Zielona Awangarda

Renata Prończuk

Zielona Awangarda

Warszawa

(2)
Pokaż telefon

Zajmujemy się oprawą przyjęć, oferując dekoracje kwiatowe, naturalnie dekorowane torty i słodkie stoły. Łącząc kwiaty, kolory i smak tworzymy wyjątkowe oprawy najważniejszych chwil. Chcielibyśmy się podzielić z Państwem, naszą pasją tworzenia rzeczy wyjątkowych, naturalnych i pięknych ... Działamy w Warszawie i okolicy.

Oprawa florystyczna:
Agnieszka: 535 451 733
Renata: 604 356 673

Oprawa cukiernicza:
Magda: 576 099 129

Oferta

Dekoracja auta

50 zł - 300 zł

Proponujemy dekorację samochodu żywymi kwiatami i wstążkami.
Cena uzależniona jest od ilości użytego materiału i od sezonu.

Dekoracja kościoła

500 zł - 3000 zł

Oferujemy dekorację wejścia do kościoła, ławek, ołtarza, ołtarzy bocznych, krzesełek PM, klęczników, krzesełek świadków. Posiadamy do wypożyczenia piękne makramy na krzesełka.
Każdą wycenę poprzedzamy rozmową i wstępnym projektem starając się sprostać oczekiwaniom Młodej Pary. Wycena jest zależna od ilości i rodzaju dekoracji, rodzaju kompozycji i wyboru kwiatów.

Dekoracja pleneru do sesji

200 zł - 1000 zł

Posiadamy do wypożyczenia piękną makramę (zdjęcia w galerii Ślub w plenerze) oraz wiele przedmiotów nadających charakter sesji, takich jak: latarnie, stare młynki, stare drzwi, dzbany, słoje, wazony itp.
Każdą wycenę poprzedzamy rozmową i wstępnym projektem starając się sprostać oczekiwaniom Młodej Pary. Wycena jest zależna od ilości i rodzaju dekoracji, wypożyczonego sprzętu, rodzaju kompozycji i wyboru kwiatów.

Wystrój sali

300 zł - 5000 zł

Dekoracja sali to przede wszystkim dekoracja stołu Państwa Młodych, ścianki za nimi (makrama, materiał, zieleń, kwiaty itp.), dekoracja stołów gości, bufetu itp. Oferujemy dodatkowo podwieszanie girland z zieleni. Każdą wycenę poprzedzamy rozmową i wstępnym projektem starając się sprostać oczekiwaniom Młodej Pary. Wycena jest zależna od ilości i rodzaju dekoracji, rodzaju kompozycji i wyboru kwiatów.

Podziękowania dla gości

6 zł - 15 zł

Słodkie podziękowania: ciasteczka, beziki, cukierki, pierniczki

W ramach naszej powiązanej działalności z Pracownią Słodki Duet, możliwe jest również zamówienie słodkich podarunków dla gości: ciasteczka z inicjałami, mini beziki, pierniczki z eleganckim zdobieniem. Wszystko pięknie zapakowane w torebkę celofanową z tasiemką.

Szersza oferta dostępna na stronie Pracowni Słodki Duet: www.SlodkiDuet.pl

Podziękowania dla rodziców

70 zł - 400 zł

Nasza propozycja podziękowania dla rodziców to bukiet kwiatów, kosz z kwiatami, flowerbox lub las w szkle. Koszt uzależniony jest od wyboru i ilości prezentów.

Numery na stoły

20 zł - 30 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

250 zł - 400 zł

Koszt uzależniony jest wyboru rodzaju wiązanki oraz ilości i ceny użytego materiału.

Zlecenia specjalne

500 zł - 4000 zł

Tort w kwiatach i Candy bar

Torty i inne słodkości powstają we współpracy z Pracownią Słodki Duet. Na stronie Pracowni: www.slodkiduet.pl mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą cukierniczą i przejrzeć wcześniejsze realizacje.

Każdą wycenę poprzedzamy rozmową i wstępnym projektem starając się sprostać oczekiwaniom Młodej Pary.

Candy bar, kompozycja słodkości serwowanych wśród kwiatów i dekoracji dopasowanych do charakteru uroczystości. Cena wynosi od 10 do 20 zł od osoby.

Raz w miesiącu istnieje możliwość zdegustowania smaku naszych tortów po wcześniejszym umówieniu terminu.
Konieczna jest wcześniejsze zarezerwowanie miejsca poprzez wysłanie maila z informacją na adres SlodkiDuet@gmail.com
Koszt degustacji to 60 zł od Pary.
W przypadku zamówienia Tortu lub "candy bar'u" kwota jest odliczana od zamówienia.

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JZ

Julka Z

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy. Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzylam. Od samego początku była dobra energia i kontakt. Udane pomysły i realizacja.

1 miesiąc temu

MO

Magda O

Firma spisała się na medal! Gorąco polecam te przemiłe dziewczyny. Nie tylko dobrze doradziły stylizację w oparciu o nasze pomysły, ale samo wykonanie wprawiło w zachwyt. Dziękujemy :) MiP

5 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Zielona Awangarda