Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner

Dominika Biekisz-Olejnik

Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner

Pokaż telefon

Euforia to firma, która zrodziła się z pasji do piękna i chęci uszczęśliwiania innych.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż Dzień Ślubu dostarcza wielu emocji, dlatego pragniemy Wam pomóc w zrealizowaniu Ślubu i Wesela jak z bajki ;)
Zasługujecie na konsultanta ślubnego, który wesprze Was na każdym etapie tego wyjątkowego przedsięwzięcia, a także sprawi by Wasze życzenia osiągnęły najwyższy poziom satysfakcji!!!

500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 2500 zł

Z Waszym udziałem znajdziemy motyw przewodni Waszego ślubu, który odzwierciedli Wasze osobowości, pasje oraz style życia. Sprawimy, aby Wasz Ślub był szyty na Waszą miarę.

Kompleksowa organizacja wesela

5500 zł - 8000 zł

Z naszą pomocą zaoszczędzicie czasu na żmudne poszukiwania podwykonawców. My służymy Wam pomocą, jednakże ostateczna decyzja jest w Waszych rękach. Cenimy Wasz czas, dlatego spotykamy się w miejscach dogodnych dla Was, więszość spraw ustalamy drogą mailową lub telefoniczną.

Wybór stylizacji ślubnej

500 zł - 1000 zł

Z Waszym udziałem znajdziemy Wasz styl, który odzwierciedli Wasze osobowości, pasje oraz style życia.
Nieprzerwanie szukamy inspiracji i śledzimy trendy, zarówno krajowe jak i światowe. Gwarantujemy stworzenie czegoś nadzwyczajnego, wyłącznie dla Was!

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W byciu konsultantką ślubną najbardziej doceniam Wasze zaufanie. Fakt, że powierzacie mi planowanie i koordynację najpiękniejszego dnia w waszym życiu. Staję się powiernikiem, spowiednikiem i dobrą wróżką :).

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się niewinnie, doradzałam koleżankom. Niektóre z nich utwierdziły mnie, iż powinnam się tym zająć profesjonalnie. Wzięłam te sugestie do serca i tak powstała Euforia zrodzona z pasji do piękna.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W mojej pracy najważniejszy jest telefon. Wybrałam Samsung Note, gdyż łączy w sobie zalety telefonu i tabletu, abym zawsze pozostawała w kontakcie i miała dostęp do wszelkich informacji.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moim ulubionym momentem wesela jest zdecydowanie pierwszy taniec Pary Młodej, ma on znaczenie symboliczne, jest też znakiem dla gości do rozpoczęcia zabawy. To tradycyjny i niezbędny element każdego wesela. To także jedyny taniec, kiedy Państwo Młodzi obserwowani są od początku do ostatniej sekundy piosenki.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pełna realizacja organizacji ślubu i wesela to minimum 3 miesiące bardzo intensywnej pracy, zazwyczaj zlecenia są znacznie bardziej wymagające i muszę zaangażować więcej czasu i energii.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta składa się z 4 pakietów: brązowego, srebrnego, złotego i brylantowego, których szczegółowy opis znajdziecie w zakładce oferta na mojej stronie :) Oczywiście jestem bardzo elastyczna i każdy pakiet można dowolnie modyfikować, tak, abyście otrzymali zadowalającą usługę.

Jaki jest Twój styl?

Jestem osobą niezwykle wyrazistą. Kocham styl glamour, wyznaję zasadę "diamonds are girl's bet friends" ;) Pojęcie glamour pełne jest czaru, uroku i ponadczasowej elegancji. Jednakże nie są mi obce inne style, tj. boho czy retro, w których również doskonale się odnajduję

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mam nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości będę miała okazję zorganizować ślub na tropikalnej wyspie. Byłoby to zwieńczeniem mojej pracy. Oryginalne miejsce, wyjątkowa sceneria na ślub i wesele w plenerze.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Młoda Para jest inna, wyjątkowa, gdyż nie ma dwóch identycznych. Dlatego też każda pozostaje w mojej pamięci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Uwielbiam osoby otwarte, szukające inspiracji, takie które od razu nie mówią "nie".

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Z pewnością uśmiech na mojej twarzy wywołuje wspomnienie pewnej Panny Młodej, która podczas przerwy na posiłek, gdy tylko usłyszała grającą cicho "Macarenę" wbiegła na parkiet razem ze Świadkową oraz koleżankami i zatańczyły z wielkim rozmachem. DJ stanął na wysokości zadania i zwiększył głośność ku radości tancerek :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszym pytaniem jest czy posiadam swoją bazę podwykonawców. Odpowiadam, że oczywiście, aczkolwiek jestem otwarta na współpracę z nowymi firmami.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wedding planner to osoba, która profesjonalnie zajmuje się przygotowaniem uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego oraz koordynuje przebieg całości na podstawie wcześniej opracowanego scenariusza, zatem nic nie może wymknąć się spod kontroli. Wedding Planner jest pośrednikiem między klientem, a podwykonawcami. Negocjuje ceny, najlepszą obsługę, opracowuje plan działania oraz budżet całego przedsięwzięcia, a także czuwa nad jego zgodnością z rzeczywistością. Jest na bieżąco z aktualnymi trendami oraz potrafi zorganizować najbardziej oryginalne atrakcje.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Moim zdanie ślubny usługodawca przede wszystkim musi być profesjonalistą w swojej branży, ponadto musi się odznaczać empatią, aby był w stanie zrozumieć i sprostać oczekiwaniom Pary Młodej.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zdecydowanie upór. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafię stanąć na rzęsach, żeby tylko spełnić oczekiwania Klientów.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli oczekujecie indywidualnego, nieszablonowego podejścia wybierzcie mnie. Mogę Was zapewnić, iż każde zlecenie traktuję jak wyzwanie i dążę do osiągnięcia perfekcji.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta mimo określonych 3 pakietów jest elastyczna. Dostosuję ofertę do Waszych oczekiwań i potrzeb, aby spełnić Wasze marzenie o ślubie jak z bajki.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Na jednym z wesel Młoda Para zażyczyła sobie "All of me" w wykonaniu John'a Legend. Piosenka weszła mi głęboko pod skórę, gdyż Legend mówi tutaj o miłości jako uskrzydlającej, wznoszącej ponad problemy. To uczucie, które definiuje jego istnienie. I kocha w swojej partnerce wszystko, nawet jej niedoskonałości. Bo to przecież one nadają jej charakteru i sprawiają, że jest tym, kim jest. Choć moja głowa jest pod wodą, mówi Legend, to oddycham bez problemu. W ten sposób, metaforycznie, opowiada o poczuciu bezpieczeństwa, które daje mu kochana kobieta.

Kontakt

Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner

facebook website

Gdańsk

19 km od Gdyni

30 km od Kartuz

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Zobacz usługodawców w pobliżu: