MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

Aleksandra Kubiak

MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

Piłsudskiego 9 lok.5, Zgierz

O nas

Wedding plannerka i event managerka, z wykształcenia architekt.
Zajmuję się tworzeniem, organizacją i koordynowaniem pięknych ślubów, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych.

Mam otwartą głowę, jestem kreatywna, dbam o każdy detal i wszędzie szukam nowych inspiracji dzięki czemu organizowane z moją pomocą imprezy są wyjątkowe, pełne emocji ale przede wszystkim dopasowane do Was.
Oprócz tego ciekawi mnie moda i trendy, również te ślubne. Szukam więc nieszablonowych rozwiązań ale lubię łączyć tradycję z nowoczesnością.

W zależności od potrzeb mogę zorganizować dla Was imprezę kompleksowo/całościowo, częściowo lub tylko skoordynować to, co Wy sami zorganizujecie. Dajcie znać, która opcja najbardziej Was interesuje :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 15000 zł

Oferta - MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

Częściowa organizacja ślubu i wesela

4000 zł - 9000 zł

Polega na pomocy w organizacji tych elementów, które sami wybierzecie. Jeśli organizacja ślubu generalnie jest dla Was przyjemnością, macie część rzeczy już zorganizowanych i po prostu napotkaliście jakiś problem podczas przygotowań lub chcecie mieć pewność, że wszystko robicie jak należy i o niczym nie zapomnicie, to ta usługa jest właśnie dla Was. Zorganizuję dla Was to czego potrzebujecie, przygotuję pliki ułatwiające organizację, a na ostatnim etapie wspólnie stworzymy scenariusz, tak abyście mogli spokojnie odliczać czas do Waszego Dnia.

Współpraca zwieńczona jest koordynacją dnia ślubu, czyli obecnością i koordynowaniem wszystkich działań w dniu ślubu, pomocą i rozwiązywaniem nagłych i nieprzewidzianych problemów, wsparciem dla pary młodej, nadzorowaniem pracy usługodawców, opieką nad parą i ich gośćmi.

Cena usługi jest zależna od zakresu działań oraz rzeczy do załatwienia, które wskazuje mi para po wypełnieniu ankiety.

Kompleksowa organizacja wesela

Przygotowujemy wspólnie od A do Z dzień Waszego ślubu, przejmuję od Was wszystkie obowiązki związane z organizacją tego dnia, rekomenduję sprawdzone rozwiązania i najlepszych podwykonawców z branży ślubnej. Planuję logistykę przyjęcia, przygotowuję potrzebne dokumenty oraz jestem z Wami, pomagam i koordynuję Wasz Wielki Dzień.

Para młoda jest pod moją stałą opieką i otrzymuje m.in:
• dokładny harmonogram przygotowań
• pomoc w załatwianiu formalności ślubnych
• opracowanie i pilnowanie kosztorysu wesela
• polecenie i dobór sprawdzonych usługodawców
• pomoc w stworzeniu stylizacji wizualnej przyjęcia (kolory i motywy przewodnie, styl dekoracji)
• stały kontakt i pomoc we wszelkich trudnościach podczas organizacji
• pomoc podczas rozmów i spotkań z usługodawcami
• przygotowanie scenariusza dnia ślubu (czyli co po kolei dzieje się tego dnia)
• stałą komunikację z usługodawcami

Współpraca zwieńczona jest koordynacją dnia ślubu, czyli obecnością i koordynowaniem wszystkich działań w dniu ślubu, pomocą i rozwiązywaniem nagłych i nieprzewidzianych problemów, wsparciem dla pary młodej, nadzorowaniem pracy usługodawców, opieką nad parą i ich gośćmi.

Cena usługi jest zależna od zakresu działań oraz rzeczy do załatwienia, które wskazuje mi para po wypełnieniu ankiety i wstępnym spotkaniu.

Koordynacja dnia ślubu

4000 zł - 4500 zł

Koordynacja to minimalny pakiet na jaki możecie się u mnie zdecydować. Jest to usługa dla par, które chcą w całości zorganizować ślub i wesele sami, a mojej pomocy potrzebują tylko w dniu ślubu. Około miesiąc przed planowaną datą ceremonii przejmuję kontakty z podwykonawcami i dopinam wszystkie kwestie związane z tym dniem.

Oprócz tego przygotowuję scenariusz dnia ślubu i wysyłam go wszystkim usługodawcom. Dzwonię, piszę, potwierdzam i przypominam aby mieć pewność, że wszystko będzie zgodnie z tym, co zaplanowała para młoda. W dniu ślubu kontroluję działania na sali, nadzoruję pracę podwykonawców, jestem prawą ręką pary młodej, ustalam sprawy na bieżąco, pilnuję aby wszystko odbyło się o czasie, podczas gdy para młoda może skupić się na przygotowaniach i na zabawie.

Opinie - MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest w 100% dopasowana do Was. To Wy wskazujecie mi w czym mam Wam pomóc, działam w Waszym interesie lecz pamiętajcie, że to wy jesteście decyzyjni. Cały proces odbywa się na zasadzie współpracy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy jeśli zatrudniają wedding plannerkę, to znaczy że nie biorą już w ogóle udziału w organizacji własnego wesela? - Nie! Pamiętajcie, że działa to na zasadzie współpracy. to wy jesteście decyzyjni, nie zrobię nic na co nie wyrazicie zgody. Moim zadaniem jest Wam tą organizacje po prostu ułatwić. Często pytają się mnie też czy pobieram prowizję od polecanych usługodawców. - Nie pobieram. To wy mnie zatrudniacie, działam w Waszym interesie i to Wasze zadowolenie jest dla mnie priorytetem. polecam Wam tylko sprawdzonych usługodawców, dopasowanych do Was i Waszego wesela. Jeśli usługodawca proponuje mi jakiś rabat nazwijmy to "branżowy", to taką samą cenę przedstawiam mojej Parze.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta składa się z 5-ciu pozycji: 1. kompleksowa organizacja ślubu i wesela 2. częściowa organizacja ślubu i wesela 3. koordynacja dnia ślubu 4. organizacja imprez okolicznościowych 5. organizacja zaręczyn

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Im wcześniej, tym lepiej. Mamy wtedy dużo czasu na organizację wszystkich wymarzonych przez Was elementów. Minimalny czas zgłoszenia się do mnie to 3 miesiące przed uroczystością.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Po wysłaniu do mnie wiadomości przesyłam Wam na maila ankietę, w której zaznaczacie, w jakim zakresie potrzebujecie mojej pomocy. Wtedy mogę dokładnie wycenić swoją pracę i przesyłam Wam ofertę. Możemy też umówić się na spotkanie wstępne online lub na żywo, na którym możemy się poznać i porozmawiać.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Po podpisaniu umowy przechodzę od razu do tworzenia harmonogramu i wstępnego budżetu abyśmy wszyscy wiedzieli na czym stoimy. Zgodnie z tym harmonogramem i budżetem dopasowuję do Was poszczególnych usługodawców i przesyłam Wam ich oferty do wyboru. Krok po kroku realizujemy harmonogram przygotowań. Oprócz tego przypominam Wam o tym co w danym czasie trzeba załatwić, przypominam o płatnościach i zaliczkach, jestem do Waszej dyspozycji przez cały okres organizacji, odpowiadam na wszelkie pytania, ustalam zakres współpracy z usługodawcami, jeżdżę z Wami na wizje lokalne do obiektów, salonów sukien, na spotkania. W ostatnim etapie tworzę podsumowanie budżetu, scenariusz dnia ślubu i dopinam szczegóły. W dniu ślubu od samego rana jestem na posterunku i dbam by Ten Dzień był taki, jak wspólnie zaplanowaliśmy. Każda współpraca przebiega nieco inaczej, bo jest to usługa dopasowana do Was i ja również do każdej Pary podchodzę indywidualnie.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Przede wszystkim spokój organizacyjny. Ślub i wesele to mnóstwo organizacji, emocji i stresu a dzięki mnie, nie macie tyle na głowie.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Najczęściej jest to częściowa organizacja ślubu i wesela. Bardzo często Pary przychodzą do mnie już z częścią rzeczy zorganizowanych (mają np. salę i muzyka), a mojej pomocy potrzebują przy reszcie elementów.

Kontakt - MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

MIŁO - agencja eventowa - Aleksandra Kubiak

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piłsudskiego 9 lok.5 95-100 Zgierz

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

11:00 -15:00

Zobacz innych usługodawców w mieście Zgierz: