EMKA NA ŚLUBIE

Marta Kidyba

EMKA NA ŚLUBIE

Lublin, Polska -, Lublin

O nas

Stawiam na działanie nie gadanie. Ze mną dacie radę wszystko ogarnąć! Nie zabiorę Wam przyjemności z organizacji, lecz pomogę przejść przez jej etapy. Nasze pozytywne relacje i zaufanie do mnie pozwolą Wam ze spokojem cieszyć się najważniejszym dniem, a ja jak dobra kumpela będę czuwała nad przyjęciem.
Wedding planner określany zwykle jest jako usługa nie na każdy budżet. Dlatego też, chcę zmienić to myślenie. Wizja mojej firmy opiera się na dostępności dla KAŻDEJ Pary Młodej.

Oferta - EMKA NA ŚLUBIE

Kompleksowa organizacja ślubu

500 zł - 2500 zł

Kompleksowa organizacja wesela

4000 zł - 8000 zł

Wybór stylizacji ślubnej

1 zł

Wybór stylizacji macie wliczony do pakietu

Opinie - EMKA NA ŚLUBIE

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jestem młodą firmą :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta jest konkretna i skierowana do KAŻDEJ pary. Ceny są przystępne dla KAŻDEJ społeczności. Stawiam na współpracę, jakość, estetykę, kreatywność i zaufanie. Oprócz oferty ślubnej, organizuję : zaręczyny, wieczór panieński/kawalerski, Baby Shower, Gender Reveal Party (przyjęcie z okazji poznania płci dziecka) czy inne imprezy okolicznościowe. Jestem tu dla Was. Mam również liczne promocje.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub to mega wyzwanie! Ale za to kocham moja pracę.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode pytają o cenę. Misją i wizją mojej firmy jest otwarcie się na KAŻDEGO klienta. Dlatego ceny są przystępne dla każdej pary. Nawet nie odczujecie mojego wynagrodzenia. Jeśli macie budżet 50 tysięcy, to za tyle będzie Wasz ślub i wesele, ani złotówki więcej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Możecie skorzystać z kompleksowej organizacji oraz koordynacji ślubu. Dostępna jest oferta samej organizacji, bądź tylko wybrane jej etapy. Mam również koordynację dnia ślubu i wesela. Dodatkowo mogę zorganizować zaręczyny, wieczór panieński/kawalerski, Baby Shower, Gender Reveal Party (przyjęcie z okazji poznania płci dziecka) oraz inne imprezy okolicznościowe. Jeśli korzystacie z moich usług po raz drugi, to na każdą macie -10 %. Para Młoda wybierając kompleksową organizację i koordynację otrzymuje -18% na kolejne usługi. ZAPRASZAM!

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Nawet jeśli napiszecie miesiąc przed uroczystością da się wszystko zorganizować.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Spotkanie odbywa się tam, gdzie Wam pasuje: na skype, w kawiarni, parku. Omawiamy wszystkie kwestie za które mam być odpowiedzialna. Nie można zapomnieć o wzajemnym poznaniu. Zależy mi, aby każda Para Młoda miała do mnie zaufanie.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Bezproblemowo. Młoda Para ma ze mną stały kontakt. Mają na bieżąco wgląd w dokumenty, jak również cały czas wiedzą na jakim etapie są prace.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Ciężko wymienić jedną zaletę, ponieważ zalet jest wiele... . Z pewnością komfort psychiczny i spokój emocjonalny oraz oszczędność Pary Młodej, a także zażegnanie nagłych kryzysów :)

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Kontakt - EMKA NA ŚLUBIE

EMKA NA ŚLUBIE

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Lublin, Polska - 20-615 Lublin