Ślubne Sny Wedding Planner

Monika Piotrowska

Ślubne Sny Wedding Planner

Pokaż telefon

Jesteście na początku drogi do zorganizowania wymarzonego Dnia Ślubu? Może brakuje Wam pewnych elementów i zastanawiacie się co dalej? A może wszystko dopięte jest na przysłowiowy ostatni guzik, a Wy po prostu chcecie mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez najmniejszych problemów lub zostaliście zmuszeni do zmiany planów?

Nieważne, na którą formę współpracy się zdecydujecie, każda z nich będzie opierać się na pełnym zaangażowaniu z mojej strony i na wzajemnym zaufaniu. Wy powiecie mi o czym marzycie, a ja postaram się to zrealizować. Nie znajdziecie tutaj cennika, ponieważ każda Para jest wyjątkowa, zatem oferta musi być "szyta na miarę".

Niech to będzie Wasza najpiękniejsza ślubna podróż z moimi wskazówkami.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1500 zł - 2500 zł

Moment kiedy składacie sobie przysięgę małżeńską jest najważniejszą chwilą w tym dniu. Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie temu, aby było wyjątkowo. To właśnie do tej chwili będziecie później wracać wspomnieniami.

Opowiecie mi o swoim wymarzonym ślubie, a ja zrobię wszystko aby spełnić Wasze marzenia.
Ślub kościelny, cywilny czy humanistyczny, każdy

Kompleksowa organizacja wesela

2500 zł - 8000 zł

Decyzja podjęta, zaczynacie planować ślub i wesele.
Głowy są pełne pomysłów, telefon pełen inspiracji. Zaczynają pojawiać się oferty od podwykonawców. Koncepcja całej uroczystości zmienia się z dnia na dzień. Jakie kwiaty wybrać, a może lepiej zdecydować się na motyw przewodni, od czego zacząć, na co zwrócić największą uwagę, jakich błędów nie popełnić...?
Pytań jest mnóstwo, dlaczego więc nie powierzyć tych zadań konsultantce ślubnej, która po rozmowie z Wami przedstawi Wam tylko te rozwiązania, które idealnie będą pasowały do Waszej uroczystości? Wasze przygotowania będą w dobrych rękach, a Wy będziecie mogli korzystać z pięknych chwil narzeczeństwa bez zbędnego stresu.

Wybór stylizacji ślubnej

100 zł - 500 zł

To właśnie TEN dzień więc oboje musicie wyglądać idealnie. Pamiętajcie, że Wasze stylizacje powinny pasować przede wszystkim do Was. Jeśli potrzebujecie wsparcia podczas wizyty w salonie chętnie się z Wami wybiorę oraz pomogę Wam dopasować Wasze stylizacje do charakteru uroczystości.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z Wami! Długie rozmowy o dniu Waszego ślubu. Bezpośredni kontakt i wzajemne zaufanie, które jest tutaj podstawą :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od własnego ślubu! Ta ślubna gorączka, emocje które temu towarzyszyły dały mi pewność, że znalazłam swoje miejsce i chcę towarzyszyć Wam podczas Waszych przygotowań, bo nie ma nic piękniejszego niż Wasze uśmiechy i radość podczas dnia ślubu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Telefon, laptop, tablet, planner.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od tego ile przed ślubem para do mnie trafia. Mogą to być 2 lata przed lub kilka miesięcy!

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta składa się z kilku pakietów: 1. Typowania lokalizacji 2. Kompleksowej organizacji ślubu i wesela 3. Częściowej organizacji ślubu i wesela 4. Koordynacji Dnia Ślubu 5. Ślubnych konsultacji 6. Wedding Planner Last Minute - czyli organizacja ślubu na JUŻ :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które również uwielbiają łapać najpiękniejsze chwile. Z ludźmi otwartymi na nowe doświadczenia i przede wszystkim z uśmiechem na twarzy, przecież mówimy o wydarzeniu pełnym szczęścia i miłości :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność słuchania.

Kontakt

Ślubne Sny Wedding Planner

website facebook instagram

Opole

81 km od Wrocławia

90 km od Katowic

72 km od Kępna

Zobacz usługodawców w pobliżu: