Zaproszenia ślubne i inne

Karolina Góra

Zaproszenia ślubne i inne

Okulickiego 4/3/6, Piekary Śląskie

Dekoracje ślubne są niezwykle ważnym elementem podczas przygotowań do uroczystości. Mogą sprawić, że dzień ślubu będzie tym wymarzonym i najpiękniejszym.  Szukanie inspiracji, wybór dodatków jest ogromną przyjemnością, szczególnie dla Panny Młodej. W mojej ofercie znajdują się więc wszystkie potrzebne dodatki spójne z wizją Państwa Młodych. Nowożeńcy mogą wybrać konkretną kolorystykę, motyw przewodni, a nawet ten sam motyw  graficzny na całej papeterii ślubnej. Dzięki temu wszystko się ze sobą komponuje i tworzy piękną całość. W mojej ofercie wszystko jest własnoręcznie wykonywane przeze mnie. Handmade dla mnie znaczy robione z sercem, nie wydrukowane i już, tylko po prostu robione z pasją, całym serduchem.

Oferuję państwu ręcznie robione zaproszenia ślubne , winietki , menu weselne , zawieszki ślubne na alkohol , numery stołów , księga gości, skrzynie na koperty, pudełeczka na obrączki, koszyczki ratunkowe, wieszaki, drewniane zaproszenia , podziękowania dla rodziców dla świadków, gości, obsługi weselnej i wiele innych

3 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Zaproszenia ślubne

3 zł - 15 zł

Zajmuję się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej z myślą o wszystkich ceniących sobie oryginalność, jakość wykonania, subtelne i jednocześnie ekskluzywne wzornictwo.

Staram się  aby oferowane zaproszenia
nie były jedynie formalną informacją, lecz  stały się niezapomnianą pamiątką tej wyjątkowej chwili zarówno dla Młodej pary  jak i wszystkich gości.

Wzór, formę, kolorystykę, dodatki, czcionki, itd. - ustalamy  indywidualnie według potrzeb pary młodej. Jestem także otwarta na Państwa propozycje i preferencje.

Zawiadomienia ślubne

10 zł - 200 zł

Say the date, czyli zawiadomienie o dacie ślubu, to bardzo elegancki sposób na poinformowanie Waszych gości o planowanej uroczystości. Kolorystyka oraz tekst do wyboru przez parę młodą. Może to być kartka, pocztówka wysłana do każdego gościa, może być w formie zdjecia, plakatu, drewnianej ramki. W ofercie również drobne upominki dla Świadka i Świadkowej ze specjalną prośbą o pomoc w tym ważnym dniu.

Księga gości

50 zł - 200 zł

Księga Gości to obowiązkowy element każdego Ślubu i Przyjęcia weselnego, pozwala zachować życzenia gości, może służyć również jako pamiątkowy album na zdjęcia np. z fotobudki, aparatu Instax czy profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Księga gości może przybrać również inną formę, butelki z liscikami, albo ramki na pamiątkowe serduszka. Wszystko aby ten wyjątkowy dzień został w pamięci młodych na zawsze.

Napisy na stół

50 zł - 200 zł

Numery na stoły

50 zł - 100 zł

Toppery na tort

50 zł - 100 zł

Zlecenia specjalne

800 zł - 5000 zł

Całkowite zestawy ślubnych dekoracji i papeterii od zaproszeń po prezenty podziękowania dla rodziców, wszystko utrzymane w jednym motywie . Młoda para powierza mi całkowicie sprawę dekoracji ślubnych, a ja z największą przyjemnością i zaangażowaniem zadbam o każdy najmniejszy szczegół.

Winietki

1 zł - 10 zł

Winietki ślubne z nadrukiem nazwisk gości to pomysł, jak rozsadzić gości na przyjęciu weselnym. Wizytówki na wesele powinny znaleźć się obok talerzy gości i pasować stylem do pozostałych dekoracji stołu weselnego. Winietki ślubne w modnych wzorach ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole, ale też pięknie go udekorują. Możliwość stworzenia winetki 2w1 czyli wraz z drobiazgiem którym podziękujecie gościom za przybycie. Np. Podziękowanie dla gości w formie czekoladki Merci.

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 20 zł

Zawieszki ślubne są nieodłącznym elementem zdobiącym trunki na stołach weselnych. Mogą one mieć różnorodną formę. Zawieszek okrągłych, prostokątnych, ze ściętymi bokami, zawieszek w formie kokardy lub muchy oraz naklejek. Całkowita personalizacja, możliwość wyboru tekstów na zawieszki, od tradycyjnych toastów, po śmieszne orginalne wierszyki.

Podziękowania dla gości

2 zł - 10 zł

Bardzo miłym i wdzięcznym gestem jest podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Ślubu, Wesela. Upominki dla gości powinny pasować do charakteru całej imprezy. Może to być drobna winietka z czekoladką merci, lizaczkiem, małe pudełeczko ze słodkościami, belgijska czekoladka, maly świecznik, drewniany magnes lub jakiś drobiazg który w jakiś szczególny sposób będzie przywoływał tę uroczystość w pamięci gości i z pewnością wszyscy docenią ten miły gest.

Podziękowania dla rodziców

80 zł - 500 zł

Rodzice, to bardzo ważne osoby w życiu każdego. To dzięki nim również dzień ślubu nabiera charakteru i staje się niezapomniany. Dlatego warto również im sprawić miły podarunek.  W mojej ofercie gotowe skrzynie z upominkami, ręcznie malowane kubki z dedykacją, orginalne drewniane ramki, lub kosze słodkości. 

Oferuję również specjalne podziękowania dla świadków.

Karty menu

5 zł - 10 zł

Plan stołów

5 zł - 20 zł

Dekoracja auta

50 zł - 200 zł

W tym wyjątkowym dniu również auto, którym para pojedzie do ślubu powinno być pięknie udekorowane. Mam dla Państwa szeroki wybór różnokolorowych kokard, stroików, bukiecików, motylków i innych dekoracji przeznaczonych do ozdobienia samochodu. Dzięki nim każdy pojazd stanie się wyjątkowy i zyska na elegancji. Dodatkowo polecam również oryginalne tablice rejestracyjne dla nowożeńców.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wszystko co wykonuję, robię z ogromną pasją, jest to dla mnie czysta przyjemność, wkładam w to całe serducho

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od przygotowań do własnego ślubu, chciałam wszystko sama, według własnego pomysłu, wiem ile czasu zajęło mi szukanie inspiracji, odpowiednich materiałów, tak aby wszystko było idealnie, chętnie pomogę innym spełnić ich marzenia.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Zaczynam swoją przygodę, ale pomysłów mam ogromnie dużo, wierzę, że się uda.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na najlepszym z możliwych, dostępnych

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ślubu przysięga małżeńska, wesela - pierwszy taniec

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od zlecenia ilości powierzonych zadań od tygodnia do 3 miesięcy

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Dekoracje ślubne, zaproszenia i całą ślubną papeterię.

Jaki jest Twój styl?

Handmade, wszystko własnoręcznie prosto z serca

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Miłość do szczegółów

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie nie ma on być wymarzony, najważniejsze by był on taki dla pary młodej

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Nie

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Kreatywnymi, otwartymi na świat

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Każdą szczególnie kiedy jesteś nauczycielem i każdy dzień to nowe wyzwanie

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mi się chce - tak bardzo.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To co widać w wizytówce, klienci sami ocenią.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego zaangażowanie

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Kreatywność, pomysłowość

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Chcialabym poprzez swoją ofertę pomóc im aby ten dzień był najważniejszy i najpiękniejszy

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Handmade dla mnie robione z sercem nie wydrukowane i już, tylko po prostu robione z pasją, całym serduchem

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W tym sezonie brałam ślub więc trudno jest wybrać jedno ulubione zdjęcie, piosenkę, ale jeśli chodzi o piosenkę to oczywiście z mojego pierwszego tańca Ira - powtarzaj to

Kontakt

Zaproszenia ślubne i inne

Okulickiego 4/3/6 41-943 Piekary Śląskie

13 km od Katowic