Kwiaciarnia Kochłowice Rynek
Kwiaciarnia Kochłowice Rynek Ruda Śląska
(1)
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil
Flowers Kamelia
Flowers Kamelia Mikołów
(10)
Zobacz profil
Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK
Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK Brenna
Zobacz profil
AB Kwiaty Agnieszka Błaszczyk

Agnieszka Błaszczyk

AB Kwiaty Agnieszka Błaszczyk

Ul. Potoczek 17, Kraków

(4)

Tworzę nie tylko bukiety i kompozycje roślinne, ale przede wszystkim klimat. Mogę przenieść Was w krainę baśni, klimat orientu albo przywołać wspomnienia z wakacji w Prowansji. Wszystko zależy od Was.

Oferta

Wiązanka ślubna + Butonierka

120 zł

Dekorowanie kościoła

150 zł

Dekorowanie sali

Dekorowanie samochodu

80 zł

Zlecenia specjalne

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Paulina G

Bardzo zdolna! Wyczarowała piękne i romantyczne bukiety na nasz ślub i wesele. Również a może przede wszystkim bardzo sympatyczna i pomocna. Na ostatnią chwilę uratowała nas dodatkowymi bukietami, dekoracjami i kwiatami do włosów. Bardzo polecam. Przy całym ślubnym rozgardiaszu i stresie współpraca z Agnieszką to sama przyjemność.

9 miesięcy temu

KC

Kasia C

Pani Agnieszka przygotowała dla nas dekorację sali, mimo że zgłosiliśmy się do niej kilka dni przed ślubem. Wykonała bukiety na stoły gości (były tak piękne, że kilka z nich zostało zasuszonych, by dalej cieszyć nasze oczy ? ), dekorację makramy oraz podestu dla DJa, girlandę na naszym stole (dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałam), a także kilka innych kompozycji kwiatowych. Ponieważ w pierwszej wersji chcieliśmy przygotować dekorację sali we własnym zakresie, to mieliśmy już wiele materiałów. Dla Pani Agnieszki nie było żadnym problemem skorzystanie z tych elementów. Również w kwestii finansowej Pani Agnieszka wykazała się elastycznością (dopasowanie oferty do założonego budżetu). Jeszcze raz dziękuję za zdobycie moich ulubionych chabrów. ? Szczerze polecam!

11 miesięcy temu

Aleksandra Ł

Wyszło wspaniale. Pani Agnieszka wykonała niesamowitą robotę, była otwarta na wszystkie moje prośby i wychodząc im naprzeciw zawsze oferowała w każdym przedziale cenowym coś naprawdę pięknego. Miałam piękne pędy na stoły gości ,cudny bukiet ślubny, wspaniałe wianki na sufit, przepiękne kompozycje na stołach, ozdoby do włosów i inne kwiatowe elementy. Sala zgodnie z moim życzeniem dosłownie uginała się od kwiatów, wszyscy goście niezależnie od statusu byli po prostu zachwyceni, podobnie z reszta dekoracją kościoła. A chciałabym zaznaczyć, ze moja oferta cenowa była ze średniej półki. Wyszło- nad wyraz bogato. Jesteśmy oboje z mężem ogromnie Pani Agnieszce wdzięczni, bo to również właśnie dzięki niej mieliśmy wesele swoich marzeń? dziękujemy !

1 rok temu

PB

Patrycja B

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Pani Agnieszka wykonywała dekoracje na nasz ślub. Goście zarówno jak i my byliśmy zachwyceni! Kontakt z Panią Agnieszką był zawsze bez zarzutu! Bardzo indywidualne podejście do potrzeb jak i budżetu klienta. Jestem osobą niezdecydowaną o czym Pani Agnieszka na pewno się przekonała ?, ale zawsze wysłuchała, wyraziła swoje zdanie i doradziła. POLECAMY Z CAŁEGO SERCA!!! ?

2 lata temu

Kontakt

AB Kwiaty Agnieszka Błaszczyk

ul. Potoczek 17 31-338 Kraków Kraków

Polecani z kategorii kwiaciarnie

Pracownia Marii Ross
Pracownia Marii Ross Kraków
(15)
Zobacz profil
Cuda Wianki Marta Swędrowska
Cuda Wianki Marta Swędrowska Wałcz
(3)
Zobacz profil
Kwiaciarnia Nowińscy - florystyka i dekoracje
Kwiaciarnia Nowińscy - florystyka i dekoracje Szczekociny
(9)
Zobacz profil
Weddingowe Dekoracje
Weddingowe Dekoracje Katowice
(3)
Zobacz profil

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: