Ella Events

Elżbieta Matubowska

Ella Events

Dębica

O nas

Nazywam się Elżbieta Matubowska. Jestem dyplomowanym wedding plannerem i pomogę Ci w organizacji Twojego ślubu i wesela.

♡ Przygotuję propozycje usługodawców, sporządzę umowy i uporządkuję Twoje spotkania, oszczędzając Twój czas.
♡ Wdrożę w życie wszystkie Twoje pomysły, zrealizuję wizje oraz ujednolicę je w spójny kontent, bez marnowania Twojej energii.
♡ Opracuję scenariusz wesela oraz dopilnuję jego realizacji, ograniczając Twój stres

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?
》Jeśli nie wiesz od czego zacząć przygotowania do ślubu
》Gdy szukanie usługodawców jest dla Ciebie zbyt żmudne
》Jeżeli nie masz czasu na porównywanie ofert
》Kiedy nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umów
》Gdy chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami
》Jeśli potrzebujesz fachowej i obiektywnej dorady
powinieneś zwrócić się do MNIE!
Odpowiem, znajdę, doradzę, sprawdzę i zorganizuję.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
W kontaktach z parami stawiam na otwartość i dokładne wsłuchanie się w ich oczekiwania. Podstawą współpracy z wedding plannerem jest zaufanie, więc dbam o punktualność, terminowość realizacji kolejnych zadań oraz rzetelność. Wchodząc w organizację przyjęć ślubnych jestem zawsze gotowa na nieszablonowe rozwiązania i nowoczesne trendy. Zawsze przyjmę Was ciepło i wspólnie rozwiążemy każdą zawiłość organizacyjną wesela.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?
Zapraszam do pierwszego kontaktu w najwygodniejszy dla Was sposób. Udzielam porad bezpośrednio i ustalamy wspólnie jak mogę Wam pomóc na danym etapie. Dla przejrzystości ustaliłam 6 kroków przygotowań Pary Młodej do ślubu - przedstawiam je Wam, a następnie Wy dokonujecie wyboru w które z nich mnie zaangażować. Sposób kontaktu oraz jego częstotliwość dopasowuję do Waszych potrzeb. Moje działania są mocno spersonalizowane, by dopasować się do Waszego trybu życia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 15000 zł

Oferta - Ella Events

Kompleksowa organizacja wesela

10000 zł - 15000 zł

1. Konsultacje wstępne - wybór motywu przewodniego, charakteru uroczystości, daty, miejsca, wielkości przyjęcia

2. Casting usługodawców - przygotowanie składu usługodawców weselnych, ustalenie granicy budżetowej

Pakiet podstawowy: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje
Pakiet rozszerzony: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje + plener, dekoracje w plenerze, atrakcje

3. Podpisanie umów z usługodawcami - sprawdzenie umów usługodawców i naniesienie poprawek, umówienie spotkań z usługodawcami, negocjowanie cen

Pakiet podstawowy: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje
Pakiet rozszerzony: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje + plener, dekoracje w plenerze, atrakcje

4. Konsultacje modowe - przygotowanie inspiracji modowych dla pary młodej, wybór stylizacji i dodatków wraz z usługodawcami, opracowanie grafiku fryzur oraz makijaży próbnych, wybór biżuterii, butów, wspólne przymiarki

5. Współpraca z usługodawcami: wybór menu, playlisty, tortu, słodkiego stołu, alkoholi, dekoracji, kwiatów, bukietów, dopracowanie atrakcji

6. Opracowanie scenariusza dnia ślubu wraz z osobistą koordynacją dnia ślubu i wesela

Wybór stylizacji ślubnej

1500 zł - 2000 zł

Konsultacje modowe - przygotowanie inspiracji modowych dla pary młodej, wybór stylizacji i dodatków wraz z usługodawcami, opracowanie grafiku fryzur oraz makijaży próbnych, wybór biżuterii, butów, wspólne przymiarki

Opinie - Ella Events

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jestem na rynku drugi rok. Od zawsze pasjonowałam się organizacją przyjęć i wspierałam znajome Pary Młode w przygotowaniach. Uważam, że świeże spojrzenie na branżę oraz dobra komunikacja to moje mocne strony.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta zakłada 6 kroków do organizacji wymarzonego przyjęcia. W sposób prosty i klarowny Młoda Para może wybrać etapy, w których jestem im niezbędna. Wyróżnia mnie elastyczne podejście do potrzeb klienta - Para sama decyduje o stopniu własnego zaangażowania w przygotowania.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde przyjęcie jest dla mnie ekscytującym wyzwaniem. Najbardziej dumna z siebie byłam, gdy udało mi się przenieść 25 osobowy event do lokalu zastępczego w 2h. Nagła zmiana sytuacji nie wyprowadziła mnie z równowagi, tylko popchnęła do ekspresowego podjęcia działań. Nie mam problemu z braniem odpowiedzialności i rozwiązywaniem niespodziewanych trudności.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej Pary Młode pytają mnie od czego rozpocząć przygotowania. Zależy mi na tym, by zachować jak najwięcej radości z pięknego czasu narzeczeństwa, więc daje moim Parom przestrzeń na spokojne rozmowy o priorytetach. Doradzam odpuszczenie presji i pomagam naprowadzić Parę Młodą na dogodne dla nich rozwiązania. Proponuję, by Pary zaczynały od ustalenia wielkości przyjęcia oraz budżetu, a potem rozważyły szacunkową datę.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

6 kroków do organizacji wymarzonej uroczystości: 1. Konsultacje wstępne - wybór motywu przewodniego, charakteru uroczystości, daty, miejsca, wielkości przyjęcia 2. Casting usługodawców - przygotowanie składu usługodawców weselnych, ustalenie granicy budżetowej Pakiet podstawowy: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje Pakiet rozszerzony: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje + plener, dekoracje w plenerze, atrakcje 3. Podpisanie umów z usługodawcami - sprawdzenie umów usługodawców i naniesienie poprawek, umówienie spotkań z usługodawcami, negocjowanie cen Pakiet podstawowy: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje Pakiet rozszerzony: lokal, muzyka, foto, video, cukiernia, dekoracje + plener, dekoracje w plenerze, atrakcje 4. Konsultacje modowe - przygotowanie inspiracji modowych dla pary młodej, wybór stylizacji i dodatków wraz z usługodawcami, opracowanie grafiku fryzur oraz makijaży próbnych, wybór biżuterii, butów, wspólne przymiarki 5. Współpraca z usługodawcami: wybór menu, playlisty, tortu, słodkiego stołu, alkoholi, dekoracji, kwiatów, bukietów, dopracowanie atrakcji 6. Opracowanie scenariusza dnia ślubu wraz z osobistą koordynacją dnia ślubu i wesela

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Według mnie nie ma sztywnych ram czasowych. Zapraszam Pary Młode na każdym etapie przygotowań do ślubu. Komfortowo jest zgłosić się 1,5 roku przed planowaną data ślubu na kompleksową organizację i móc cieszyć się dużą dowolnością w wyborze usługodawców. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, bym dołączyła w trakcie przygotowań i zajęła się tylko niektórymi aspektami.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Pierwsze spotkanie ze mną odbywa się bez stresu, bez schematu i w przyjaznej atmosferze. Pozwalam Parze się poznać, zadawać pytania oraz wsłuchuję się w potrzeby i oczekiwania. Forma jest dowolna - możemy skontaktować się telefonicznie, lub online. Jestem również dostępna na żywo w dowolnym miejscu po wcześniejszym umówieniu.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Zapraszam do pierwszego kontaktu w najwygodniejszy dla Pary sposób. Udzielam porad bezpośrednio i ustalamy wspólnie jak mogę pomóc na danym etapie. Dla przejrzystości ustaliłam 6 kroków przygotowań Pary Młodej do ślubu, decyzja w co mnie zaangażują należy do nich. Sposób kontaktu oraz jego częstotliwość dopasowuję do potrzeb Klienta. Moje działania są mocno spersonalizowane, by dopasować się do trybu życia oraz temperamentów.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Największym plusem współpracy z wedding plannerką jest fakt, że Para Młoda ma możliwość dokonania świadomych wyborów. Podczas planowania swojej uroczystości konsultantka informuje o wszystkich aspektach ofert ślubnych usługodawców, również takich jak dodatkowe opłaty czy ograniczenia usług. Przedstawienie rzetelnie zestawionych ze sobą ofert daje racjonalny ogląd Parze.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Najczęściej Pary Młode są przytłoczone na początku swojej drogi organizacyjnej. Mnogość zadań i brak wiedzy ich przeraża, więc naturalnie kontaktują się ze mną i proszą o pokierowanie przygotowaniami. Najczęściej wybieranym wariantem jest kompleksowa organizacja ślubu i wesela, szczególnie casting usługodawców.

Kontakt - Ella Events

Ella Events

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

08:00 -14:00