Living Coral - kolor roku Pantone - Wedding.pl inspiruje
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Living Coral – kolor roku Pantone
Motyw przewodni

Living Coral – kolor roku Pantone

Redakcja Wedding.pl
Living Coral - kolor roku Pantone - zdjęcie 7

Przyjęcie weselne zbliża się wielkimi krokami, a Wy wciąż nie wiecie na jaki motyw przewodni się zdecydować? Wszyscy z wielką niecierpliwością czekaliśmy na kolor roku 2019, który zostanie wybrany przez Instytut Pantone. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość, ogłoszono ostateczną decyzję i kolorem roku 2019 został Living Coral! Jeśli odcień ten skradł Wasze serce, bo naszym zawładnął całkowicie, przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi, w jaki sposób możecie go wpleść do dekoracji, dodatków i stylizacji ślubnej.

WYBIERZ DEKORACJE W KOLORZE LIVING CORAL!

Instytut Pantone – jak wybierany jest kolor?

Już od 18 lat, profesjonaliści z całego świata, którzy zajmują się standaryzacją kolorów, zjeżdżają na dwudniowe, ściśle tajne spotkanie. Naradom i debatom nie ma końca, jednak ostatecznie Instytut Pantone ogłasza światu swoją decyzję. Ważne jest, aby wybrany kolor współgrał ze współczesnymi trendami, upodobaniami i gustami.

Living Coral - kolor roku Pantone - zdjęcie 8

Living Coral – dekoracje, kwiaty, tort

Living koral według Instytutu Pantone jest kolorem afirmatywnym, porywającym i energetycznym. Po modnym w tym roku intensywnym i mocnym fiolecie, nadchodzi czas na barwę, która sprawi, że przyjęcie weselne nabierze ciepłego i pogodnego charakteru. Ten jakże przepiękny, wyjątkowy i magiczny odcień bez wątpienia idealnie sprawdzi się jako motyw przewodni. Połączenie Living Coral z bielą, szarością, czy też złotem sprawi, że otrzymany efekt końcowy będzie prawdzie bajeczny i magiczny.

Zobacz także: Rose Gold jako motyw przewodni wesela

Stylizacja ślubna – Living Coral

Jesteśmy przekonani, że kolor roku 2019 okaże się absolutnym ślubnym hitem. Nie ulega chyba najmniejszej wątpliwości, że warto wykorzystać go w stylizacji ślubnej Panny Młodej. Odważne i przebojowe kobiety mogą pokusić się o pójście do ołtarza w sukni ślubnej w kolorze Living Coral. Natomiast te, które marzą o śnieżnobiałej kreacji, powinny zaszaleć z dodatkami. Wysokie szpilki w tej magicznej i porywającej barwie, będą przysłowiową wisienką na torcie. Dobrze dopracowane przyjęcie weselne składa się z mnóstwa elementów i drobnych szczegółów. Jednym z nich jest kreacja świadkowej, druhen. W 2019 roku warto pokusić się, aby ich suknie były właśnie koloru Living Coral.

WYBIERZ DEKORACJE W KOLORZE LIVING CORAL!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!