• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Naturalna Pracownia

Agnieszka Skibińska

Naturalna Pracownia

(2)
Pokaż telefon

Zajmujemy się oprawą florystyczną uroczystości. Nasza wizja to odpowiedzialna florystyka - tworząc wyjątkowe dekoracje na ślub i wesele, staramy się również ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, rozszerzyliśmy naszą działalność o wypożyczalnie atrakcji weselnych. W naszej ofercie znajdziecie między innymi: fotobudkę, napis neonowy Miłość, napis podświetlony LED - LOVE, wytwornicę dymu ciężkiego, fotele BOHO (w stylu Paw), różnego rodzaju dekoracje weselne.

W celu stworzenia magicznego klimatu, mamy możliwość wykonania na Państwa zlecenie ścianek do zdjęć, baru ze słodkościami, kącika dziecięcego, które stworzą idealną kompozycję z dekoracją sali weselnej.

Naszą misją jest realizacja Waszych marzeń i wyobraźni o idealnej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkowe miejsce na najpiękniejszy dzień Waszego życia.

100 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekorowanie sali

500 zł - 3000 zł

Wystrój sali

500 zł - 3000 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

150 zł - 280 zł

Dekorowanie kościoła

100 zł - 1000 zł

Dekoracja kościoła

100 zł - 1000 zł

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

MS

Małgorzata S

Przepiękne kwiaty ułożone w uroczym pudełku. Bogata kompozycja pełna świeżych, idealnie dobranych gatunków. Jestem zachwycona ♥️?

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JK

Jola K

Dziewczyny tworzą przepiekne kompozycje. Piękne, świeże kwiaty, kompozycje zaaranżowane z gustem❤️ zaufajcie dziewczynom, polecam!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza przygoda z branżą ślubną zaczęła się kilka lat temu od wykonywania dekoracji w pobliskim kościele. Z czasem proszono nas również o dekorowanie sal, tworzenie wyjątkowych bukietów oraz butonierek. Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę, ukończyłyśmy profesjonalne kursy florystyczne, zakończone państwowym egzaminem.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracujemy od kilku lat.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest perfekcja i nie ma w tym odrobiny przesady. Nie wyobrażam sobie, by przekazać moim klientom bukiet czy kompozycję stworzoną niedbale.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza wizja opiera się na odpowiedzialnej florystyce. Dbamy o stosowanie jak najbardziej ekologicznych rozwiązań - wykorzystujemy nowoczesne, piękne tkaniny, które są biodegradowalne, staramy się unikać sztuczności i plastiku na jednorazowy użytek. Jednocześnie nasze kompozycje wyglądają stylowo i elegancko :)

Wolne terminy

Kontakt

Naturalna Pracownia

facebook instagram

26-900 Kozienice

82 km od Warszawy

34 km od Radomia

37 km od Warki

77 km od Lublina

34 km od Puław

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kozienice: