• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Ślubne Sny Wedding Planner
Ślubne Sny Wedding Planner Opole
Zobacz profil
Weddness Events
Weddness Events Lublin
(5)
Zobacz profil
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner Gdańsk
Zobacz profil
Just in Love Weddings
Just in Love Weddings Wrocław
(14)
Zobacz profil
Event & Wedding Designer

Dominika Lechowska

Event & Wedding Designer

(3)

To firma inna niż wszystkie !

Moja dewiza brzmi: DOBRY GUST I UMIAR OBRONIĄ SIĘ SAME !


TU nie usłyszysz "nie da się", bo TU się wszystko da - jestem specjalistką od rzeczy niemożliwych, organizatorem, dekoratorem, fotografem i wielbicielem wszystkiego co piękne :)

Jestem pedantką i u mnie po prostu MUSI być, tak jak jest zaplanowane, nie ma miejsca na gdybanie, jest natomiast zawsze plan B, a nawet C. Nie mam gotowych scenariuszy - do każdego z Was podchodzę indywidualnie, traktuję jakbyście byli jedyni na ziemi - bowiem sama również chciałabym być tak traktowana :)

Zajmuję się kompleksową organizacją, koordynacją i produkcją ślubów, wesel i wszelkiego rodzaju eventów wymagających celebracji. Tych tradycyjnych w kościele czy urzędzie i tych wyjątkowych - jedynych w swoim rodzaju, w plenerze. Daję wsparcie i pomoc, pomysły, niebanalne projekty i niepowtarzalne aranżacje na każdym etapie przygotowań.

500 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

350 zł - 9999,99 zł

Skąd taka rozbieżność cenowa? Jestem w stanie wejść do Waszych przygotowań na każdym etapie ich przygotowania, dlatego, jeżeli Wasza dotychczasowa konsultantka nie spełnia Waszych oczekiwań, a już pewne starania i kroki zostały podjęte, ja zajmuję się przygotowaniami i dopinam wszystko na ostatni guzik.

Kompleksowa organizacja wesela

350 zł - 9999,99 zł

Analogicznie jak w przypadku ślubów - wchodzę w projekt w trakcie jego realizacji i mimo, że początek nie należał do mnie, naprawiam wszystkie powstałe błędy, prostuję wszystko, co da się wyprostować i doprowadzam do udanej kulminacji Waszego przedsięwzięcia.

Wybór stylizacji ślubnej

100 zł - 9999,99 zł

Uwielbiam wszystkie style, od vintage poprzez styl dowolny i stylową klasykę do wyszukanej elegancji.

Dobór fryzury i makijażu

100 zł - 9999,99 zł

Gdyby tylko był, ktoś, kto pomógłby mi gdy ja tego potrzebowałam -nie oglądałabym dziś swoich zdjęć ślubnych i nie wkurzałabym się na nie :)
Gdy tylko będę potrzebna - JESTEM do Waszej dyspozycji, w każdym nurtującym Was temacie :)

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

FI

Filip I

Pani Dominiką robiła nam dekoracje. profesjonalnie! pięknie. Ze smakiem. O to nam chodziło !

3 lata temu

MP

Milena P

Pani Dominika jest najlepsza na świecie, zorganizowana w 101% Widac, ze to Jej pasja, bo współpraca z Nią to czysty relaks - to był najlepiej zorganizowany i udekorowany dzień w moim życiu ! Jeszcze raz dziękujemy :)

3 lata temu

MB

Małgorzata B

Profesjonalna organizacja, wszystko na najwyższym poziomie, dopięte na tzw. ostatni guzik. Pani pomoc była nieoceniona, ślub i wesele przerosły nasze oczekiwaniaSerdecznie dziękuję za wszystko!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

1! wyzwania ! Uwielbiam wręcz nowe wyzwania, zadania wymagające kreatywności, logicznego i trzeźwego myślenia. Uwielbiam aranżować, tworzyć, urządzać, organizować - układać rozsypane kawałeczki w jedną wielką i piękną układankę. 2! szczęście i miłość ! Zawsze byłam romantyczką, moja bajka, to wszelkiego rodzaju romanse zakończone tylko i wyłącznie happy endem - tworzę dla Was bajkę, jeden z piękniejszych jej rozdziałów, bajkowe scenariusze, dekoracje jak ze snów i księżniczki w białych sukniach ...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się ponad 10 lat temu - zaczęło się od własnego ślubu i wesela (które w momencie kulminacji pozostawiało wiele do życzenia) i może dzięki temu, że moja ekipa zawiodła, zaczęłam pomagać swoim znajomym w organizowaniu ich ślubów. Wiem, że pozostawiona sama sobie Panna Młoda, nie zawsze trzeźwo i racjonalnie myśli, choćby z racji natłoku wszystkich czekających ją wyzwań - łatwo o niedopowiedzenia i niedociągnięcia w takich sytuacjach (niestety oszustów i naciągaczy nigdzie nie brakuje) i dzięki temu mojemu pomaganu, nie wiedząc kiedy, wypracowałam sobie współpracę ludźmi, którzy nie zawodzą i stają na wysokości zadania :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuję z Parami Młodymi od ponad 10 lat, na początku byli to moi znajomi i znajomi znajomych, którym zostałam polecona :) To właśnie oni ukierunkowali mnie na tą, a nie inną działalność "rób, co kochasz, bo jesteś w tym najlepsza!" Dało do myślenia ... I oto jestem :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na tym, co kochają i uwielbiają Panny Młode - dobieram dodatki i elementy wystroju i dekoracji tak, aby były niepowtarzalne i wyjątkowe, tak aby nikt nigdy mojej Pannie Młodej nie mógł zarzucić "kupiłaś w Pepco?!, mam takie na ogrodzie!" Prostota, elegancja i najwyższa jakość - to cechuje moje produkty. Moje motto brzmi: KLASYCZNIE I JEDNOCZEŚNIE WYJĄTKOWO !

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Są miliony cudownych momentów w każdym ślubie i weselu. Każde jest inne. Każde cudowne na swój wyjątkowy sposób. Gdy mnie jednak zmuszają, do wskazania najlepszego momentu, to z całą pewnością mogę stwierdzić, że najlepszym momentem każdego ślubu i wesela jest czas tuż "przed" - dosłownie na pół godziny przed, kiedy zniecierpliwienie miesza się ze szczęściem, kiedy wszystkie emocje sięgają zenitu, bo jeszcze tylko chwila ... Najbardziej zapadają w mojej pamięci łzy radości i szczęścia płynące po policzkach mam i babć. A za serce łapie skrzętnie ukrywane i maskowane maksymalne wzruszenie i zdenerwowanie tatusiów...

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas potrzebny na wykonanie zlecenia .... hmmmm ... w zależności od rozmiaru powierzonego zadania - może być jeden dzień, a może być i kilka miesięcy :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Kompleksowość usług - to jest moja podstawowa oferta, czyli cała gama opcji, począwszy od ustalenia daty i miejsca ślubu i wesela, rezerwację wybranego lokalu, poprzez event zaręczynowy, kontakt z duchownym lub urzędnikiem, negocjacja cen i warunków z podwykonawcami, omówienie listy i rozsadzenie gości, kontakt z fotografem, kontakt z muzykami i zespołami, organizację lekcji tańca dla Młodej Pary, wybór tortu weselnego, pomoc w wyborze zaproszeń i upominków dla gości, scenariusz ceremonii, ciągły kontakt z podwykonawcami, planowanie menu weselnego, dobór sukni ślubnej i garnituru, pomoc w wyborze kreacji świadkowym i rodzicom, planowanie i organizacja ślubu w plenerze, samodzielne lub zlecone dekorowanie sali i kościoła, dobór obrączek, organizacja zakwaterowania dla przyjezdnych gości, pomoc przy podziękowaniach dla rodziców i najbliższych ...

Jaki jest Twój styl?

Ja kocham wszystkie style i doskonale się w nich odnajduję, to jak w życiu - raz z przepychem, raz skromnie, raz elegancko a raz na totalnym luzie. Uwielbiam glamour, uwielbiam niewyszukaną elegancję, uwielbiam wszelkiego rodzaju błyskotki, uwielbiam vintage i babcine serwety! Mówią: kobieta zmienną jest - a ja uważam, że to bardzo dobrze, bo nie wieje nudą ! i dziś jest dzień na jeansy, a jutro na koronkową sukienkę ;)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zagubienie i strach w oczach "Pani Dominiko - co to będzie???", "Pani Dominiko - jak to będzie???" Na szczęście macie mnie, moje kochane Panny Młode, a ja zadbam o to, aby było jak w Waszej wyśnionej bajce :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam takiego jednego, jedynego mojego wymarzonego ... Ślub kameralny w plenerze lub w małym kościółku gdzieś na uboczu, klimatycznie... sielsko anielsko... lub zupełna jego odwrotność - ślub i wesele z wielkim rozmachem, ogromny kościół, śpiewaczka i muzyka organowa, tłumy ludzi, kawalkada samochodów weselników, girlandy, mnóstwo zapalonych świec, kakofonia kwiatów, śmiech i radość z każdego zakątka ...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Nie, nie mam swojej ulubionej pary - wszyscy jesteście wyjątkowi, wszyscy robicie, to po raz pierwszy, z każdą z par mam wspomnienia, zazwyczaj przyjemne, ale nikogo nie wyróżniam, nie oceniam, nie potępiam ... Ślub i wesele, to najważniejsze wydarzenie życia, często towarzyszą temu niepewność, nerwy, stres i nieprzyjemne sytuacje - najważniejsze, aby wszystko dobrze się skończyło !!!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Zakochanymi ! - oni emanują i zarażają swoim szczęściem.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Podstawowe pytanie dotyczy strefy finansów oraz upubliczniania wizerunku Pary Młodej na mojej stronce internetowej - dlaczego nie mam w swojej galerii zdjęć Młodych - bo nie jestem FB i bazuję na swojej pracy, nie na wizerunku medialnym, liczba lajków nie jest dla mnie miernikiem (wystarczyłoby poprosić kilka koleżanek i koleżanek koleżanek i oto magiczne lajki są, tylko, czy to o to chodzi? moim skromnym zdaniem NIE!) jestem organizatorem Waszych najbardziej wyczekanych i wyjątkowych wydarzeń w życiu, jestem za kulisami i w tle, nie zaś na pierwszym planie... Szanuję prywatność moich podopiecznych, staram się wrzucać zdjęcia uniwersalne i bez postaci ... W mojej umowie jest klauzula dotycząca ujawnienia wizerunku Młodych i ja szanuję Wasze wszystkie decyzje :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nie jestem czarodziejem i nie będę robić abra kadabra - jestem romantyczką i jednocześnie realistką twardo stąpającą po ziemi. Robię i będę robić wszystko, co w mojej mocy, aby było tak jak być powinno. Z gwiazdką nieba może być jednak kłopot ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze są konkrety, ludzie zdecydowani i pewni tego, co robią! Gdy słyszę, "ależ proszę pani, można przecież wszystko i niewielkim kosztem" to mówię "rakietę też można zbudować, ale czy Pani umie i czy uda się niewielkim kosztem???" ...no właśnie! Wówczas jest głupia mina i okazuje się, że jednak WSZYSTKIEGO i NIEWIELKIM KOSZTEM nie można!

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

I znowu o mnie ... moja najmocniejsza strona ... hmmm... jestem uparta i jeszcze mi się nie zdarzyło, abym nie zrealizowała tego, co zaplanowałam - jak nie z tej strony, to z innej, sposób zawsze się znajdzie, gdy tylko są chęci! Jestem dynamiczna, uwielbiam działać i organizować, kocham ludzi :) ...tych pokręconych też ;)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ jestem buforem bezpieczeństwa, wprowadzam ład i porządek, ogarniam wszechpanujący rozgardiasz, nadaję rytm, podpowiadam co i kiedy należy zrobić, wiem jak, gdzie i którędy iść, aby uzyskać jak najlepszy efekt...

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie narzucam swojej woli, wsłuchuję się uważnie w potrzeby moich klientów, wyłapuję ich marzenia i dopiero wdrażam swój scenariusz - jestem doradcą, kiedy tego potrzebują i pomocnikiem, nie zaś dyktatorem, który wdraża własne i tylko własne pomysły, bo "eeee.... tak się nie robi, to nie pasuje, jak to będzie wyglądało ..." Ten dzień nie należy do koordynatora, on należy do Panny Młodej i to ona tu rządzi! :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

ojjjj..... szeroko tu można pisać i opowiadać jeśli chodzi o moje gusta muzyczne ;) Grey króluje na salonach ... Moje Panny Młode od kilku sezonów kochają Ellen Goldwin :

Kontakt

Event & Wedding Designer

Jelenia Góra

Poniedziałek

06:00 -22:00

Wtorek

06:00 -22:00

Środa

06:00 -22:00

Czwartek

06:00 -22:00

Piątek

06:00 -22:00

Sobota

06:00 -22:00

Niedziela

06:00 -22:00

Piszemy do siebie całą dobę, bo to najczęściej o 3 nad ranem przychodzą do głowy najlepsze pomysły!

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

K Owczarek Wedding Planner
K Owczarek Wedding Planner Aleksandrów Łódzki
(6)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Efektownie - wedding & event planner
Efektownie - wedding & event planner Kraków
(1)
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil