Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Radom
Zobacz profil
Ślubne Sny Wedding Planner
Ślubne Sny Wedding Planner Opole
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Just in Love Weddings
Just in Love Weddings Wrocław
(22)
Zobacz profil
Justyna Zegarlicka Wedding Planner

Justyna Zegarlicka

Justyna Zegarlicka Wedding Planner

Lubomirskiego 27/1, Kraków

(2)

Ten dzień będzie należeć do Was. Radość i wzruszenie będziecie dzielić z najbliższymi. To emocje będą na pierwszym planie. O drugi, jakim jest organizacja ślubu, chętnie zadbam osobiście.

Łącząc miłość do organizacji i designu, stworzyłam markę, która pozwala moim Klientom cieszyć się komleksowo zorganizowanym i unikalnie zaprojektowanym przyjęciem. Mój charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus i efektowne detale. Tworzę piękne i autentyczne uroczystości, bogate w dobre emocje i ukierunkowanie na celebrowanie życia.

Jestem wedding planerką z certyfikatem Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Przede wszystkim jednak jestem entuzjastką dopasowanych rozwiązań, nie wierzę w jeden szablon, który zadowoli wszystkich. Szukam niesztampowych połączeń tradycji z nowoczesnością i lubię wykraczać poza standardowy zakres usług oferowanych przez rynek. Polegam na intuicji i umiejętności słuchania. Jestem przekonana, że to szczegóły tworzą spójną, dopasowaną całość, dlatego dbam o nie na każdym etapie współpracy.

Przyjęcie weselne to dla Was czas świętowania i radości, spędzony wśród rodziny i przyjaciół. Moim głównym celem jest by tak pozostało. Wasze oczekiwania i życzenia nadają kierunek mojej pracy ale ich realizacja leży całkowicie po mojej stronie.

1 zł - 20000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, według oczekiwań Młodej Pary. Więcej szczegółów na www.justynazegarlicka.pl.

Kompleksowa organizacja wesela

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, według oczekiwań Młodej Pary. Więcej szczegółów na www.justynazegarlicka.pl.

Wybór stylizacji ślubnej

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, według oczekiwań Młodej Pary. Więcej szczegółów na www.justynazegarlicka.pl.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

RP

Roksana P

Najlepszą decyzją przed planowaniem wesela było właśnie nawiązanie współpracy z Justyną. Nie musieliśmy się przejmować niczym, czuliśmy się zaopiekowani i wiedzieliśmy, że wszytko jest pod kontrolą. Mimo że data naszego wesela została zmieniania przez pandemię, udało się przenieść terminy prawie wszystkich podwykonawców. Super kontakt, elastyczność, pełne zaangażowanie i niezwykła odpowiedzialność. Bardzo polecamy Justynę wszystkim, kto chce na swoim weselu być gościem i się bawić, nie przejmując się innymi rzeczami.

2 miesiące temu

Ewelina Ś

Pani Justyno !! Bardzo dziękujemy za zorganizowanie najpiękniejszego dnia w życiu. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły, zaangażowanie, nowoczesne i świeże podejście to tylko parę cech, które charakteryzują pani pracę. Jeszcze raz dziękuję i życzę równie udanych przyjęć. Serdecznie pozdrawiam.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kocham swoją pracę za szczęście, które widzę w oczach młodych par i ich gości.

Jaki jest Twój styl?

Mój charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus i efektowne detale.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Ślub zwykle bierzemy raz w życiu. Co się z tym wiąże – nie mamy doświadczenia w organizacji ceremonii zaślubin czy wesela. Czasem bywamy po tej drugiej stronie ołtarza i weselnego stołu – w charakterze gościa. Owszem, angażujemy się wtedy, przeżywamy wyjątkowe emocje, czujemy podniosły nastrój chwil.. Problem w tym, że z własnym ślubem jest trochę inaczej – te emocje przeżywamy raz, powtórki tego konkretnego ślubu nie będzie. To próba generalna i premiera w jednym. Dlatego dobrze mieć u swojego boku kogoś, kto nie raz i nie dwa razy był po tamtej stronie – tej organizacyjno-logistycznej, kto z organizacji wesela mógłby napisać pracę magisterską. I to na piątkę! Dobra znajomość usług ślubnych, trendów na rynku, wypracowany katalog sprawdzonych podwykonawców i rozeznanie w cenach to nie jest coś czego można się nauczyć w kilka dni czy nawet miesięcy. To kapitał konsultanta budowany kolejnymi doświadczeniami. I to świetna baza do służenia radą w razie dylematów, nadawania kierunku działaniom czy krystalizowania oczekiwań Młodej Pary. Dobry wedding planner nigdy nie narzuci Ci swojego zdania, ale swoje stanowisko podeprze racjonalnymi argumentami. To najlepszy partner do rozmów o tym jak Wasze oczekiwania ślubne przekuć w rzeczywistość.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Cech, które dobry i skuteczny wedding planner powinien posiadać jest sporo. Tak naprawdę to profesja, która wymaga konkretnej osobowości. Nie sprawdzi się w tym zawodzie osoba zamknięta, stroniąca od ludzi, nieśmiała czy chaotyczna. Podzielność uwagi, rozwinięte umiejętności organizacyjne i siła przebicia - to na pewno cechy bardzo pożądane. Nawet powiedziałabym, że to zestaw cech niezbędnych, żeby sprawdzić się jako konsultant ślubny, z satysfakcją dla siebie i klientów. Nieważne jaki rynek wedding planner obsługuje, nieważne, jak duża ma być planowana uroczystość ani jaki jest założony budżet. Nie można być być wedding plannerem bardziej lub mniej. To praca, którą się żyje.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tworzę piękne i autentyczne uroczystości, bogate w dobre emocje i ukierunkowanie na celebrowanie życia.

Kontakt

Justyna Zegarlicka Wedding Planner

Lubomirskiego 27/1 31-509 Kraków

68 km od Tarnowa

83 km od Zakopanego

71 km od Katowic

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Agencja Ślubna Swan
Agencja Ślubna Swan Kraków
(1)
Zobacz profil
Wedding Plan
Wedding Plan Białystok
(8)
Zobacz profil
Si Amore! - Konsultantka ślubna.
Si Amore! - Konsultantka ślubna. Warszawa
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil