Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Wiśniewscy Wedding Planners
Wiśniewscy Wedding Planners Warszawa
Zobacz profil
Magdalena Kołodziejczyk Weddings

Magdalena Kołodziejczyk

Magdalena Kołodziejczyk Weddings

(4)

O nas

Cześć!
Mam na imię Magda :)

Jestem Wedding Plannerem z sześcioletnim stażem. Przez cały okres swojej kariery zorganizowałam ponad 120 przyjęć weselnych.

Chętnie pomogę również Tobie!

Oferta - Magdalena Kołodziejczyk Weddings

Kompleksowa organizacja ślubu

Opinie - Magdalena Kołodziejczyk Weddings

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

PK

Paulina K

Z całego serca polecam Madzie! Jest przecudowną osobą i gdyby nie Madzia nie dalabym rady tego wszystkiego ogarnąc. Jestem osobą która musi mieć zawsze wszystko pod kontrolą ale zaufałam Madzi i to byla najlepsza decyzja! Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam. Madzia ma głowę pełna świetnych pomyslów, pełne zrozumienie potrzeb, zawsze pomocna, doradzi kiedy nie jesteśmy pewni, jest oazą spokoju, angażuje się całą sobą, a do tego rozwiąże każdy problem. Dla Madzi nie ma rzeczy niemozliwych. Jestem przeszczęśliwa że to właśnie Madzia byla z nami w trakcie przygotowań i podczas ślubu. Była dla mnie ogromnym wsparciem i dzięki niej czułam sie wyjątkowo i niczym nie musialam się martwic bo o wszystko zadbała a ja moglam cieszyć się swoim najpiękniejszym dniem. Przygotowanie kościoła to było cos niesamowitego! Polecam Madzie nie w 100 a w 1000000000000...% Jest najlepsza!!!!!! Madziu dziękuję jeszcze raz z calego serca ze dzięki tobie nasz dzień byl naprawde wyjątkowy ❤️ Paulina

7 miesięcy temu

KM

Kamil M

Z całego serca polecam Magdę i to ze swojej fotograficzne perspektywy! Mieliśmy przyjemność współpracować na bardzo wymagającym weselu i wiem, że organizacja tego wydarzenia była nie lada wyzwaniem. Byłem pozytywnie zaskoczony, jak zobaczyłem jej olbrzymi profesjonalizm przy pracy pod presją. Nawet w niełatwych sytuacjach wszelkie działania były jasne, możliwości przedstawiane klarownie, a podejście i szacunek do drugiej osoby na naprawdę najwyższym poziomie. Tak szczerze to współpraca z Magdą jako wedding plannerką była jedną z przyjemniejszych, jakie przytrafiły mi się w karierze, a wcale nie było ich mało:) Życzę sobie i Wam jak najwięcej tak kompetentnych i zorganizowanych osób na ślubnej drodze!

8 miesięcy temu

AJ

Adam J

Magda to świetna Wedding Plannerka. Pomogła nam zorganizować nasz ślub i wszystko poszło super gładko. Była z nami od samego początku, doradzała, pomagała znaleźć dostawców, i była dostępna w razie jakichkolwiek pytań. Dzięki niej nasz ślub był dokładnie taki, jakiego sobie życzyliśmy. Jej pomoc sprawiła, że byliśmy mniej zestresowani i mogliśmy naprawdę cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Gorąco polecamy Magdę każdemu, kto planuje ślub - to ekspert w tej dziedzinie!

8 miesięcy temu

KM

Kornelia M

Współpraca z Magdą była niesamowitym doświadczeniem. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne doświadczenie sprawiły, że organizacja naszego ślubu przebiegła absolutnie perfekcyjnie. Magda była z nami na każdym etapie, pomagając nam w wyborze dostawców, dekoracji, harmonogramu i wielu innych szczegółów. Najważniejsze jest to, że Magda naprawdę słuchała naszych potrzeb i marzeń, a jednocześnie była w stanie wprowadzić swoją kreatywność i wiedzę, aby uczynić nasz ślub wyjątkowym i niezapomnianym. Dzięki niej uniknęliśmy stresu i przytłoczenia, które często towarzyszą organizacji ślubu. Mogliśmy naprawdę cieszyć się tym wyjątkowym dniem, wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą. Jesteśmy bardzo wdzięczni Magdzie za jej pracę i serdecznie polecamy ją każdej Parze Młodej, która pragnie mieć doskonałe wsparcie w organizacji swojego wymarzonego ślubu. Dzięki niej nasze marzenia stały się rzeczywistością, i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z efektu końcowego.

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Mam ponad sześcioletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Posiadam obszerne doświadczenie. Przez wiele lat pełniłam rolę Wedding Plannera, zapewniając Parom Młodym kompleksowe zarządzanie wydarzeniami ślubnymi. Jednocześnie sprawowałam funkcję menedżera w bardzo prestiżowej sali weselnej. To unikalne połączenie perspektyw z obu stron branży sprawiło, że proces organizacji przyjęć stał się dla mnie nie tylko łatwy, lecz również wyjątkowo satysfakcjonujący.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Stale największym wyzwaniem jest zdolność do zarządzania wieloma różnymi aspektami organizacji ślubu jednocześnie. A jest ich bardzo dużo: indywidualne potrzeby i oczekiwania Par Młodych, odpowiednie zarządzanie budżetem, zarządzanie jednocześnie wieloma dostawcami, pilnowanie terminów umów, płatności, dostaw. Na koniec dodałabym jeszcze odpowiednie reagowanie na zmienne okoliczności i niwelowanie stresu Pary Młodej w dniu przyjęcia weselnego.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Zdarza się, że niektóre Pary Młode pytają się, czy skorzystanie z usług Wedding Plannera nie odejmuje im przyjemności z organizacji wesela. Warto podkreślić, że moje podejście jest dokładnie odwrotne. Dzięki współpracy z Wedding Plannerem, Para Młoda unika przytłoczenia nadmiarem informacji i inspiracji dostępnych w przestrzeni internetowej, co często może prowadzić do dezorientacji. Moja rola polega na tym, aby monitorować budżet oraz terminy płatności, co w efekcie sprawia, że Para Młoda może cieszyć się spokojem i relaksem przez cały proces organizacji. To Para Młoda zachowuje pełną kontrolę nad podejmowanymi decyzjami, a ja służę wsparciem i wskazówkami, aby spełnić ich marzenia o wymarzonym ślubie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- stała współpraca z Parą Młodą od momentu podpisania umowy aż do zakończenia przyjęcia weselnego, - pilnowanie budżetu, formalności i terminów płatności, - sugestie, selekcja i pomoc w wyborze miejsca ślubu i wesela, - zatrudnienie dopasowanych pod kątem Waszych potrzeb usługodawców (oprawa muzyczna ceremonii i przyjęcia, fotograf, filmowiec, oprawa dekoratorska, atrakcje itd.), - reprezentacja Pary Młodej i stały kontakt z usługodawcami, - opracowanie koncepcji dekoracji ślubu i wesela wraz z dekoratorem i oświetleniowcem, - pomoc w wyborze strojów ślubnych, - opracowanie koncepcji papeterii ślubnej i pomoc w wyborze odpowiedniego podwykonawcy, - pomoc w stylizacji Pary Młodej (zatrudnienie wizażysty, stylisty fryzur), - wsparcie w zakresie logistyki i transportu Gości, - koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Najkorzystniej, jeśli Narzeczeni skonsultują się ze mną rok lub nawet dłużej przed planowanym ślubem. Taki długi okres umożliwia nam spokojne i pozbawione stresów przygotowanie każdego szczegółu. Niemniej jednak, nie uchylam się od wyzwań, zdarzało się, że skutecznie organizowałam wesela nawet na miesiąc przed datą ceremonii.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Bardzo naturalnie i niezobowiązująco. To spotkanie ma na celu poznanie się, porozmawianie o marzeniach i oczekiwaniach.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Współpraca przebiega w sposób wyjątkowo zorganizowany i profesjonalny. Od samego początku, Narzeczeni otrzymują ode mnie szczegółowy harmonogram działań, który stanowi fundament naszych wspólnych działań. Poprzez otwartą i systematyczną komunikację, dążymy do skrupulatnego realizowania kolejnych etapów harmonogramu. Warto podkreślić, że żadna decyzja nie jest podejmowana bez konsultacji z Parą Młodą, co gwarantuje, że wszystkie aspekty organizacji odzwierciedlają ich wyjątkowe oczekiwania. Wśród licznych dostępnych podwykonawców starannie wybieram tylko te propozycje, które idealnie korespondują z preferencjami Pary Młodej. Pragnę, by cały proces organizacji był dla Narzeczonych źródłem ogromnej satysfakcji, a efekt końcowy spełnił ich najwyższe oczekiwania.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Najważniejszym atutem współpracy z Wedding Plannerem jest przywrócenie radości i beztroskiego podejścia do procesu organizacji wesela. Dzięki mojemu profesjonalnemu wsparciu, Parze Młodej udaje się uniknąć przytłoczenia nadmiarem informacji i inspiracji dostępnych w internecie. Poprzez staranne wyselekcjonowanie odpowiednich podwykonawców, zachowuję kontrolę nad organizacją, co przekłada się na spokojne i zrelaksowane podejście Narzeczonych przez cały proces przygotowań, zwłaszcza pod kątem budżetu i terminów płatności.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Kompleksową organizację ślubu i przyjęcia weselnego.

Kontakt - Magdalena Kołodziejczyk Weddings

Magdalena Kołodziejczyk Weddings

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Vuyets Wedding Studio
Vuyets Wedding Studio Warszawa
Zobacz profil
Atelier Uroczystości
Atelier Uroczystości Warszawa
Zobacz profil
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency Warszawa
Zobacz profil
Beata Tyborowska Wedding Planner
Beata Tyborowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil