Niebieskie Drzwi-  pracownia dekoracji, piękne śluby.
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby. Wrocław
(9)
Zobacz profil
Blooming Elegant
Blooming Elegant Kraków
(7)
Zobacz profil
PaperLove
PaperLove Warszawa
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(17)
Zobacz profil

Łukasz Bednarczyk

Dekoracje Weselne Irys Studio Florystyczne

(1)

Witajcie kochani.
Moja przygoda z dekoracjami ślubnymi rozpoczęła się tak naprawdę od przygotowań do mojego ślubu, czyli od 2004r. Mimo iż już 7 lat wcześniej pracowałem w kwiaciarni i doświadczenie miałem duże w układaniu kwiatów, to żadnego pojęcia nie miałem o stworzeniu dekoracji na sali. Żadna firma wówczas nie spełniała naszych oczekiwań, natomiast te które by spełniały, żądali ogromne kwoty. Nie było nas stać więc tworzyłem Sam! Dziś staram się pomagać młodym parom aby ich dzień był wyjątkowy, magiczny - dostosowując się do ich budżetu. Nie mamy zazwyczaj czasu na tworzenie reportażu zdjęć z naszych prac, bo często robimy wszystko do ostatniej chwili, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy non stop do dyspozycji naszych zakochanych :-) . Więc jeśli macie zdjęcia, projekty czegoś o czym marzycie - nic prostszego, porozmawiajmy. My przedstawimy swoje propozycje i sprawimy coś niepowtarzalnego. Moje 20-letnie doświadczenie zna każdy styl. Zapraszamy do współpracy.

Oferta

Wiązanka ślubna + Butonierka

70 zł - 300 zł

Ceny głównie są uzależnione od rodzaju kwiatów i od pory roku.

Numery na stoły

10 zł

są wzory które można wypożyczyć i jest to max 10 od szt. Również do indywidualnego wystroju mogą być one stworzone specjalnie, tak aby pasowały tematycznie do dekoracji . Wówczas wycena będzie po ustaleniu projektu.

Podziękowania dla rodziców

100 zł

za szt. od 100zł wzwyż

Plan stołów

150 zł

Od 150 zł.

Dekoracja kościoła

300 zł - 2000 zł

Wystrój sali

300 zł - 9999,99 zł

Dekoracja auta

70 zł - 500 zł

Napisy na stół

50 zł

Od 50 zł.

Dekorowanie kościoła

300 zł - 2000 zł

W zależności od rozmiaru usługi i pory roku. Usługa może obejmować tylko klęcznik z krzesłami i ławki w głównym przejściu. Ale również dodatkowo może być ołtarz. Cena również będzie uzależniona od wybranych kwiatów i rodzaju ułożenia.

Dekorowanie sali

300 zł - 9999,99 zł

A tu szaleństwo nie ma granic :). Oczywiście jeżeli lokal jest dla naszych nowożeńców na tyle wyjątkowy i piękny - to możemy tylko zająć się stołem prezydialnym , natomiast wszelkie dodatkowe dekoracje po indywidualnym porozumieniu będą dla Państwa wycenione. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Dekorowanie samochodu

70 zł - 500 zł

Cena może wykroczyć poza kwotę max, w sytuacji naprawdę nietypowego projektu Młodej Pary

Dekoracja świetlna

300 zł - 4000 zł

Zlecenia specjalne

500 zł

Od 500 zł.

Księga gości

100 zł

Od 100 zł.

Dekoracja pleneru do sesji

300 zł

Od 300zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Aneta

Profesjonalizm to najlepsze okreslenie opisujace firme Irys. Realizuja kazdy projekt i zadowola nawet najbardziej wymagajacego klienta. Pan Lukasz dba o najmniejszy szczegol, wkladajac cale swoje serce w dekoracje. Z czystym sumieniem polecam firme Irys. Warto im zaufac w tym najwazniejszym dniu naszego zycia! :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od przygotowań do własnego ślubu. Kilka lat pracy w kwiaciarni dały sporo doświadczenia, i sporo firm nie chciało zrealizować naszych oczekiwań. Sami byliśmy zmęczeni lecz zmuszeni wykonywać dla siebie pracę;) ale miło było.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od około 13- 14 lat

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy w którym króluje uśmiechnięta młoda para :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Oj... zależy dużo od projektu, od tego jak skomplikowany jest ten projekt i oczekiwania nas wszystkich.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Tu nie mam ściśle określonych podstawowych ofert. Jeżeli ktoś w naszym studio zdecyduje się tylko na bukiet ślubny to ujmijmy to za podstawową . Cieszymy się z każdego zlecenia.

Jaki jest Twój styl?

Profesjonalnym być to znaczy dać klientowi to czego oczekuje. Jeśli fryzjer ma wypracowany styl boba to nie zdziała za wiele A o profesjonalizmie nie ma mowy. Jesteśmy elastyczni

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ufność przede wszystkim, bo oddają w nasze ręce plan lub wizję czegoś co układali sobie latami i to o czym marzyli.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wszędzie żywe kwiaty, wianki ogromne z żywych kwiatów na żyrandolach, na stołach kilka wysokości kompozycji, pergole kwiatów. Za dużo by pisać ;) więc jeszcze mnóstwo świec.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, strasznie mi było żal szczególnie panny młodej. Fantastyczna dziewczyna, chciała pokazać w swojej miejscowości jak powinna wyglądać sala weselna z klasą , z uwagi na odległość dużo ustaleń padło drogą elektroniczną. Na miejscu, ona pełna euforii i emocji śledzi każdy nasz krok pracy, niestety miejscowa ciekawość rodziny nie dała jej szans , wpadła jej teściowa z ciocią i sasiadką i zaczęła się dyktatura. Nie zapomnę płaczu i żalu tej biednej dziewczyny, nie miała prawa mieć własnego zdania. Wyszła i kazała nam robić co one każą. Niestety musieliśmy jakoś skończyć pracę bo zbyt dużo było zrobione, ale miałem ochotę zostawić im to żeby zrobiły po swojemu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Oczywiście że z ludźmi z poczuciem humoru!! Ja pochodzenia góralskiego z temperamentem to żartów i rozweselania zestresowanej pary młodej, już z nie jednej poważnej twarzy zdejmowałem maskę hahaha tak po prostu mam. Nie da się przy mnie nie śmiać.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Haha wszedłem na salę, i skanuje wzrokiem co gdzie robić i jak rozplanować pracę. Para młoda mi asystuje, śmiejemy się żartujemy, więc mama panny młodej myślała że to swojski chłop, kolega albo ktoś znajomy. Dochodzi do mnie i mi mówi - cekoj pan bo zaros tu przyjedzie jakiś Krakus z kwiotkami zoboczymy co on tu na kombinuje. Ja padłem ze śmiechu. Ale lubię takie akcje i fajnie że ciągle zaskakuje ludzi.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje dekoracja sali? I wtedy już zadaje ja dużo pytań :-)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim to że jeżeli ja odradzam jakiś pomysł, który na daną porę roku jest nie do końca trafiony albo do danego obiektu to się nie nadaje, to mówię to z doświadczenia A nie z lenistwa, bo oczywiście że wolę jak klienci dużo chcą , i żebym miał dużo pracy. Ale to ma być spójne i żeby później nie żałowali . Ja zawsze się stawiam na miejscu moich klientów, tyle że mogę z doświadczenia wiele doradzić.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Czy chce słuchać oczekiwań narzeczonych, czy tylko chce przedstawić cennik ile zarobi. Każdy pomysł młodej pary należy przedyskutować i dopiero przedstawić propozycje.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Poza umiejętnościami i doświadczeniem- chyba to -że jeżeli podejmuję się zadania, to jestem mu całkowicie oddany, i do ostatniej chwili jestem do dyspozycji naszych zakochanych :-)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo tylko w taki sposób można się przekonać co mogli stracić . Oczywiście żartuje, nikt na siłę nie zmusza, ale zachęcamy do rozmowy, spotkania, a wtedy się przekonają .

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tym że potrafimy dostosować się do każdego budżetu, i nie jesteśmy kwiaciarnią, czyli każdy kwiatek, każda gałązka jest kupiona na indywidualne zamówienie, a nie po tygodniowym staniu w kwiaciarni.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

O jejku - jest ich całe mnóstwo, subskrybuje wiele kanałów , i chyba nie mam możliwości wybrać jeden czy dwa.

Kontakt

Dekoracje Weselne Irys Studio Florystyczne

Kraków

Polecani z kategorii księga gości

Zaproszenia ślubne Royal MF
Zaproszenia ślubne Royal MF Warszawa
(1)
Zobacz profil
DekorLove Agnieszka Kordys
DekorLove Agnieszka Kordys Siedlce
(3)
Zobacz profil
Party&Hel Olsztyn-EWELINA ANTYBORZEC
Party&Hel Olsztyn-EWELINA ANTYBORZEC Olsztyn
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
(13)
Zobacz profil