FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

Paulina GARDEN

FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

(8)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą Ślubów i Wesel.
W naszej Ofercie znajdziecie zarówno kompozycje kwiatowe jak również szeroki wybór dekoracji.
FLOS GARDEN to niekonwencjonalne śluby powierzając ten szczególny dzień nam, macie pewność urzeczywistnienia najskrytszych marzeń o najważniejszym dniu w Waszym życiu.
Tworząc projekt dla Ciebie zadbamy o każdy szczegół, aby finalnie realizacja stanowiła spełnienie Twoich marzeń. Zadbamy zarówno o wystrój wnętrza, pleneru, kościoła, jak i oraz wielu innych dodatków.
Każdą oprawę dokładnie planujemy oraz projektujemy mając na uwadze Twoje potrzeby i oczekiwania.
Tworzymy bardzo szczegółowy projekt między innymi tworzymy paletę barw i tekstur, starannie dobieramy gatunki kwiatów, dekoracji takich jak wazony czy ścianka ślubna aby finalny efekt był spójny i spektakularny!

Jesteśmy przekonani, że oprawa kwiatowa jest nieodzownym elementem niemalże każdej uroczystości.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub bezpośrednio na adres e-mail
Mamy pojęcie o dekorowaniu i florystyce. Pomożemy w wyborze optymalnej dekoracji, odpowiedniej do miejsca, sali i Waszych oczekiwań.

Aby otrzymać naszą OFERTĘ WESELE 2023 2024
Skontaktuj się z nami pisząc wiadomość w formularzu kontaktowym lub wiadomość e-mailową.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 9000 zł

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022

Oferta - FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

Dekoracja kościoła

500 zł - 1500 zł

Dekoracja pleneru do sesji

1000 zł - 2500 zł

Wystrój sali

500 zł - 5000 zł

Plan stołów

100 zł - 300 zł

Zlecenia specjalne

500 zł - 3000 zł

Opinie - FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

R

Rosa

Dziękujemy za wszystko. Polecamy.

8 miesięcy temu

AK

Alina K

Z całego serca polecam współpracę. Dekoracja kościoła, kwiaty na sali, dekoracja auta przepiękne, bukiet ślubny i pozostałe dodatki piękniejsze niż mogliśmy sobie wymarzyć. Bezproblemowa komunikacja,polecam!

9 miesięcy temu

A

Adrianna

Piękna dekoracja! Bajkowa❤️❤️ Przerosła Nasze oczekiwania polecam Wszystkim przyszłym parą!

1 rok temu

Pani Adrianno dziękujemy za pozytywną opinie!

GB

Gosia B

Świetny kontakt z właścicielami bardzo konkretni ludzie. Drobiazgowo doprecyzowałyśmy projekt dekoracji i dokładnie tak zostały one zrealizowane. Dodatkowo świetna pomoc przy wyborze spójnych elementów, które nie były wystrojem sali (nietypowa księga gości, papeteria). Paulina proponuje rozwiązania tańsze jak i droższe zostawiając możliwość wyboru elementów parze młodej, nie naciska na najdroższe rozwiązania. Jest bardzo kreatywna i ma głowę pełną pomysłów, świetnie wstrzeliła się w nasz pomysł na wesele, który dopiero kiełkował nam w głowach. Obsługa sali również bardzo chwaliła wykonane dekoracje oraz współpracę z Pauliną i Adamem!

1 rok temu

Pani Gosiu, dziękujemy <3

E

Ewelina

Dziękuje za najpiękniejsza dekoracje ślubna, obsługa i realizacja na najwyższym poziomie. Zostały spełnione wszystkie moje prośby. W szczególności chciałam podziękować za kreatywność pani Paulinie! Polecam z całego serca!

1 rok temu

Pani Ewelino dziękujemy bardzo <3

K

Karolina

Aranżacja sali i kościoła - coś pięknego, spełnienie naszych marzeń❤ Wszyscy goście plus obsługa byli pod ogromnym wrażeniem. Profesjonalizm, dokładność i staranność na najwyższym poziomie 😊

1 rok temu

Dziękujemy za opinie!

PI

Patrycja I

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Flos Garden! Komunikacja przebiegała doskonale, bukiet ślubny był dokładnie taki jak sobie wymarzyłam, a dekoracje na stół subtelne i przepiękne. Z pewnością skorzystałabym z usług pracowni ponownie, polecam w 100%!

1 rok temu

Dziękujemy za opinie!

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

z Parami Młodymi współpracujemy od dwóch lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się nowym spojrzeniem na florystykę i dekoracje ślubne. Jesteśmy bardzo elastyczni, potrafimy wyjść ze swojej strefy komfortu i zaproponować niebanalne rozwiązania.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem są śluby w plenerze i czynnik niezależny od nas czyli pogoda :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode najczęściej pytają o to jak wyróżnić się na tlę innych przyjęć, co nowego i ciekawego możemy zaproponować, jakie są aktualne trendy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W podstawowej ofercie znajdziecie: Bukiet dla Panny Młodej, butonierkę dla Pana Młodego,dekorację stołu dla gości, dekoracje stołu Prezydialnego,ściankę za Parą Młodą, dekoracje słodkiego stołu, tablica powitalna.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Usługę florystyczno-dekoratorską najlepiej jest zamówić 3 miesiące przed wydarzeniem. Aczkolwiek jesteśmy wstanie przygotować aranżacje w niecały tydzień.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

1. Miejsce uroczystości 2. Ilość gości 3. Ilość obiektów do przystrojenia: sala weselna, urząd stanu cywilnego, kościół, ogród, inne miejsce zaślubin - jeżeli tak, to jakie? 4. Styl/motyw przewodni 5. Kształt stołu prezydialnego i gości: okrąg, prostokąt, inne 6. Ilość osób przy stole 7. mile widziane i pomocne są inspiracyjne zdjęcia. Odpowiedź na te pytania pozwoli nam na stworzenie bezpłatnej oferty graficznej dla państwa, którą prześlemy w przeciągu 24/h

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Pierwszy krok wykonujesz TY poprzez kontakt z nami. Jeżeli masz pomysł opisz nam jak wyobrażasz sobie dekoracje. Następny krok to tworzenie oferty opartej na Twoich oczekiwaniach. Ofertę zazwyczaj wysyłamy w ciągu 24h. Jeżeli oferta Wam odpowiada, umawiamy się na spotkanie w dogodnym dla Was miejscu, podpisujemy umowę która chroni Was oraz Pracownie FLOS GARDEN, miesiąc przed ślubem ponownie się spotykamy, tutaj już w miejscu uroczystości. Dogadujemy istotne szczegóły. Pozostając cały czas w kontakcie. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Poza podstawową ofertą możesz zamówić u nas niecodzienne ścianki, spersonalizowane ledony, współpracujemy z pracownią kaligraficzną

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Pary Młode coraz chętniej stawiają na dekoracje przyjęcia w stylu casual

Kontakt - FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna

website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5821586802

82-300 Elbląg

52 km od Gdańska

83 km od Olsztyna

Zobacz usługodawców w pobliżu: