Sky Piastowskie Film & Foto

Jarek

Sky Piastowskie Film & Foto

(6)
Pokaż telefon

Jako twórcy filmu Że życie ma sens / Że życie ma sens 2 stawiamy od trzech dekad na emocje. Sztuka operuje emocjami. Życie też. Dostrajamy się do Waszych emocji. Aby dla Was i Waszych potomków zatrzymać te szczególnie emocjonalne chwile w pliku cyfrowym od Sky Piastowskie


Pamiątka na całe że życie ma sens...Grupa Filmowa Sky Piastowskie. Laureaci wielu nagród filmowych. Twórcy nagradzanych filmów fabularnych i teledysków stworzą dla Was wyjątkową pamiątkę!!! Kierując się pasją do ruchomych obrazów, wieloletnim doświadczeniem i najwyższej jakości sprzętem stworzymy dla Was film z tej wyjątkowej uroczystości. GORĄCO ZAPRASZAMY ! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy również fotografa w naszej ekipie. Wykona dla Państwa niepowtarzalny reportaż z całej uroczystości.

SKY PIASTOWSKIE – grupa filmowa z Zielonej Góry założona w 1990 roku zrzeszająca wokół filmowej pasji artystów z wielu dziedzin sztuki. W dorobku filmy fabularne m.in. kinowe „że życie ma sens” (dystrybutor Best Film), „Dzień, w którym umrę” i „8 w poziomie”. Dokumenty muzyczne m.in. „Nosowska/Osiecka” a także dla zespołów HEY czy Muchy. Teledyski dla czołowych grup muzycznych i artystów m.in. Hey, happysad, Katarzyna Nosowska, Muchy, Rahim, VNM, Ten Typ Mes, Pokahontaz, Buka i inni. Autorzy filmów reklamowych m.in. dla Fender Musical Instruments Corporation i promocyjnych m.in. dla PGNiG. Dwukrotni zdobywcy Grand Prix „Złotych Lwów” na gdyńskim festiwalu filmowym w Konkursie Kina Niezależnego. Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Debiutów Filmowych w Koszalinie – Grand Prix „Wielki Jantar” oraz „Złotej Kaczki” nagrody miesięcznika „Film”. Nominowani do „Paszportu Polityki”. Działamy na terenie całej Polski . ZAPRASZAMY! W ofercie również zdjęcia sferyczne

SPRZĘT

Canon

Nikon

Sony

Oferta

Film ślubny

5000 zł - 6000 zł

Nasza oferta nie jest podzielona na pakiety. Nie posiadamy udziwnień typu dopłaty za dodatkowe zdjęcia, minuty filmu, błogosławieństwo lub oczepiny.Pracujemy w składzie... dwóch operatorów kamer, licencjonowany operator drona oraz fotograf. Decydując się na SKY PIASTOWSKIE decydują się Państwo na profesjonalistów z prawie 30 letnim doświadczeniem. Laureatów wielu nagród filmowych, nagradzanych twórców teledysków.W ekipie nie ma przypadkowych ludzi. Łączy nas wieloletnia pasja i miłość do tego co robimy. Gwarantuję że swoją pracę wykonamy perfekcyjnie od początku do samego końca a pamiątka z tego dnia będzie miłym wspomnieniem na długie lata. Jako ekipa doskonale znamy styl swojej pracy. Nie mamy problemów komunikacyjnych na planie zdjęciowym. Operatorzy kamer oraz fotograf potrafią doskonale uzupełniać się na planie nie przeszkadzając sobie wzajemnie co w znaczący sposób wpływa na jakość filmu oraz zdjęć. Cena dotyczy kompleksowej obsługi Film & Foto. Dodatkowo nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Serdecznie zapraszamy do rozmowy.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Dron wliczony w cenę filmu

Reportaż ślubny

Cena fotoreportażu wliczona w pakiet.

Pakiet: Reportaż + Plener

Reportaż foto oraz plener podczas uroczystości wliczony w cenę

Plener ślubny

Plener podczas uroczystości weselnych w cenie.

Sesja narzeczeńska

400 zł - 700 zł

Reportaż Ślubny

Fotoreportaż wliczony w cenę

Opinie

5.0

6 opinii

Dodaj opinię

PB

Paulina B

Ogromny talent, pasja i zaangażowanie! Zdecydowanie polecam 😍❤️

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

serdecznie i gorąco polecam, zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok i klimat, świetna pamiątka z wyjątkowego dnia w życiu. jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

AS

Adrian S

Fotografia plus pasja to wyróżnia te zdjęcia od innych. Profesjonalne podejście do klienta, wielka kreatywność. Co tu dużo pisać zdjęcia same się bronią. POLECAM!!!

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

Pełen profesjonalizm :) Ciekawe pomysły. Bardzo wysokiej jakości sprzęt. Polecam z całego ❤️ :)

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

ŁK

Łukasz K

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy SKY ! Podeszli do imprezy PROFESJONALNIE, a efekt końcowy powalił na kolana ! POLECAM !

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

WM

Wojciech M

Pasja, profesjonalizm, kontakt z klientem elastyczność formy to tylko niektóre z wielu pozytywnych cech charakteryzujacych ekipę Filmową z Zielonej Góry. efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. bez zarzutu. Film z Wesela który wyszedł z ich ręki można i chce się oglądać, i to bardzo często. Spełnili oczekiwania w 150% Bardzo gorąco i serdecznie polecam i Pozdrawiam czarne koszule :)

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Emocje i możność poznania wielu nowych ludzi. Sztuka operuje emocjami. Każda z dziedzin: literatura, muzyka, malarstwo, obraz. Film łączy te wszystkie dziedziny. Dla nas każdy z filmów - czy jest to fabuła, dokument, reklama czy uroczystość weselna to wyzwania na artystyczną miarę. Najbardziej lubimy momenty gdy po seansie naszego filmu weselnego jest odzew od Pary Młodej. Że jest radość, wesołość, wzruszenie, łzy. Emocje. To nas wzrusza, cieszy i buduje jeszcze bardziej jako filmowych artystów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

30 lat temu. W 1990 roku jako nastolatkowie założyliśmy Zielonogórską Grupę Filmową SKY PIASTOWSKIE (proszę nas googlować:). Działaliśmy od początku na wielu polach. Filmy fabularne m.in. kinowe i nagradzane wielokrotnie "że życie ma sens". Dokumenty o Katarzynie Nosowskiej i grupie Hey. Teledyski dla Nosowskiej, happysad, czołowych raperów w kraju. Mając jedną z nielicznych wtedy kamer VHS zgłaszali się również do nas Nowożeńcy. Podejmowaliśmy się więc takich wyzwań od dawna. Naszym Pierwszym Zlecającym był Jarosław Sokołowski... założyciel naszego Sky Piastowskie. Zakochał się bardzo młodo. Praktycznie sam sobie nagrywał wesele :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od samego początku istnienia naszej grupy SKY PIASTOWSKIE czyli od początku lat 90-tych XX wieku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na sprzęcie bardzo wysokiej jakości choć z miejsca zaznaczymy, że sprzęt, kamera, program montażowy to tylko narzędzie w ręku artysty. Tak to traktujemy. Nasze kamery to SONY A7S2 z wymienną optyką. Ta kamera radzi sobie najlepiej na świecie w ciemnych lokacjach. Z tego też powodu nie ma potrzeby świecić weselnikom podczas tańca lampami czy zmuszać ich do zabawy przy zapalonym świetle. Co ma miejsce u wielu operatorów, niestety. Cały pakiet kamer GoPro z najnowszą na rynku sferyczną FUSION. Mamy slidery do płynnej jazdy kamery (jak w filmach fabularnych). Bardzo dużą wagę przykładamy do obiektywów. W ten segment zainwestowaliśmy największy nasz budżet budowany latami. Dwa komputery montażowe, których bebechy radzą sobie z produkcjami pełnometrażowymi bez żadnego zgrzytu. Program montażowy Adobe Premiere CC 2019. Oprogramowania do korekcji barwnej m.in. DaVinci czy Magic Bullet. Aparat i obiektywy Nikon do fotografii. No i oczywiście tak lubiane drony: trzy sztuki DJI - m.in. PHANTOM 4 i najnowszy ze stajni DJI z 2019 roku. Ale sprzęt to naprawdę tylko połowa sukcesu. Liczy się pasja, doświadczenie, lata praktyki i ukończona łódzka Filmówka przez naszego reżysera, operatora i montażystę w jednym - Grzegorza Lipca.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jest ich wiele bo to wspaniałe Święto Miłości. Praktycznie każdy moment jest istotny, niepowtarzalny i przepiękny. A my mamy świadomość, że robimy ze ślubu i wesela pamiątkę na całe życie! Empatycznie i emocjonalnie wczuwamy się w każdą chwilę tej magicznej uroczystości. Sami mamy rodziny, dzieci i wiemy na czym gra polega:) Nie ukrywamy, że lubimy gdy Para Młoda z nami współtworzy. Gdy znajduje dla nas czas aby zerwać się na pół godziny z sali i ponieść się wspólnie na sesji plenerowej. Mamy też swoje, autorskie niespodzianki dla Młodych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Realizujemy film do dwóch miesięcy. Ale należy mieć świadomość, że dobrej jakości kilkuminutowy teledysk dla muzyków produkuje się ok. dwóch tygodni. A film z uroczystości rodzinnej to dla nas kilkunasto lub kilkudziesięcio minutowy teledysk najwyższej próby. Z doświadczenia też wiemy, że film oddany Młodej Parze po miesiącu czy dwóch o wiele lepiej ogląda się niż montowany na kolanie i zdany po tygodniu gdy jeszcze pamięć i emocje z tego jakże ważnego święta są jeszcze gorące.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Realizację emocjonalnych zdjęć od momentu gdy życzy sobie Para Młoda do oczepin. Aczkolwiek nigdy nie wyszliśmy z zegarkiem w ręku. Jeśli jest wola to zostajemy o wiele dłużej. Jesteśmy w pełni elastyczni. W pakiecie zdjęcia jest film od dwóch operatorów i pilota drona. Plus fotografia wykonana przez naszą zdolną fotografkę. Montaż filmu przez absolwenta wydziału montażu filmowego łódzkiej "Filmówki".

Jaki jest Twój styl?

Oryginalny. To możemy zaręczyć. Lubimy wszystko co nie szablonowe. Szukamy własnego, niepowtarzalnego języka filmowego i przez 30 lat wyrobiliśmy go. Za tym stoi wiele nagród na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Przede wszystkim, poprzez potężne doświadczenie, w branży teledyskowej - film z wesela traktujemy jako dynamiczne wideo. Znów: jakość - nie czas filmu. Lepszy niedosyt niż przesyt (wielogodzinne nagrania). Filmujemy z setek ujęć najróżniejszych ujęć - nie ze statywu z jednego kąta. To się jeszcze zdarza ;) To jest przecież pamiątka na całe życie - nie może się znudzić za rok czy za 10 lat od nagrania i być przewijana w trybie szybkiego przesuwu :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Świadomość do kogo się zgłaszają. Że SKY PIASTOWSKIE to nie dziewczęta i chłopcy z pierwszej łapanki, którzy za dotację UE nakupowali sprzętu i próbują coś "szyć" nastawieni tylko na zarobek - bez pasji i wiedzy. Każdy może nas sprawdzić w necie. Google i wpis SKY PIASTOWSKIE, ŻE ŻYCIE MA SENS czy 8 W POZIOMIE (polecamy nasze konta na FB, YT czy IG). Para Młoda najczęściej zna nasze możliwości. Ufa naszej wizji i podczas imprezy nie zaprząta sobie głowy czy będzie to profesjonalnie sfilmowanie. Oczywiście zawsze: życzliwość, uśmiech, zaufanie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Naprawdę każdy jest wymarzony. Podchodzimy do każdego ślubu jak do wspinaczki na Mount Everest. Nie możemy napisać o wymarzonym gdyż byśmy zaprzeczyli swej idei, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne jako artystyczne wyzwanie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każdą pamiętamy z imienia i nazwiska. Każdej pary film przechowujemy w archiwach na zawsze na wypadek gdyby komuś coś się kiedyś zakopało. Utrzymujemy kontakt lub nawet znajomość czy przyjaźń z wieloma parami lata po wydarzeniu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z mającymi wiedzę kim jesteśmy, jakie mamy doświadczenie, styl, sukcesy i zajawkę. Z osobami, które nam ufają, że zrobimy to na 200%, najlepiej jak umiemy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest wiele takich historii. To już wspominaliśmy bo każda historia, ślub i wesele jest jedyne w swoim rodzaju. Ale dobrze. W 2018 roku w Głogowie (woj. dolnośląskie) wydarzyło się coś szczególnego. Pracowaliśmy wtedy pierwszy raz w rozszerzonym teamie, w cztery osoby (co już jest normą). Pan Młody sam w przeszłości filmował. Zajmuje się fotografią. Ludzie z jego otoczenia też. Gdy ok. 3 nad ranem żegnaliśmy się z Parą Młodą - cała sala, dosłownie cała, kilkadziesiąt osób wstało i urządziło nam owację. Kilka minut owacji na stojąco. To było wielkie wzruszenie i ogromna satysfakcja.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile będzie trwał film. Odpowiadamy zawsze, że czym krócej tym lepiej :) Gdzie krócej nie oznacza łatwiej. Wręcz przeciwnie: zrealizować krótki metraż z całodniowego i całonocnego nagrywania to trudne wyzwanie i sztuka.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Polecamy zawsze wpisać nas w google :) Wszystko staje się jasne. Przede wszystkim, że w każdy film wkładamy całe serducho i doświadczenie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego elastyczność co do naszej wizji. To my jesteśmy od sztuki filmowej a Para Młoda od jak najlepszej zabawy. Nie na odwrót.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pasja filmowa, doświadczenie, praktyka, wiedza, wykształcenie filmowe, cierpliwość, elastyczność, uśmiech i skromność. Wbrew pozorom skromność to nasz wielki atut. Podczas ślubu i wesela to Para Młoda jest bohaterami i ich Goście. My zaś niewidocznymi filmodawcami.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Google i wpis SKY PIASTOWSKIE wszystko wyjaśni :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oryginalnością i niepowtarzalnością. Skoro Ślub i Wesele są wyjątkowe dla Nowożeńców. Taki musi być i nasz film.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Są ich tysiące. Ale szczególnym zdjęciem i filmem są ujęcia z Księżyca na Ziemię podczas misji Apollo 11. Wartość tego zdjęcia, które ukazało się 10 stycznia 1969 roku na okładce magazynu "Life" jest po prostu nieoceniona. Nie tylko wryło się ono w wyobraźnię obywateli świata pięknem naszej drogocennej błękitno-zielonej planety, ale też uświadomiło nam jaka jest mała i delikatna. Antropolożka Margaret Mead nazwała to zdjęcie "najbardziej otrzeźwiającą fotografią, jaką kiedykolwiek wykonano - nasza śliczna, samotna planeta dryfuje w czarnym bezmiarze przestrzeni kosmicznej, taka piękna a tak tragicznie delikatnie, tak bardzo zależna od tak wielu ludzi we wszystkich krajach". Podpisujemy się pod tymi słowami w całości. I pamiętajcie - To Wy jesteście dla nas filmowym mikro-światem. Zapraszamy do współpracy!

Wolne terminy

Kontakt

Sky Piastowskie Film & Foto

facebook

Zielona Góra

90 km od Gorzowa Wielkopolskiego

Inspiracje ślubne

Polecani przez tego kamerzystę na wesele

Awiński Show
Awiński Show Zielona Góra
(17)

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: