• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Ślubne Sny Wedding Planner

Monika Piotrowska

Ślubne Sny Wedding Planner

Pokaż telefon

W ślubnym świecie zakochałam się podczas organizacji własnego wesela, atmosfera tego wyjątkowego dnia jest czymś, do czego chciałabym wracać jak najczęściej, ale tym razem już z Wami, spełniając Wasze ślubne marzenia.

Dzień ślubu to wydarzenie do którego przykładamy ogromną uwagę. Przecież ma być spełnieniem naszych marzeń, dniem jak z bajki. Kiedy w Waszym życiu nadchodzi ta chwila i na palcu pojawia się pierścionek zaręczynowy, razem z nim pojawiają się plany i wyobrażenia. Zaczynacie przeglądać internet w poszukiwaniu inspiracji. Wybór jest ogromny... pojawia się mnóstwo ofert podwykonawców i jeszcze więcej pomysłów na to, jak wszystko ma wyglądać. Kolory, kwiaty, motywy? Pozwólcie mi zająć się tym wszystkim, a sami korzystajcie z pięknych chwil jakie niesie ze sobą czas narzeczeństwa.

Spotkajmy się przy dobrej kawie, opowiedzcie mi jak wyobrażacie sobie dzień Waszego ślubu, a ja zrobię wszystko żeby efekt końcowy był dokładnie tym, o czym marzyliście.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1500 zł - 2500 zł

Moment kiedy składacie sobie przysięgę małżeńską jest najważniejszą chwilą w tym dniu. Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie temu, aby było wyjątkowo. To właśnie do tej chwili będziecie później wracać wspomnieniami.

Opowiecie mi o swoim wymarzonym ślubie, a ja zrobię wszystko aby spełnić Wasze marzenia.
Ślub kościelny, cywilny czy humanistyczny, każdy

Kompleksowa organizacja wesela

2500 zł - 7500 zł

Decyzja podjęta, zaczynacie planować ślub i wesele.
Głowy są pełne pomysłów, telefon pełen inspiracji. Zaczynają pojawiać się oferty od podwykonawców. Koncepcja całej uroczystości zmienia się z dnia na dzień. Jakie kwiaty wybrać, a może lepiej zdecydować się na motyw przewodni, od czego zacząć, na co zwrócić największą uwagę, jakich błędów nie popełnić...?
Pytań jest mnóstwo, dlaczego więc nie powierzyć tych zadań konsultantce ślubnej, która po rozmowie z Wami przedstawi Wam tylko te rozwiązania, które idealnie będą pasowały do Waszej uroczystości? Wasze przygotowania będą w dobrych rękach, a Wy będziecie mogli korzystać z pięknych chwil narzeczeństwa bez zbędnego stresu.

Wybór stylizacji ślubnej

100 zł - 500 zł

To właśnie TEN dzień więc oboje musicie wyglądać idealnie. Pamiętajcie, że Wasze stylizacje powinny pasować przede wszystkim do Was. Jeśli potrzebujecie wsparcia podczas wizyty w salonie chętnie się z Wami wybiorę oraz pomogę Wam dopasować Wasze stylizacje do charakteru uroczystości.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Telefon, laptop, tablet, planner.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które również uwielbiają łapać najpiękniejsze chwile. Z ludźmi otwartymi na nowe doświadczenia i przede wszystkim z uśmiechem na twarzy, przecież mówimy o wydarzeniu pełnym szczęścia i miłości :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność słuchania.

Kontakt

Ślubne Sny Wedding Planner

website facebook instagram

Zobacz innych usługodawców w mieście Brzeg: