• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
K Owczarek Wedding Planner

Katarzyna Owczarek

K Owczarek Wedding Planner

Aleksandrów Łódzki

(6)
Pokaż telefon

Zajmuję się kompleksową oraz częściową organizacją ślubów i wesel. Moje usługi zawsze dopasowuję do potrzeb klienta. W ich skład wchodzą zarówno: spotkania, spotkania online, wybieranie motywu przewodniego, pomoc w doborze podwykonawców jak i całkowita organizacja i koordynacja dnia wesela. Wszystko dopasowane indywidualnie do Waszych potrzeb oraz do momentu, w którym rozpoczynamy współpracę.
Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z finansami, obsługą klienta oraz kontrolą jakości pomaga mi urzeczywistniać Wasze marzenia. Pracowałam indywidualnie jak i w zespołach międzynarodowych. Posiadam znajomość języka angielskiego jak i hiszpańskiego. Dzięki temu współpraca z parami międzynarodowymi nie stanowi dla mnie problemu.
Od kiedy jestem związana z branżą ślubną, stale podnoszę swoje kwalifikacje (poprzez udział w szkoleniach) oraz dbam o zdobywanie zróżnicowanego doświadczenia.
Działam na terenie woj. łódzkiego oraz woj. mazowieckiego.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1500 zł - 4000 zł

Kompleksowa organizacja ślubu. Rozpoczecie wspolpracy od dnia zaręczyn. Polega na przygotowaniu ceremonii ślubu. Usługę można połączyć z kompleksową organizacją wesela.
Podejmuję również współprace przy organizacji ślubu i wesela również na innych etapach przygotowań do ceremonii.
Cena ustalana jest indywidualnie.

Kompleksowa organizacja wesela

4000 zł - 8000 zł

Całkowita organizacja wesela zawiera w sobie zarówno organizacje ceremonii ślubnej jak i organizacje i koordynację przyjęcia weselnego.
Istnieje możliwość wykupienia jedynie usługi koordynacji dnia ślubu.
Cena ustalana indywidualnie.

Opinie

5

6 opinii

Dodaj opinię

MW

Marta W

Profesjonalizm i pomoc 🙂

1 rok temu

Źródło: Facebook

AA

Agnieszka A

Cóż można rzec, Kasia to profesjonalistka w swym fachu! Po wymienieniu pierwszych wiadomości od razu załapałyśmy dobry kontakt. Kasia zrozumiała, jakie są moje marzenia i pomogła mi je zrealizować - pomimo dzielącej Nas odległości. Na samym początku współpracy zakomunikowałam, że mają być to „oszczędne” rozwiązania, i tak też się stało. Kasia zaproponowała różne tańsze alternatywy moich zachcianek związanych z organizacją ślubu i przyjęcia. Podarowała mi ze swej strony również wiele cennych rad i uświadomiła rzeczy, o których nie miałam pojęcia! W końcu człowiek (zazwyczaj) taką imprezę organizuje raz w życiu i jego wiedza jest niewielka. Dlatego, cieszę się, że los zesłał mi Kasię Owczarek - Wedding Planner, która pomagała i wspierała do samego końca <3

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MC

Marcin C

Polecam właściwa osoba na właściwym miejscu

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AO

Anna O

Przemiła osoba, dla której zdanie klientów bardzo się liczy ;) Polecam serdecznie ;)

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MG

Magdalena G

Pani Kasia jest bardzo miłą, pomysłową i pomocną osobą. Pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji związanej ze ślubem i weselem w trakcie pandemii. Polecam w 100%!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MW

Mariusz W

Polecamy Panią Kasię zwłaszcza w takich trudnych czasach 😊 Bardzo miła, otwarta na wszelkie pomysły i zaangazowana planerka.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubię pomagać w spełnianiu marzeń par młodych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z ta branżą zaczęła się gdy pojechałam na targi. Chciałam zainspirować się podczas pomocy w przygotowaniu ślubu bliskiej dla mnie osoby.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi zaczęłam współpracę pod koniec roku 2019.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Do wykonywania mojej pracy nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment kiedy klienci wraz z rodziną pojawiają się na sali. Mogą wtedy zobaczyć jak wygląda realizacja ich marzeń. Na ślubie natomiast moment przysięgi, ponieważ zawsze wzbudza dużo emocji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Klienci zgłaszają się około 11 miesięcy przed datą ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta to koordynacja dnia ślubu i wesela, częściowa organizacja przyjęć oraz kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Zajmuję się również konsultacjami dla par.

Jaki jest Twój styl?

Najbardziej lubię styl Glamour ale odnajduje się również w stylu rustykalnym, boho, slow wedding.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klienci zawsze są otwarci na różne nowe pomysły.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Moim wymarzonym ślubem jest ślub organizowany w plenerze- nad morzem.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary są wyjątkowe i zapadają w pamięć. Dzięki nim i realizacjom dla nich czuje się wiele emocji jak wzruszenie czy satysfakcję z pracy. Każda para jest inna i pozostaje w pamięci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z osobami, które mają dużo pomysłów i odwagę aby je realizować.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Praca koordynatora to nie tylko spotkania z klientami, to również spotkania z podwykonawcami. Z uśmiechem na twarzy wspominam spotkanie z wyjątkowym jubilerem, z którym na temat biżuterii można rozmawiać godzinami. Przemiła atmosfera spotkań zawsze przywołuje uśmiech na twarzy, gdy wiesz że ktoś chce się podzielić swoją wiedzą, aby twoje usługi były jak najlepsze.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary młode najczęściej pytają mnie czy da się spełnić ich marzenie oraz o ceny usług. Ceny dostosowuje indywidualnie do klientów. A marzenia zazwyczaj da się spełnić wszystko zależy od doboru podwykonawców i dobrania odpowiednich rozwiązań do wizji przyszłej Pary młodej.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wedding plannera jest osobą działającą w wielu obszarach. Powinien posiadać umiejętności zarówno interpersonalne jak i analityczny umysł. Wszystkie te cechy pozwalają spełniać marzenia Młodej Pary.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsza jest dla mnie jakość usługi lub produktu. Satysfakcjonująca jest również praca z usługodawcami, którzy traktują swoją pracę jak pasje a nie tylko zarobek.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moja najmocniejsza strona jest otwartość na pomysły. Nie boje się realizacji zarówno Glamour jak i Boho. Inna mocną stroną jest planowanie budżetu lubię go układać i pilnować jego realizacji.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem osobą lubiąca planować i posiadać różne pomysły na wyjścia awaryjne. Szybko nawiązuje kontakty z innymi ludźmi co sprawia że łatwiej jest koordynować sam dzień ślubu ( w przypadku wyboru usługi koordynacji dnia ślubu) kiedy wkraczam do akcji już po podpisaniu umowy z wykonawcami. Nie straszny jest mi budżet ( układanie i kontrola). Znam również język angielski i hiszpański więc zagraniczni goście też będą pod moją opieką.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W mojej ofercie istnieje możliwość organizacji ślubu i wesela dla par różnych narodowości. Bez problemu zorganizuje ślub dla par pochodzących z różnych narodowości, a w szczególności par polsko-hiszpańskich ze względu na znajomość zarówno języka angielskiego jak i hiszpańskiego.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenek oraz inspiracji w postaci zdjęć co sezon jest wiele. Bardzo ciężko wybrać tylko jedną.

Kontakt

K Owczarek Wedding Planner

instagram facebook

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Aleksandrów Łódzki: