Korsarz - przypinka z kwiatów na nadgarstek - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Korsarz – przypinka z kwiatów na nadgarstek
Bukiety ślubne

Korsarz – przypinka z kwiatów na nadgarstek

Redakcja Wedding.pl

Korsarz to mały stroik wykonany z kwiatów. Decydują się na niego Panny Młode, które marzą o nietradycyjnej wiązance ślubnej.

Najładniej prezentuje się on na kobiecym nadgarstku. Nie jest to jednak jedyne miejsce, do którego można go przyczepić. Ciekawym pomysłem jest korsarz znajdujący się w okolicach dekoltu sukni ślubnej, bądź ten wpięty we włosy.

Korsarz może być wykonany z każdego rodzaju kwiatów. Najpopularniejsze są jednak drobne kwiaty i delikatne trawy. Spotykane są również przypinki wykonane ze sztucznych kwiatów. Ich główną zaletą jest trwałość, jednak nie są już tak efektowne.

Taka przypinka może okazać się również ciekawą alternatywą bukietu dla Twojej świadkowej. Oprócz tego, że ładnie wygląda, jest również praktyczna. Nie będzie zajmowała rąk starszej druhny. Ciekawym pomysłem jest zakup korsarza zarówno dla Panny Młodej jak i świadkowej. Najładniej wygląda jeśli wykonane są z tych samych kwiatów, a różnią się jedynie wielkością.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na korsarz, powinien on pasować do Twojej sukni ślubnej i dodatków.
Należy mieć również na uwadze odpowiednie, stabilne umocowanie tego małego bukieciku.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje korsarzy.

źródło: pinterest.com

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!