty, super dopasowana muzyka. Profesjonalne podejście do klienta, dobre rady i przede wszystkim mega film który urzekł nie tylko nas 😊😊 dziękujemy i na 100000000 % POLECAMY!!! 🎥🎥🎬🎬💪💪💪

7 miesięcy temu

MK

Michał K

Pełna profeska, ślub w plenerze nad jeziorem sfilmowany pięknie z 2 kamer i drona, cała ceremonia cudownie uchwycona, jakość mega 👌🏻 Komunikacja także ekstra, wszystko do ustalenia, bardzo elastyczni. Film i teledysk oglądamy cały czas i za każdym razem jest co raz lepiej 😂 polecamy w 100% !

7 miesięcy temu

Kontakt

MG STUDIO

facebook

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Gryfice: