KwietnySalon

Krzysztof Kubica

KwietnySalon

Chorzów

(4)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Oprawa florystyczna ślubów i wesel to jedna z naszych głównych usług, w której przygotowanie wkładamy całe serce. Jesteśmy absolutnie otwarci na sugestie nowożeńców w kwestii wyboru charakteru dekoracji. Uwielbiacie naturę, polne kwiaty, drewniane dodatki i motyw lasu? Nie ma sprawy! Przygotujemy dla Was jednorodny wystrój w stylu boho, który podkreśli charakter wnętrza, samochodu i sali tanecznej. Z przyjemnością ozdobimy też kościół czy salę weselną za pomocą klasycznych kwiatów, które wprowadzą nutę luksusu i ponadczasowej elegancji. Na życzenie przygotujemy też oprawę florystyczną w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i wielu innych.
Kwiaty to nieodłączny atrybut panny młodej. A może by tak pójść o krok dalej i zamówić rozszerzoną oprawę florystyczną i uhonorować druhny korsarzami, a panów kwiatami w butonierce? Skoro może być najpiękniej na świecie, to dlaczego z tego nie skorzystać?
Z przyjemnością przygotujemy dla Was spójny wystrój kościoła, sali weselnej, samochodu, a także bukiet i ozdoby kwiatowe dla druhen, żebyście zapamiętali ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu na całe życie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 9999 zł

Oferta - KwietnySalon

Dekoracja auta

50 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 2000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 2000 zł

Wystrój sali

1000 zł - 3000 zł

Dekoracja balonowa

50 zł - 1000 zł

Dekorowanie kościoła

800 zł - 6000 zł

Dekorowanie sali

1000 zł - 3000 zł

Dekorowanie samochodu

100 zł - 400 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

250 zł - 400 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 2000 zł

Opinie - KwietnySalon

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

ML

M. L

Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Pełne zaangażowanie, fantastyczne pomysły dobrane do stylu który mi się podoba. Dekoracje były przepiękne. Wszyscy zachwyceni! Napewno jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych okolicznościach.

6 miesięcy temu

SB

Sabina B

REWELACJA!!! Współpraca z Panem Krzysztofem to sama przyjemność. Jest to człowiek dbający o każdy najmniejszy detal, który zamieni pustą, surową salę w wymarzoną salę weselną. Doradzi, wysłucha i w pełni zaangażowany wykonuje swoją pracę. Pan Krzysztof jest kreatywny i posiada głowę pełną pomysłów, które tworzą magiczny, wyjątkowy i niespotykany wystrój. Pełen profesjonalizm i stały kontak z klientem tworzy miłą atmosferę współpracy. Kwiaty wybrane do kompozycji były świeże, piękne i pachnące. Przyszłe Panny Młode mogą spokojnie oddać swoją wizję i nie muszą się martwić o wymarzony efekt końcowy. Serdecznie Panu dziękujemy i życzymy setek gości zadowolonych jak My!

8 miesięcy temu

MZ

Magdalena Z

Trafiliśmy do Krzyśka z polecenia i była to nasza najlepsza decyzja ! Idealnie odwzorował moja wizje najpierw chciałam inne kwiaty ale bardzo mądrze mi doradził ze w danym czasie nie ma na nie sezonu i można je zamienić czymś innym i powiem Wam ze byłam na Maxa zadowolona z efektu końcowego ! Polecamy z całego serducha! Magda i Bartek

1 rok temu

ES

Elvi S

Co to był za ślub! Powiedziałam tak tylko dzięki kwiatkom 🥰 bardzo ciekawe pomysły oraz wykonanie! Polecam!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od początku rozpoczęcia mojej działalności.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem do Klienta, wsłuchaniem się w jego potrzeby. Jednocześnie moje kompozycje wyróżnia się nowatorskim i kreatywnym wykonaniem, zgodnym z najnowszymi trendami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde zlecenie dla Pary Młodej jest dla mnie wyzwaniem. Spełnianie marzeń Par Młodych i odpowiedzialność, aby dzień ten był najpiękniejszym dniem w życiu, jest najważniejsze w mojej działalności.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszymi pytaniami Par Młodych są pytania o koszt dekoracji np. sali, czy też kościoła. Zawsze wskazuję im, że zamówienie można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, co ma wpływ na koszt usługi.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zawiera ona wykonanie: bukietu ślubnego, butonierki, korsarzu na rękę (bransoletki z kwiatów), aranżacji florystycznej samochodu, dekoracji kościoła i sali weselnej, prezentów dla rodziców oraz gości weselnych, wystroju plenerowego do zdjęć.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Jest to przynajmniej 1 miesiąc.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Każda Para Młoda powinna przekazać mi swoje preferencje i oczekiwania co do wystroju.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po uzgodnieniu terminu, w pierwszej kolejności określam zakres usługi np. czy dotyczy ona oprawy ślubu, czy też samego wesela. Następnie ustalam miejsce wykonania usługi, liczbę gości, jak również preferowaną kolorystykę. Następnie przygotowuję ofertę i po jej akceptacji, spotykam się z Parą Młodą online lub osobiście w celu popisania umowy.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Oprócz oferty podstawowej można u mnie wypożyczyć balony z helem, bądź jest możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów dekoracji.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Styl klasyczny lub boho

Wolne terminy

Kontakt - KwietnySalon

KwietnySalon

facebook website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6272455982

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: