Romantyczna sesja ślubna w nowoczesnym stylu, która Was zainspiruje!
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Romantyczna sesja ślubna w nowoczesnym stylu, która Was zainspiruje!
Fotografia i wideo

Romantyczna sesja ślubna w nowoczesnym stylu, która Was zainspiruje!

Redakcja Wedding.pl

Świeżość, naturalność i lekkość – tymi hasłami przewodnimi kierowali się twórcy stylizowanej sesji ślubnej w plenerze. To również przegląd aktualnych trendów, które powinna wziąć pod uwagę każda nowoczesna para młoda. Jakich? Przekonajcie się sami!

Przez kilka ostatnich miesięcy branża ślubna była zamrożona. Pomysłodawcy sesji zauważyli, że epidemia koronawirusa zachęciła Młode Pary do organizacji ślubu i wesela w kameralnym gronie, w intymnej atmosferze, ale brakuje im na takie przyjęcia inspiracji. Postanowili więc pokazać przyszłym nowożeńcom, jakie stoją przed nimi możliwości.

Marmury i sale z kryształowymi żyrandolami zostały zastąpione ogrodem przy zabytkowym zamku. Panna Młoda prezentuje trzy, a Pan Młody dwie różne stylizacje. Wspólnym mianownikiem stały się tu jasne, pastelowe kolory i nieregularne kompozycje kwiatowe. Lekkość stylizacji podkreślały dodatkowo materiały, które subtelnie pracowały na wietrze.

Romantyczna sesja ślubna w nowoczesnym stylu

Całość dopełniła kaligrafowana papeteria na czerpanym papierze i kwiatowy candy bar na tle kwitnących jabłoni. Na zbliżeniach widzimy także jedwabne wstążki, ręcznie robioną biżuterię oraz aksamitne pudełka na pierścionki.

„Skupiliśmy się na detalach, chcąc zaprezentować wspaniałe produkty polskich firm” – tłumaczy wedding plannerka Wiktoria Palarczyk i przekonuje, że ślub i wesele w kameralnym gronie na łonie natury też mogą być piękne. Zgadzamy się w 100 proc.!

Realizacja:

Organizacja i koordynacja: Wiktoria Palarczyk – Wedding Planner, Miękka Sztuka

Wedding Planner: Wiktoria Palarczyk- Wedding Planner

Fotografia: Miękka Sztuka

Klip: Prestige Films

Kwiaty: Martyna Michael Florystyka

Cukiernia: Słodki Stół Caramella

Wizaż: Marzena Morawiecka MakeUp

Fryzjer: Narolsky Make up

Suknie ślubne i stylizacja Pana Młodego: Dom Mody Nysa

Papeteria: Stalówką pisane – kaligrafia nowoczesna

Biżuteria Panny Młodej: White Passion

Pierścionki: Trzpiotka

Wstążki, świece, świeczniki, podstawki, pudełka na pierścionki: Shy Ribbons

Miejsce: Pałac i ogród w Piotrowicach Nyskich

Modelka: Wiktoria Wandzel

Model: Dawid Jachura

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!