Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

Monika Stojek

Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

Ul. Sielecka 11, Będzin

(4)

O nas

Zajmujemy się florystyką ślubną, z dbałością o wszystkie szczegóły przyjęcia. Każdy element wystroju powinien ze sobą współgrać i oddawać wybrany charakter ceremonii, dlatego też w Naszej pracowni zapewniamy wykonanie na wysokim poziomie wszystkich elementów które sprawią, iż przyjęcie będzie urocze i niezapomniane. Na każdym etapie służymy pomocą, radą i doświadczeniem. Zawsze szukamy rozwiązań dopasowany do ustalonego budżetu, zachowując przy tym preferencję klienta.

W celu zapoznania się z naszymi usługami zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym dowiemy się jakie są Państwa oczekiwania i przedstawimy Nasze możliwości

[treść zablokowana]
[treść zablokowana]

Oferta - Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

Dekoracja auta

50 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 7000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

300 zł - 2000 zł

Wystrój sali

500 zł - 9000 zł

Podziękowania dla gości

5 zł - 30 zł

Podziękowania dla rodziców

100 zł - 400 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

150 zł - 500 zł

Księga gości

Etykiety i naklejki na alkohol

Winietki

Zaproszenia ślubne

Zawiadomienia ślubne

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Dekorowanie samochodu

Opinie - Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KK

Katarzyna K

Pani Monika to osoba sympatyczna i ciepła, a przede wszystkim profesjonalna. Dzięki niej mieliśmy cudowne zaproszenia, winietki i zawieszki, super podziękowania dla gości, ale co najważniejsze – wystrój kościoła i sali – tego nie da się opisać, dekoracje były przepiękne! Kiedy zobaczyliśmy wystrój kościoła i poczuliśmy zapach kwiatów przed ołtarzem, to tylko upewniło nas w tym, że wybór Kwiatowego Kufra to był strzał w dziesiątkę :) Goście weselni jeszcze długo na samym weselu chwalili dekoracje, a ja jako panna młoda byłam zachwycona swoim bukietem ślubnym :) Zawsze będę polecać Panią Monikę, bo spełniła nasze marzenia i oczekiwania pod względem dekoracji, które cudownie zagrały z całą salą. Każda para młoda zasługuje na wszystko, co najlepsze, a Pani Monika jest zdecydowanie najlepsza w swoim fachu :) Gorąco polecamy i pozdrawiamy!

4 lata temu

TI

Tatiana I

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało by wyrazić zadowolenie. Powierzając Pani Monice dekoracje ślubne można czuć się bezpiecznie i spać spokojnie nawet dzień przed ślubem, wszystko będzie zgodnie z ustalaniami a nawet lepiej, finalny efekt zapiera dech w piersiach. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość dla zamysłów (nie)perfekcyjnej Pani Młodej, wyczucie estetyki, organizacja, budowanie relacji z klientem oraz zaangażowanie....wszystko na najwyższym poziomie. Pani Monika nie zostawi żadnej Pary Młodej bez opieki, nawet jeśli pozostało mało czasu do wielkiego dnia. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, dziękujemy!

4 lata temu

PI

Paulina I

W skali od 1 do 10 Kwiatowy Kufer dostaje od nas 20 ?Pani Monika dekorowała nam Kościół do ślubu i tworzyła wiązankę ślubną. Wszystkie dekoracje były dokładnie takie jak ustaliłyśmy, piękna wiązanka przed ołtarzem, girlandy z kwiatami i świecznikami przy ławkach oraz piękny biały dywan. Nie sądziłam, że Kościół może tak pięknie wyglądać! Jeszcze muszę wspomnieć o wręcz wymarzonej wiązance ślubnej z granatowymi mikołajkami ? Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej dekoracji. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!

4 lata temu

avatar

Aleksandra S

Cudowna, genialna, pomysłowa! Pani Monika zadbała o każdy aspekt w zakresie dekoracji podczas naszego ślubu. Wszystko wyglądało przepięknie, oryginalnie i lepiej niż sobie to wyobrażaliśmy. Współpraca z tak miłą i profesjonalną osobą to czysta przyjemność!!

5 lat temu

Kontakt - Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Sielecka 11 42-500 Będzin