AC. Weddings & Events

Anna Ciarkowska

AC. Weddings & Events

Łódź

O nas

Planujecie ślub i wesele, ale nie wiecie od czego zacząć? A może doskonale wiecie, ale okazuje się, że nie macie do tego głowy i czasu?

Jestem tutaj po to, aby zdjąć z Was cały ten stres i pomóc w zorganizowaniu Waszego dnia marzeń.

Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem oraz Event Menagerem. Potrafię wysłuchać i wczuć się w oczekiwania Pary Młodej. Skupiam się na Waszych marzeniach i pomysłach, a potem tworzę konkretny projekt. Współpracuję z doświadczonymi firmami i sprawdzonymi usługodawcami, na których można polegać.

Każda Para Młoda jest inna i każda ceremonia jest niepowtarzalna. Każda oferta jest szyta na miarę pod każdego z Was. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największą starannością.

Zajmuję się kompleksową organizacją przyjęć, imprez, eventów. Chętnie otoczę Was opieką od A do Z i sprawię, aby ten dzień był wyjątkowy.

Najpiękniejsze jest usłyszeć od Pary Młodej „jak dobrze, że jesteś ! "

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 10000 zł

Oferta - AC. Weddings & Events

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

3000 zł - 9999 zł

Przygotowuję dzień Waszego ślubu od A do Z .
Przejmuję wszystkie obowiązki i mniej przyjemne aspekty organizacji.
Pomagam w stworzeniu koncepcji, opracowuję budżet, podpowiadam, polecam najlepszych usługodawców.
Towarzyszę Wam podczas wyboru miejsca, sukni, w degustacjach.
Zajmuję się całą logistyką przyjęcia.
Opiekuję się Waszymi gośćmi.
Negocjuję umowy, pośredniczę i rozliczam, a w dniu ślubu koordynuję pracę wszystkich podwykonawców i dbam o to, żeby nikt i nic nie zakłóciło Waszego szczęścia i spokoju.
Wybierając tę opcję, możecie czerpać pełnię radości z przygotowań.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

2000 zł - 7000 zł

Pomagam Wam we wszystkim, w czym potrzebujecie mojej pomocy.
Pakiet tworzony jest indywidualnie, w zależności od tego, co jeszcze pozostało do zrobienia.
Stworzymy też wspólnie scenariusz pozostałych przygotowań i dnia ślubu, którego realizacji - jeśli zdecydujecie się i na to - przypilnuję wszystkiego podczas koordynacji.

Koordynacja dnia ślubu

2000 zł - 5000 zł

Jeśli zorganizowaliście Wasz ślub samodzielnie, ale w tym dniu chcecie cieszyć się każdym jego momentem, powierzenie mi koordynacji będzie idealnym rozwiązaniem.
Wspólnie opracujemy scenariusz przebiegu uroczystości i przyjęcia, skontaktuję się z wybranymi przez Was usługodawcami, przekażę im stworzony przez nas plan, a w dniu ślubu przypilnuję, żeby wszystko poszło tak jak to zaplanowaliśmy.
W miejscu ceremonii/przyjęcia jestem obecna już od początku montaży (zdarza się, że rozpoczynają się już parę dni przed ślubem), podczas całego przyjęcia, do późnych godzin nocnych (to kwestia do ustalenia, najczęściej do wydania ostatniego posiłku.
Z moją pomocą będziecie mogli czerpać z dnia Waszego ślubu wszystko to co najlepsze!

Konsultacje ślubne

300 zł - 500 zł

Jeśli nie macie problemu ze zorganizowaniem ślubu samodzielnie, jednak potrzebujecie porady, polecenia usługodawcy, podwykonawcy, konsultacji umowy, dopięcia paru szczegółów, stworzenia koncepcji dekoracji, harmonogramu przygotowań, scenariusza dnia ślubu czy jakiejkolwiek innej pomocy - jestem do Waszej dyspozycji. Razem na pewno stworzymy doskonały plan Waszego dnia.

Kompleksowa organizacja eventów.

6000 zł - 9999 zł

Współpracuje z wieloma firmami cenionymi w branży eventowej, jak również artystami polskiej sceny, którzy uatrakcyjnią niejedno wydarzenie firmowe. Podczas każdej uroczystości zapewniam doświadczone grono: fotografów, kamerzystów, DJ-ów, konferansjerów, hostess, trenerów team building lub animatorek zabaw dla najmłodszych.
Połączenie pasji, doświadczenia i profesjonalizmu sprawia, że do każdej realizacji podchodzę indywidualnie, tworząc wyjątkowe i pozostające na długo w pamięci uczestników wydarzenia. Nowatorskie pomysły i nieszablonowe podejście do każdego organizowanego eventu, pozwalają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

W celu ustalenia szczegółowej oferty zapraszam do wiadomości prywatnej.

Opinie - AC. Weddings & Events

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Każda oferta organizacji ślubu, wesela oraz każdego eventu zostaje zaprojektowana na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań . Pracuję ściśle z określonym przez Was budżetem. Oferta jest indywidualna i uwzględnia to, czego oczekujecie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub jest spersonalizowanym wydarzeniem, dlatego każdy z nich jest wyzwaniem. Czasami trzeba szybko reagować na nieplanowane sytuacje, dlatego skupienie się na detalach i dobra organizacja pracy to podstawa. Zwracam uwagę na każdy najmniejszy szczegół, aby niczego nie pominąć.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pojawiają się pytania o cenę usług. Oferta za każdym razem jest „skrojona na miarę” i zgodna z oczekiwaniami oraz budżetem Pary Młodej. Wszystko zależy od czasu i ilości pracy oraz wymagań co do dnia ślubu i wesela.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

• kompleksowa organizacja ślubu i wesela • kompleksowa organizacja eventów i wszelkiego rodzaju imprez • częściowa organizacja ślubu i wesela • koordynacja dnia ślubu • konsultacje ślubne

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Idealnym terminem jest rok przed planowaną uroczystością, tak, abyśmy mogli wszystko na spokojnie przygotować, jednak jeśli planujecie ślub szybciej, również służę pomocą. Gwarantuję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne ( z możliwością spotkania online ) polega na poznaniu się nawzajem i określeniu wizji ślubu i wszelkich oczekiwań. Następnie, w ciągu 4-5 dni roboczych, przygotowuję ofertę i Para Młoda decyduje czy nawiązujemy współpracę. Każde kolejne spotkanie odbywa się w miłej atmosferze w zależności również od potrzeb Pary Młodej. To Wasz dzień i wszystko musi być perfekcyjne, jesteście głównymi bohaterami tego pięknego dnia. :)

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Jestem do pełnej dyspozycji Pary Młodej. Moja dostępność dla nich to 24 godziny na dobę wszystko po to, aby w każdej minucie czuli się bezpieczni i mogli liczyć na moje wsparcie. Od samego początku do samego końca jestem w stałym kontakcie z młodymi. W każdej chwili możemy się spotkać i porozmawiać o etapach przygotowań. Odpowiem na każde pytanie.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Pary najczęściej wybierają kompleksową organizację ślubu i wesela.

Kontakt - AC. Weddings & Events

AC. Weddings & Events

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

10:00 -22:00

Wtorek

10:00 -22:00

Środa

10:00 -22:00

Czwartek

10:00 -22:00

Piątek

10:00 -22:00

Sobota

10:00 -22:00

Niedziela

10:00 -22:00

Zobacz usługodawców w pobliżu: