Lawendowa Weranda

Beata Filek

Lawendowa Weranda

Dubiela 5, Zabrze

(3)

O nas

Kwiaciarnia specjalizuje się florystycznej oprawie uroczystości ślubnych i weselnych. Bukiety ślubne projektuje i przygotowuje według najnowszych trendów w europejskiej florystyce ślubnej. Zespół Lawendowej Werandy postępuje według życzeń i wskazówek klientek. Florystki udzielają porad i pomogą dobrać odpowiedni bukiet do sukni ślubnej, figury, cech charakteru panny młodej, oprawy uroczystości.
Lawendowa Weranda oferuje strojenie kościołów i sal weselnych i samochodów. Kwiaciarnia udziela kompleksowego wsparcia w organizacji uroczystości ślubnej i współpracuje z najbardziej renomowanymi restauracjami, fotografikami i stylistami w regionie.

Oferta - Lawendowa Weranda

Wiązanka ślubna + Butonierka

210 zł

Napis LOVE

Zlecenia specjalne

Dekoracja świetlna

Dekoracja balonowa

Dekorowanie samochodu

Dekorowanie sali

Dekorowanie kościoła

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla rodziców

Opinie - Lawendowa Weranda

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JK

Justyna K

Kwiaciarnia spełniła moje marzenia o kwiatach w 105%. Szefowa pomysłowa, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i dodaje dużo od siebie. Znajomi mówią, że to najpiękniejszy wystrój sali jaki widzieli! serdecznie polecam!

6 lat temu

IF

Iwona F

Jesteśmy świeżo po ślubie przygotowanym przez Lawendową Werandę i wciąż brakuje nam słów by opisać jak ogromnie jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Beatą! Dekoracja kościoła, samochodu, bukiet a przede wszystkim sala - coś przepięknego! Ile bym dała żeby przeżyć to wszystko raz jeszcze :) Pani Beato Pani realizacja przerosła moje najśmielsze oczekiwania, z całego serca dziękuję!

6 lat temu

AM

Anna M

Genialna współpraca! Pani Beatka praktycznie czytała w moich myślach, czasem musiała stopować mnie w kreatywności ;) sama jest skarbnicą pomysłów; nasze wesele w stylu Folk zachwyciło wszystkich gości, nikt nie pozostał obojętny na to, co się wydarzyło dekoracyjnie na sali :) cieszę się, że to właśnie Jej i Jej pracowni powierzyłam organizację dekoracyjną swojego wesela. Polecam serdecznie!!! :)

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

to juz 5 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Bukiety, dekoracja sal, kościołów, samochodów.

Kontakt - Lawendowa Weranda

Lawendowa Weranda

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Dubiela 5 41-800 Zabrze Zabrze

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: