• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Ślubne Sny Wedding Planner
Ślubne Sny Wedding Planner Opole
Zobacz profil
Agencja Smerek - Wedding Plenner
Agencja Smerek - Wedding Plenner Olsztyn
Zobacz profil
Weddness Events
Weddness Events Lublin
(5)
Zobacz profil
Just in Love Weddings
Just in Love Weddings Wrocław
(14)
Zobacz profil
Stylove-eventy

Aleksandra Stawiana

Stylove-eventy

Stylove to mój pomysł na to, aby robić coś co lubię i robić to z pasją. Organizacja wesela stawia wiele wyzwań, do których trzeba podejść profesjonalnie, ale dla mnie jest to przede wszystkim przyjemność. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zadowolenie Młodej Pary i pragnę aby ten dzień był dla nich najwspanialszy - bo przecież to ten dzień będą pamiętać do końca życia.
Swoją ofertę kieruję do tych osób, które potrzebują wsparcia przy organizacji swojego wesela. Jeśli nie macie czasu lub pomysłu jak przygotować swoją uroczystość to zajmę się tym z przyjemnością. Zorganizuję Wasze wesele od A do Z.
Mam głowę pełną pomysłów i pasję.

100 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja wesela

100 zł - 5000 zł

Usługa kompleksowej organizacji wesela obejmuje szereg czynności i spraw do załatwienia, które złożą się na piękną i niezapomnianą uroczystość. Usługa ta obejmuje przede wszystkim spełnienie marzeń i oczekiwań Państwa Młodych.

W ramach kompleksowej organizacji wesela m.in

1) Pomogę Wam załatwić formalności związane z zawarciem związku małżeńskiego. Zarówno jeśli chodzi o ślub konkordatowy, kościelny jak i cywilny.​ Pomogę znaleźć idealne miejsce na Wasze wymarzone wesele. Biorę na siebie stronę administracyjną i techniczną.​

2) Zajmę się współpracą z wykonawcami m.in. takimi jak : kamerzysta, fotograf, florysta czy zespół. Współpracuję tylko z najlepszymi kontrahentami. Dzięki temu, że skorzystacie z mojej oferty możecie liczyć na korzystne, specjalnie dla Was wynegocjowane ceny usług.​

3) Zadbam o dekoracje – wspólnie ustalimy jak ma wyglądać Wasze wesele pod względem estetycznym. Kierując się Waszymi oczekiwaniami oraz dbając o każdy szczegół sprawię, że całość uroczystości będzie zachwycać Was i Waszych gości.​

4) Zajmę się też Wami. Na pewno pragniecie wyglądać tego dnia pięknie i wyjątkowo. Zadbam o fryzurę i makijaż, a także o wasz strój i o każdy szczegół. Umówię wizytę w salonie sukien ślubnych, a jeśli będziesz tego potrzebować, będę tam razem z Tobą.​

5) Sprawię, by Wasi goście pamiętali ten dzień przez długie lata jako najlepszą imprezę na jakiej byli. Zorganizuję dla nich niezapomniane i oryginalne atrakcje. ​

6) Zajmę się stroną logistyczną wesela – zorganizuję transport i noclegi dla Waszych gości.​

7) Zajmę się stroną administracyjną – dopilnuje rozliczeń i umów z kontrahentami. Zaplanuję Wasz budżet weselny i zajmę się jego kontrolą.

8) Zajmę się koordynacją dnia ślubu. Będę przy Was tego dnia i nie pozwolę, aby cokolwiek zakłóciło te najważniejsze chwile w Waszym życiu. Zadbam o wszystko, a Wy będziecie mogli cieszyć się tym dniem, sobą i swoimi gośćmi.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię jak z wielu miesięcy przygotowań, ciężkiej pracy i starań wyłania się efekt końcowy w postaci spełnionych marzeń moich klientów.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment gdy nowożeńcy wychodzą z kościoła lub z urzędu, otoczeni bliskimi a na ich twarzach jak w zatrzymanym kadrze maluje się wiele odcieni radości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To zależy od tego kiedy zgłoszą się do mnie klienci. Oczywiście im wcześniej tym lepiej, jednak nie boję się wyzwania jakim jest organizacja przyjęcia,, na ostatnią chwilę "

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta składa się z 3 pakietów: Kompleksowa organizacja wesela - czyli realizacja wszelkich zadań, które składają się na piękny finał. Kolejny pakiet to konsultacje - to oferta skierowana do tych par, które samodzielnie organizują swoje wesele jednak potrzebują do tego porady specjalisty. W ramach tej oferty realizuję wybrane zadania i zagadnienia zlecone przez klientów Ostatni pakiet obejmuje koordynacje dnia ślubu. Jest to propozycja dla par, które chciałyby w pełni cieszyć się swoim weselem bez obaw, że coś mogłoby je zakłócić.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Miłość, miłość i jeszcze raz miłość :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Niestety bardzo często narzeczeni usługę organizacji wesela kojarzą z dodatkowym kosztem - nic bardziej mylnego. Dzięki temu, że zdecydujecie się na pomoc konsultanta możecie liczyć na sprawdzonych podwykonawców bo tylko z takimi pracuję. Dzięki kontaktom w branży ślubnej konsultant jest w stanie wynegocjować korzystniejsze ceny dla swoich klientów niż te, które są oferowane na rynku. Trzeba też pamiętać, ż decydując się na skorzystanie z mojej usługi oszczędzacie nie tylko pieniądze, ale też czas i nerwy. Nie ma nic gorszego niż zabiegana i zestresowana Panna Młoda :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pasja ! Jeśli ktoś robi coś z pasją to na pewno zrobi to dobrze.

Kontakt

Stylove-eventy

58-316 Wałbrzych

59 km od Wrocławia

41 km od Jeleniej Góry

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Plan
Wedding Plan Białystok
(8)
Zobacz profil
K Owczarek Wedding Planner
K Owczarek Wedding Planner Aleksandrów Łódzki
(6)
Zobacz profil
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz Poznań
(1)
Zobacz profil
Efektownie - wedding & event planner
Efektownie - wedding & event planner Kraków
(1)
Zobacz profil