Agencja Spinki

Karina Ciosk-Komorowska

Agencja Spinki

(24)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Agencja ślubna SPINKI od 15 lat organizuje śluby i przyjęcia weselne - nowoczesne, miejskie, z klasą - w kilku regionach Polski:
Kraków, Kielce, Katowice, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Elbląg, Warszawa, Łódź, Lublin i Zakopane.
Znamy doskonale branżę ślubną w całym kraju, na Twoje życzenie będziemi pracować w Twoim mieście.
Nasi klienci to wspaniali ludzie, którym zależy na przyjęciu na poziomie, które pozostanie w pamięci gości na zawsze jako przyjęcie piękne, z klasą, wyjątkowe i takie, na którym jeszcze nigdy nie byli!

Referencje od naszych klientów dostępne są zarówno na naszej stronie jak i na profilu FB czy Instagramie. Na Twoją prośbę przekażemy numery telefonów do naszych byłych par młodych.

Organizujemy śluby i przyjęcia kompleksowo, w cenie dając usługę koordynacji DNIA ślubu - pracujemy do północy. Cena jest ustalana indywidualnie aczkolwiek nie kosztuje mniej niż 15tys zł.

Współpraca z nami to przyjemność, zabawa z planowania pięknego wesela, miła atmosfera, przyjacielskie relacje i co ważne - jesteśmy dla Was dostępni NO LIMIT ponieważ wiemy, że naszym klientom na tym zależy, spotkania z Wami oczywiście umawiamy wcześniej ale nie martwcie się - wiemy, że macie dla nas czas zazwyczaj wieczorami lub w weekendy.
To usługa luksusowa dlatego dajemy Wam 100% wsparcie i obecność!
Każdy z naszych weddingplannerów nie przyjmuje więcej niż 12 zleceń rocznie, to dzięki temu możecie czuć się naprawdę dopieszczeni :-)

Pracujemy tylko ze sprawdzonymi przez wiele lat usługodawcami, są to ludzie z pasją przede wszystkim, firmy uczciwe i elastyczne, takie, dla których klient jest najważniejszy, nie tolerujemy "gwiazdorzenia" :-) dzięki temu ta grupa firm jest mocno wyselekcjonowana specjalnie dla naszych par młodych!

Chcesz dowiedzieć się więcej - śmiało napisz do nas. Wszystkie maile dostępne są na naszej stronie internetowej agencjaspinki.pl

Do zobaczenia!

PRZEDZIAŁ CENOWY

15000 zł - 30000 zł

Oferta - Agencja Spinki

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Opinie - Agencja Spinki

5

24 opinie

Dodaj opinię

GR

Grzesiek R

Nasz ślub 14.08.21 organizowała Weronika, dostaliśmy niedawno materiały foto i Video i to co rzuciło nam się w oczy od razu to luz jaki nam towarzyszył w tym niezwykle przecież stresującym dniu. Weronika wykonała ogromną robotę w tym dniu abyśmy nie musieli przejmować się niczym poza dobra zabawą z gośćmi i cieszeniem się sobą nawzajem. Przed weselem zadbała i dopięła wszystkie niedokończone formalności, przygotowała wzorowy scenariusz i przejęła od nas kontakt z podwykonawcami. Bez dwóch zdań możemy stwierdzić ze decyzja o zatrudnieniu Weroniki była jedna z najlepszych przy organizacji całego wydarzenia i najlepszym przedślubnym prezentem, który zaowocował wspaniałym dniem pełnym tylko dobrych emocji które możemy teraz wspominać na foto relacji. Drugi raz ślubu nie weźmiemy ale jeżeli będziemy organizować podobnych rozmiarów imprezę zgłosiły się bez wątpienia ponownie do Weroniki! Ciao!

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MS

Marlena S

Z Całego Serca Polecam !!❤️ Na nasz ślub i wesele czekaliśmy dwa lata ,był to bardzo wyczekiwany czas przez nas 😍 Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyliśmy dzięki Karinie 🤩🤩 Nie mogliśmy trafić lepiej .

1 rok temu

Źródło: Facebook

KZ

Klaudia Z

Bardzo dziękujemy Weronice za pomoc i organizacje naszego przyjęcia! Byliśmy bardzo zaopiekowani, a realizacja była na najwyższym poziomie. Cieszę się, ze zaufałam profesjonalizmowi Weroniki oraz jej przemiłych wykonawców. 🤍

1 rok temu

Źródło: Facebook

MB

Magdalena B

Bardzo serdecznie polecam wszystkim Agencję Spinki. Karina spinała nasz ślub i wesele i naprawdę nie wyobrażam sobie organizacji tego wielkiego dnia bez niej! Podejmując współpracę, oboje mieszkaliśmy w Kanadzie, a ślub i wesele miało się odbyć w Polsce. Karina od razu reagowała na wszystkie niespodziewane sytuacje. Raz musieliśmy zmienić salę (siły wyższe) i dzięki Karinie odbyło się to bez stresu i bardzo sprawnie, no a wszystko na odległość! Nowa sala i miejsce ślubu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! 😊 Kolejnym wyzwaniem była sytuacja covidowa, przez którą zmienialiśmy datę ślubu dwa razy ☹ Ja byłam tym załamana, ale Karina dała nam dużo wsparcia i wszystko ostatecznie wyszło jak z bajki! Polecam każdemu skorzystanie z usług Agencji Spinki. Karina ma ogrom wiedzy, wie, na co zwracać uwagę i współpracuje z najlepszymi podwykonawcami. Karina, dziękujemy Ci z całego serca za spięcie najważniejszego dnia naszego życia! To był naprawdę niezapomniany dzień ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Aleksandra P

Współpraca z Weroniką była jedną z najlepszych około-ślubnych decyzji jakie podjęliśmy 😊 Od samego początku czuliśmy chemię i byliśmy w pełni zaopiekowani. Dzięki Weronice cały proces przygotowań był dużo łatwiejszy, a co najważniejsze w dniu ślubu mogliśmy skupić się na sobie, a koordynację zostawić w dobrych rękach. Dziękujemy Bella 💖

1 rok temu

Źródło: Facebook

AB

Asia B

Bardzo polecam Agencję Spinki, nasze przyjęcie organizowała Weronika i wszystko odbyło się dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy. Ponadto Weronika poleciła nam świetnych podwykonawców (foto, DJ, kwiaty ect) więc pomoc przy organizacji takiego eventu jak wesele była nieoceniona. W szczególności doceniłam pełen profesjonalizm oraz znajomość branży i najnowszych w niej trendów. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś planuje niebanalne i niesztampowe rozwiązania :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AK

Aleksandra K

Bardzo polecam Agencję Spinki! ❤️ Karina, założycielka Spinek, pomogła mi zorganizować i ‚spiąć’ moje przyjęcie weselne, które przekładałam aż 3 razy przez pandemię 🥲 Byłam bardzo zmęczona i zdołowana tą sytuacją. Na szczęście trafiłam na Karinę, która pomogła mi nie tylko w organizacji samej uroczystości, ale również dała ogromne wsparcie psychiczne. Polecam każdemu skorzystanie z usług Spinek. A w szczególności polecam osobom takim jak ja, czyli pracującym od rana do wieczora, w ciągłych rozjazdach. Chciałam, żeby moje przyjęcie było zorganizowane ‚po mojemu’ i taki efekt wspólnie osiągnęłyśmy. Jeszcze raz dziękuję Karino, a Państwu bardzo polecam tą Wedding Plannerkę 😊❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

15 lat organizuję kompleksowo przyjęcia weselne

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest szyta na miarę, przygotowuję ją indywidualnie dla każdego klienta. Jestem elastyczna. Zawsze klient dostaje ode mnie kilka kosztorysów szacunkowych, harmonogram mojej pracy - po pierwszym naszym spotkaniu. Nie pracuję z każdym :-) bo praca powinna być przyjemnością, jeśli nie będzie na spotkaniu fajnej energii niestety ale nie podejmę się współpracy.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem była organizacja wesela arystokracji dla 700 osób, było to w 2007 roku. Egzamin zdałam na 5! To opinia klientów i gości tego wydarzenia. Wyzwaniem była też organizacja ślubu i wesela plenerowego w 3 tygodnie, było to w 2020 roku i wszystko udało się perfekcyjnie zaplanować!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy osobiście organizuję i koordynuję wesela jako szef firmy - TAK! kiedy para młoda wybiera mnie to ma pewność, że to ja będę zajmować się wszystkim od A do Z. Czy jeśli przychodzi do mnie klient z zatrudnionym już lokalem, fotografem czy zespołem to moja usługa będzie tańsza? NIE! Powinna być wręcz droższa bo jestem zmuszona pracować z nieznanymi mi usługodawcami co jest dla mnie większym stresem ponieważ nie mogę wziąć za nich odpowiedzialności, mam w związku z tym więcej pracy, nie mniej. A niestety zazwyczaj są to złe wybory i okazuje się, że i tak musimy docelowo zmienić lokal czy innych zatrudnionych przez parę usługodawców.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nie mam podstawowej oferty. Moja oferta jest JEDNA - to kompleksowa organizacja ślubu i wesela oraz ich koordynacja. Nie organizuję wesel częściowo. Chcę odpowiadać za całość, wtedy daję gwarancję, że wesele będzie piękne, idealne, wtedy para młoda i ich goście będą super zadowoleni!

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Kilka miesięcy wcześniej to termin idealny, nie jest za mało, nie jest za dużo :-) Ale zorganizuję wesele też w ciągu kilku tygodni, bez żadnego problemu. Raczej unikam organizowania wesel na 2 lata do przodu, to zdecydowanie za długo.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Spotkanie jest albo online albo umawiamy się na kawę :-) Jest to rozmowa o Waszych oczekiwaniach wobec weddingplannera, opowiadacie mi o Waszej wizji wesela, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam zasady naszej współpracy. Spotkanie jest bardzo luźne i przyjemne.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Dostosowuję się do moich klientów, do ich czasu, do ich przyzwyczajeń ale zwykle wygląda to tak: - pierwsze spotkanie on line lub na żywo - przygotowanie oferty, kilku kosztorysów, harmonogramu mojej pracy - podpisanie umowy - kolejne etapy pracy idą według harmonogramu, który na bieżąco jest aktualizowany - aktualizuję także na bieżąco kosztorys - analizuję wszystkie oferty od usługodawców, mówię o ich plusach i minusach, podpowiadam , jeśli jest taka potrzeba organizuję spotkania ale zwykle moi klienci podejmują decyzję na podstawie ofert - mamy w czasie współpracy spotkania w lokalu, na degustacjach menu, na degustacjach w cukierniach, spotkania z firmami dekoratorskimi etc - staram się nie zajmować zbyt wiele czasu moim klientom bo wiem, że są zapracowani ale jeśli ktoś ma potrzebę widzieć się ze mną częściej to jest to dla mnie czysta przyjemność, staram się budować fajne, przyjacielskie relacje z moimi klientami - w dniu ślubu jestem od rana w lokalu i pilnuję tam wszystkich przygotowań, opiekuję się wszystkimi usługodawcami - bo jestem nie tylko prawą ręką moich klientów ale również moich usługodawców - zarządzam nimi i chcę by czuli się dobrze w pracy - tylko tak można odnieść sukces na weselu i sukces w branży!

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Każdy z nas potrzebuje eksperta i profesjonalisty: - jesteśmy chorzy - idziemy do lekarza - chcemy kupić czy wynająć dom, mieszkanie, biuro - idziemy do biura nieruchomości - budujemy dom czy urządzamy mieszkanie - idziemy do architekta - chcemy mieć piękne wesele - idziemy do weddingplannera, to oczywiste! Zatrudnienie weddingplannera to po prostu zrzucenie z siebie odpowiedzialności bo przecież nie znamy jako para młoda tej branży, ufamy więc ekspertowi, który nam profesjonalnie doradzi i pomoże. Zatrudnienie weddingplannera to oszczędność czasu a często też pieniędzy - nie dlatego, że mam rabaty u usługodawców tylko dlatego, że znam uczciwe firmy, które Was na nic nie naciągną, nie oszukają. Kiedy zatrudniasz weddingplannera od razu poznajesz swój BUDŻET wesela a moim zadaniem jest go nie przekroczyć chyba, że sami będziecie chcieli to zrobić, masz więc pełną kontrolę nad wydatkami. Konsultant ślubny to taki profesjonalny przyjaciel, pomoże Wam, wesprze, podpowie, doradzi i odradzi, zawsze wysłucha i nigdy nie zrobi niczego wbrew Waszej woli!

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Kompleksową organizację ślubu i wesela z koordynacją dnia.

Kontakt - Agencja Spinki

Agencja Spinki

website facebook youtube

Kraków