Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Radom
Zobacz profil
Ślubne Sny Wedding Planner
Ślubne Sny Wedding Planner Opole
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner
Euforia Dominika Biekisz-Olejnik Wedding Planner Gdańsk
Zobacz profil
Wedding Inspirations

Agnieszka Turoń

Wedding Inspirations

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela obejmującą początkowe planowanie wraz z pomocą z ustaleniem daty, poszukiwaniem podwykonawców, wyborem strojów ślubnych i dekoracji. Oferujemy również możliwość opracowania i przypilnowania scenariusza dnia ślubu.

500 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

1000 zł - 3000 zł

Oferta obejmuje zaplanowanie ceremonii ślubu, zarówno kościelnego, cywilnego jak i tego organizowanego w plenerze.

Kompleksowa organizacja wesela

3000 zł - 9999,99 zł

Kompleksowa organizacja wesela obejmuje zarówno zaplanowanie ceremonii ślubu jak i przyjęcia weselnego "od A do Z".

Wybór stylizacji ślubnej

500 zł - 1500 zł

Pomożemy w wyborze samej stylizacji ślubnej, wyszukamy salony, omówimy na spotkania oraz doradzimy w zakresie wyboru stroju - sukni czy garnituru oraz dodatków.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość udzielenia pomocy parom, które nie wiedzą jak zacząć przygotowania lub mają z którymś z ich elementów problem. Najważniejszym elementem jest dzień ślubu Młodej Pary, daje on największą satysfakcję, ponieważ jest zwieńczeniem długiego procesu planowania i przygotowań.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęła się od znalezienia kursu, w sumie przez przypadek. Kiedy byłam dużo młodsza interesowało mnie organizowanie przyjęć, dekorowanie stołów oraz savoir-vivre. Dlatego uznałam, że ten zawód będzie dla mnie odpowiedni, lubię planować i organizować, a to jest jedną z najważniejszych rzeczy w tym zawodzie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Dopiero zaczynamy naszą przygodę z organizacją ślubów, w tej chwili współpracujemy z trzema parami, którym pomagamy w organizacji ich wymarzonego ślubu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Naszym ulubionym momentem jest to kiedy na twarzach Młodej Pary, już pod koniec wesela, widzimy uśmiechy, ponieważ jest to dla nas znak, że wszystko co przygotowałyśmy było dokładnie tym o czym marzyli.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Podejmujemy się zarówno organizacji wesel, do których zostało jeszcze sporo czasu jak i tych, które mają się odbyć w niedługim czasie. Czas wykonania zlecenia zależy wyłącznie od daty ślubu, którą wybrali narzeczeni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera kompleksową organizację ślubu i wesela, jak również podejmowanie się pojedynczych zadań, np., wyłącznie na znalezieniu sali weselnej czy przygotowaniu dekoracji.

Jaki jest Twój styl?

Naszym celem jest realizacja planów,marzeń i wizji narzeczonych dlatego też jesteśmy w stanie przygotować wszystko według stylu, który dobiorą lub na który zdecydujemy się podczas spotkania.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Byłby to z pewnością ślub w klimacie industrialnym, jest to styl ciekawy, dający wiele możliwości i jednocześnie rzadko spotykany. Miejsce ślubu i wesela to stary budynek pofabryczny, sama ceremonia odbyłaby się wieczorem kiedy zaczyna się ściemniać w ogrodzie przy budynku. Wszystko byłoby utrzymane w kolorystyce bieli, zieleni, miedzi. Pojawiłyby się również akcenty czerni. Charakteru dodawałyby by cegły na ścianie i duże pofabryczne pomieszczenia.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Młode Pary najczęściej pytają o koszty ślubu i wesela i poszczególnych jego składników. Jest to dość trudne pytanie, na które ciężko odpowiedzieć "z miejsca", ponieważ wymagają przeanalizowania budżetu i przygotowania rozkładu kosztów. Najważniejsze jest poznać budżet, później jesteśmy w stanie odpowiedzieć, ogólnie, jakie kwoty należałoby przeznaczyć na jakie części ślubu i wesela. Budżet ulega drobnym zmianom w miarę planowania.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim to, że jesteśmy nie po to by za nich podejmować decyzje, nie chcemy odbierać im radości z podejmowania decyzji, naszym zadaniem jest jest wspomóc proces planowania, spełniać marzenia i być wsparciem. Staramy się zdjąć większość stresu związanego z przygotowaniami z Młodych Par, tak by mogli się nimi cieszyć.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

W poszukiwaniu usługodawcy najważniejsze jest by znaleźć z nim nić porozumienia, która sprawi, że doskonale zrozumie czego potrzebujemy, istotne jest zaangażowanie i to by był z nami w kontakcie. Dobrze jest jeśli jest w stanie przedstawić nam swoje portfolio, które dokumentuje wszystkie realizacje, oraz opinie klientów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Z pewnością zaangażowanie, które powoduje, że dokładamy wszelkich starań, by zrealizować marzenia klientów. Oprócz tego cechuje nas wyczucie stylu i poczucie estetyki, które pozwala nam przygotowanie perfekcyjnej uroczystości.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować marzenia Państwa Młodych, angażujemy się w każde zlecenie i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Naszym parom oferujemy zarówno pomoc w przygotowaniu całego przyjęcia jak i jego części. Możemy również pomóc na krótko przed ślubem, uporządkować wszystkie sprawy do załatwienia i dopilnować by reszta była zapięta na ostatni guzik, by dzień ślubu był idealny.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta, oprócz organizacji ślubu zarówno w całości jak i części, pomocy również na chwilę przed ślubem, obejmuje również możliwość przygotowania indywidualnego projektu zaproszeń oraz pozostałych elementów papeterii ślubnej.

Kontakt

Wedding Inspirations

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Love Actually
Love Actually Warszawa
(7)
Zobacz profil
RusticLove
RusticLove Warszawa
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil