Aleksandra Cywińska - Wedding Planner

Aleksandra Cywińska

Aleksandra Cywińska - Wedding Planner

Lubicz

(4)

O nas

Aleksandra Cywińska – Wedding Planner.

Z wykształcenia jestem plastykiem, z zamiłowania znawcą fotografii i aranżacji wnętrz. Przez wiele lat pracowałam jako profesjonalna modelka w kraju i zagranicą ( Mediolan, Londyn, Nowy Jork). Zagościłam m.in. w czasopismach „Uroda”, „Twój Styl”, „Świat Kobiety”, „Wysokie Obcasy” i „Playboy”. Założycielka agencji modelek. Producent kampanii reklamowych, pokazów i sesji ślubnych („Moda Na Ślub”) oraz targów. Scalenie tych wszystkich doświadczeń doprowadziło mnie pracy jako konsultantka ślubna.
Od dawna zmieniam rzeczywistość, a teraz spełniam marzenia Par Młodych.
Całe serce wkładam w to, aby organizacja wszystkich powierzonych mi imprez była dopięta na ostatni guzik. Nie boję się oryginalnych i niestandardowych pomysłów, ponieważ chcę, aby każde przyjęcie było wyjątkowe.
Jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem, niczym nie będziecie musieli się martwić i stresować ani przed, ani w dniu ślubu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 12000 zł

Opinie - Aleksandra Cywińska - Wedding Planner

5

4 opinie

Dodaj opinię

BZ

Beata Z

Gorąco polecam warsztaty organizowane przez Panią Cywińską ? zdobyta wiedza i cenne rady na pewno pomogą mi w organizacji wesela

2 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Marysia W

Wspaniała organizacja wesela. Pani Ola oddaje całe serce parze młodej. Pełen profesjonalizm, głowa pełna pomysłów. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko wypadło idealnie. Polecamy z całego serca.

3 lata temu

Źródło: Facebook

AR

Anna R

wielki komfort w tym najważniejszym dniu-bez stresu, tylko przyjemności :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

JL

Justyna L

⭐⭐⭐⭐⭐ gorąco polecam !!!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Aleksandra Cywińska - Wedding Planner

Aleksandra Cywińska - Wedding Planner

Zobacz usługodawców w pobliżu: