• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
LUX Event Designers

Ela Sobczyk

LUX Event Designers

Wrocław

(1)
Pokaż telefon

Jesteśmy agencją ślubną oferującą przyjazne, dyskretne oraz wysoko personalizowane podejście do naszych klientów. Tworzymy wyjątkowe śluby i wesela. Każda uroczystość jest skrupulatnie zaplanowana, a następnie wyegzekwowana. Pracujemy z Wami i dla Was. Śluby i wesela to nasza pasja. Uwielbiamy spełniać marzenia ślubne naszych par. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w organizacji wesel międzynarodowych.

UWAGA! Na hasło: "Wedding" otrzymują Państwo od nas 5% rabatu na wybraną usługę.

1000 zł - 12500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 3000 zł

Nasze honorarium zależy od Waszych potrzeb. Po wstępnej (bezpłatnej) konsultacji przedstawimy dopasowaną ofertę cenową. Zwykle zajmujemy się kompleksowo organizacją i koordynacją ślubu i wesela - cena waha się od 8500 PLN do 12500 PLN.

Oferujemy również:
- samą organizację ślubu i wesela
- samą koordynację ślubu i wesela

Kompleksowa organizacja wesela

6500 zł - 9500 zł

Nasze honorarium zależy od Waszych potrzeb. Po wstępnej (bezpłatnej) konsultacji przedstawimy dopasowaną ofertę cenową. Zwykle zajmujemy się kompleksowo organizacją i koordynacją ślubu i wesela - cena waha się od 8500 PLN do 12500 PLN.

Oferujemy również:
- samą organizację ślubu i wesela
- samą koordynację ślubu i wesela

Dobór fryzury i makijażu

200 zł - 500 zł

Znamy wielu utalentowanych makijażystów i fryzjerów, u których mamy preferencyjne ceny. Z chęcią Was skontaktujemy - usługa ta jest BEZPŁATNA dla par, dla których organizujemy ślub i/lub wesele.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

JS

Joanna S

Z całego serca polecam :) Organizowaliśmy marokańskie wesele w Polsce- udało się w zupełności oddać charakter wesela- bogate dekoracje, marokańskie lampiony, zespół arabskich bębniarzy, shisha- niesamowity klimat. Każdy szczegół został dobrze zaplanowany, nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystkie produkty wysokiej jakości, goście weselni są zachwyceni. Dla każdego, kto marzy o wyjątkowym weselu :)

1 miesiąc temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam ten moment, kiedy widzę szczęście i zadowolenie na twarzach moich klientów. Jestem wówczas dumna, że przyłożyłam swoją rękę do tego, aby spełnić ich marzenia ślubno-weselne.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od pracy w marketingu oraz organizowania prestiżowych eventów dla BMW. Dzięki temu doświadczeniu zaczęłam organizować śluby i wesela dla znajomych, po czym uzyskałam Certyfikat Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwsze wesele zorganizowaliśmy w 2008 roku, ale zawodowo od 2016 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Firmy Apple

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najczęściej organizujemy śluby i wesela międzynarodowe, a na nich często są przemowy, które są zwykle bardzo zabawne. Ale bez względu na to czy jest to polskie wesele, polsko-angielskie czy niemieckie - to przysięga oraz pierwszy taniec są moimi ulubionymi momentami... :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Jest to kwestia zależna od indywidualnych potrzeb klientów. Zdarzyło się nam zorganizować ślub w 6 tygodni, ale radziłabym zostawić sobie troszkę więcej czasu :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to: - organizacja i koordynacja ślubu i wesela, - organizacja ślubu i wesela, - koordynacja ślubu i wesela. Zawsze ofertę dopasowujemy do potrzeb klientów - dlatego prosimy o kontakt :)

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest przede wszystkim elegancki. Szczegóły są dla mnie niezmiernie ważne. My dopasowujemy się do młodej pary - i tworzymy wesele w takim stylu, jakiego oni chcą.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zakochanie :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Marzyłam o egzotycznym ślubie...i taki niedawno zorganizowaliśmy - polsko-marokański! Przepiękny, energetyczny i egzotyczny. Marzy mi się wesele w którym moglibyśmy puścić wodze fantazji.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para jest inna, i ma inne cechy - ale pamiętam je wszystkie!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi, elastycznymi, a przede wszystkim z dobrymi ludźmi.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Teraz wspominam tą historię z uśmiechem, ale wcale nie było do śmiechu. To historia ku przestrodze dla par młodych... Kilka lat temu organizowaliśmy wesele polsko-angielskie, połowa gości przylatywała 2 dni wcześniej z Anglii, do Wrocławia gdzie mieli spędzić wieczór (zwiedzanie, uroczysta kolacja, koktajle), a na następny dzień mieli zostać przewiezieni do zamku gdzie miało się odbyć wesele. No cóż, kontyngent nie doleciał (z winy albo linii lotniczej, albo jednego z gości) 75% grupy (w tym rodzice pana młodego) się spóźniło. Następny lot do Wrocławia był dnia następnego!!! Tak, więc całe szczęście, że przylatywali wcześniej niż bezpośrednio na ślub.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile to będzie kosztowało :) Ale aby na to odpowiedzieć musimy przeprowadzić rozmowę konsultacyjną (przez telefon czy skype) i wówczas tworzymy ofertę dopasowana do klientów.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jest to bardzo odpowiedzialna i stresująca praca. Wiele rzeczy dzieje się w tle, a państwo młodzi widzą dopiero efekty. Np. negocjacje z podwykonawcami mogą się toczyć nawet kilka tygodni -ale dzięki nam przyszła panna młoda dostaje gotową ofertę od podwykonawcy i nie musi spędzać wieczorów na dyskusjach/mailach z nimi.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Oczywiście profesjonalizm, opinie innych klientów, portfolio, doświadczenie, elastyczność ale również "chemia" między klientem a podwykonawcą - musicie się lubić, żeby dobrze współpracować. Jest też wielu młodych podwykonawców ślubnych, którym warto dać szansę, bo są kreatywni i pełni zapału.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Rozmawiam biegle po angielsku, więc to definitywnie ułatwia nam kontakty przy organizacji wesel międzynarodowych. Mam ogromne doświadczenie w marketingu i tworzeniu prestiżowych eventów (kiedyś organizowałam je dla bardzo znanej luksusowej marki). Ponadto jesteśmy kreatywni, elastyczni i pełni zapału, ale i z dobrą bazą zaufanych podwykonawców.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

LUX Event Designers to agencja ślubna, która przede wszystkim stawia na wysoką jakość, w każdym aspekcie planowania i organizacji ślubów i wesel. Dlatego starannie dobieramy naszych podwykonawców, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów. Rozumiemy, że Wasz ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc musi być perfekcyjny, taki jak sobie wymarzyliście albo i lepszy. Dlatego pracujemy z Wami i dla Was – jesteśmy otwarci na wasze pomysły, nawet te najbardziej niespotykane. Nasza pomysłowość, pasja, wiedza i doświadczenie pozwalają nam kreować sen na jawie – tak jak to wymarzyli sobie nasi klienci. Decydując się na współpracę z konsultantami ślubnymi LUX Event Designers możecie być pewni, że Wasze marzenie o cudownym weselu przerodzi się w prawdziwe wesele, o którym nikt z Waszych gości nigdy nie zapomni. Wybierając nas otrzymujecie dedykowanego konsultanta ślubnego, który będzie do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy Wam naszą pełną uwagę, obsługę na najwyższym poziomie, indywidualne podejście oraz szeroką wiedzę i doświadczenie w organizacji ślubów i wesel. Te walory umożliwiają nam osiągnięcie celu, jakim jest stuprocentowe zadowolenie naszych klientów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta jest dopasowana do Twoich potrzeb! Płacisz tylko za to w czym chcesz, abyśmy Wam pomogli. Wiemy, jak cenny jest czas, a każda minuta jest na wagę złota, dlatego to my dostosujemy się do Was i Waszych możliwości. Nie musicie wychodzić z domu, aby się z nami spotkać — wystarczy zarezerwować spotkanie online — przez Skype lub Facetime. Tak więc wygodnie, z własnej kanapy, możecie z nami omówić wszystkie aspekty Waszego wesela. Mając nas jako swoich konsultantów ślubnych, możecie być w kontakcie z nami non-stop przez aplikację on-line. Dzięki niej na bieżąco będziecie wiedzieć co się dzieje, będziecie widzieć kolejne etapy, jak również będzie to skarbnica wszelkich pomysłów inspiracji i dokumentów.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Trudno wybrać jedna piosenkę, ale taniec bębniarzy na weselu marokańskim był niesamowity - ciarki mi przechodziły po plecach:)

Wolne terminy

Kontakt

LUX Event Designers

facebook website instagram