Sky Foto Film

Jarek

Sky Foto Film

(6)

O nas

Jako twórcy filmu Że życie ma sens / Że życie ma sens 2 stawiamy od trzech dekad na emocje. Sztuka operuje emocjami. Życie też. Dostrajamy się do Waszych emocji. Aby dla Was i Waszych potomków zatrzymać te szczególnie emocjonalne chwile w pliku cyfrowym od Sky Piastowskie


Pamiątka na całe że życie ma sens...Grupa Filmowa Sky Piastowskie. Laureaci wielu nagród filmowych. Twórcy nagradzanych filmów fabularnych i teledysków stworzą dla Was wyjątkową pamiątkę!!! Kierując się pasją do ruchomych obrazów, wieloletnim doświadczeniem i najwyższej jakości sprzętem stworzymy dla Was film z tej wyjątkowej uroczystości.W naszym teamie jest również fotograf, który przygotuje dla Was niepowtarzalny fotoreportaż z całego dnia. Wykonujemy sesje fotograficzne po uroczystościach ślubnych w dowolnym dniu oraz miejscu.


SKY PIASTOWSKIE – grupa filmowa z Zielonej Góry założona w 1990 roku zrzeszająca wokół filmowej pasji artystów z wielu dziedzin sztuki. W dorobku filmy fabularne m.in. kinowe „że życie ma sens” (dystrybutor Best Film), „Dzień, w którym umrę” i „8 w poziomie”. Dokumenty muzyczne m.in. „Nosowska/Osiecka” a także dla zespołów HEY czy Muchy. Teledyski dla czołowych grup muzycznych i artystów m.in. Hey, happysad, Katarzyna Nosowska, Muchy, Rahim, VNM, Ten Typ Mes, Pokahontaz, Buka i inni. Autorzy filmów reklamowych m.in. dla Fender Musical Instruments Corporation i promocyjnych m.in. dla PGNiG. Dwukrotni zdobywcy Grand Prix „Złotych Lwów” na gdyńskim festiwalu filmowym w Konkursie Kina Niezależnego. Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Debiutów Filmowych w Koszalinie – Grand Prix „Wielki Jantar” oraz „Złotej Kaczki” nagrody miesięcznika „Film”. Nominowani do „Paszportu Polityki”.

Zadzwoń a za informację że znalazłeś nas na wedding.pl otrzymasz 5 % rabatu !!!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 6000 zł

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta - Sky Foto Film

Film ślubny

4000 zł - 6000 zł

W naszej ofercie nie posiadamy limitów oraz pakietów. Wykonujemy swoją pracę bazując na najpiękniejszych,emocjonalnych chwilach nie patrząc na ilość zdjęć . Przygotujemy dla Państwa fotoreportaż zdjęcia rozpoczynając od przygotowań Młodej Pary a kończąc na oczepinach. Czas również nie jest limitowany.Kochamy to co robimy!!!Razem z Wami stworzymy pomysł oraz każdą sesję ( również po uroczystościach)zapraszamy do rozmowy. Ścianka foto ( bez wydruku) GRATIS ! Wesołe gadżety z którymi wychodzimy do Waszych gości bardzo urozmaicają fotografie podczas zabawy - Gratis !

Reportaż ślubny

Cena fotoreportażu wliczona w pakiet.

Pakiet: Reportaż + Plener

Reportaż foto oraz plener podczas uroczystości wliczony w cenę.

Plener ślubny

Plener podczas uroczystości weselnych w cenie.

Sesja narzeczeńska

400 zł - 700 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

wliczony w cenę

Opinie - Sky Foto Film

5

6 opinii

Dodaj opinię

PB

Paulina B

Ogromny talent, pasja i zaangażowanie! Zdecydowanie polecam ?❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

serdecznie i gorąco polecam, zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok i klimat, świetna pamiątka z wyjątkowego dnia w życiu. jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Adrian S

Fotografia plus pasja to wyróżnia te zdjęcia od innych. Profesjonalne podejście do klienta, wielka kreatywność. Co tu dużo pisać zdjęcia same się bronią. POLECAM!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

Pełen profesjonalizm :) Ciekawe pomysły. Bardzo wysokiej jakości sprzęt. Polecam z całego ❤️ :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

ŁK

Łukasz K

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy SKY ! Podeszli do imprezy PROFESJONALNIE, a efekt końcowy powalił na kolana ! POLECAM !

3 lata temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

Pasja, profesjonalizm, kontakt z klientem elastyczność formy to tylko niektóre z wielu pozytywnych cech charakteryzujacych ekipę Filmową z Zielonej Góry. efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. bez zarzutu. Film z Wesela który wyszedł z ich ręki można i chce się oglądać, i to bardzo często. Spełnili oczekiwania w 150% Bardzo gorąco i serdecznie polecam i Pozdrawiam czarne koszule :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od samego początku istnienia naszej grupy SKY PIASTOWSKIE czyli od początku lat 90-tych XX wieku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Realizację emocjonalnych zdjęć od momentu gdy życzy sobie Para Młoda do oczepin. Aczkolwiek nigdy nie wyszliśmy z zegarkiem w ręku. Jeśli jest wola to zostajemy o wiele dłużej. Jesteśmy w pełni elastyczni. W pakiecie zdjęcia jest film od dwóch operatorów i pilota drona. Plus fotografia wykonana przez naszą zdolną fotografkę. Montaż filmu przez absolwenta wydziału montażu filmowego łódzkiej "Filmówki".

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Oryginalny. To możemy zaręczyć. Lubimy wszystko co nie szablonowe. Szukamy własnego, niepowtarzalnego języka filmowego i przez 30 lat wyrobiliśmy go. Za tym stoi wiele nagród na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Przede wszystkim, poprzez potężne doświadczenie, w branży teledyskowej - film z wesela traktujemy jako dynamiczne wideo. Znów: jakość - nie czas filmu. Lepszy niedosyt niż przesyt (wielogodzinne nagrania). Filmujemy z setek ujęć najróżniejszych ujęć - nie ze statywu z jednego kąta. To się jeszcze zdarza ;) To jest przecież pamiątka na całe życie - nie może się znudzić za rok czy za 10 lat od nagrania i być przewijana w trybie szybkiego przesuwu :)

Kontakt - Sky Foto Film

Sky Foto Film

Zielona Góra

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: