Dimonamakeup

Monika Nanko

Dimonamakeup

O nas

Witam,
Jeżeli zależy Ci na nieskazitelnym oraz odpowiednio dobranym i trwałym makijażu oraz jeśli chcesz czuć się wyjątkowo w tym najważniejszym dniu to serdecznie zapraszam do mnie. Jestem osobą pasjonującą się swoją pracą, czerpię przyjemność z każdego momentu tworzenia. Staram się aby Panny Młode oraz inne Panie czuły, że są w dobrych rękach ze względu na profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. :)

Jestem makijażystką, która zdobyła niezbędne wykształcenie w tym kierunku, a także biorąca udział w wielu warsztatach indywidualnych prowadzących przez House of Makeup Małgorzata Smelcerz czy Kalishjan. Ukończyłam roczną szkołę wizażu Biar Beauty w Katowicach i zdobyłam tytuł dyplomowanej makijażystki z oceną celującą. Mimo tego nie zatrzymuję się ! Cały czas się szkolę i rozwijam! Moje motto : Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! Dlatego też przeznaczam duże pieniądze na samorozwój, a to procentuje! :)

W zachwyt doprowadza mnie uśmiech wszystkim Pań po skończonym makijażu. Jest to niesamowite uczucie, za które jestem bardzo wdzięczna i czuję sens swojej cięzkiej pracy.
Istotne również jest budowanie relacji i nawiązywanie fajnych więzi-przynajmniej dla mnie :)
Bardzo sobie to cenię!


Staram się pracować na kosmetykach najlepszych znanych marek takich jak: Dior, Chanel, Estee Lauder, Helena Rubinstein, Huda Beauty, Morphe, Smashbox, Too Faced, Benefit, Sephora, Anastasia Beverly Hils, Inglot, Zoeva. Trudno jest wymienić każdą z marek, ważna jest dla mnie jakość tych produktów oraz umiejętność z korzystania z nich.

Zapraszam do skorzystania z moich usług, wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, makijaże do sesji zdjęciowych, makijaże próbne oraz indywidualne lekcje makijażu.

W ofercie posiadam PAKIETY ŚLUBNE, które są korzystne przy większej ilości osób. Wszelkich informacji udzielę w wiadomościach prywatnych! Zachęcam do kontaktu :)

Oferta - Dimonamakeup

Makijaż ślubny

120 zł - 140 zł

Profesjonalny makijaż z doklejanymi rzęsami oraz makijażem szyi, dekoltu oraz ramion

Makijaż ślubny z dojazdem

120 zł - 140 zł

Jestem mobilną makijażystką ponieważ nie posiadam swojego stacjonarnego studia.
Uważam, że jest to naprawdę atrakcyjna opcja dla wszystkich Pań.
Cennik dot. ceny dojazdu jest ustalany indywidualnie w zależności od wyznaczonego miejsca ( jaka jest odległość)
Polecam skorzystać z Pakietu Ślubnego, który korzystniej wychodzi cenowo, a mamy wile Pań(np. Mama Panny Młodej, Teściowa, Świadkowa itd).Zapraszam do kontaktu tam więcej podam szczegółów

Próbny makijaż ślubny

130 zł - 150 zł

Makijaż wykonywany najczęściej u mnie w mieszkaniu z racji tego, że mam sporo kosmetyków i ciężko jest mi się zabrać. Oczywiście jeśli Pani nie może przyjechać bo np. nie ma samochodu to wsiadam w swój samochód i jestem pod danym adresem :)
Makijaż próbnym jest u mnie trochę droższy ponieważ więcej czasu poświęcam i kosmetyków

Opinie - Dimonamakeup

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od roku 2018

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Profesjonalny makijaż twarzy oraz odkrytych elementów ciała Dodatkowo dojazd pod wskazany adres po wcześniejszej konsultacji Makijaż próbny, który jest bardzo kluczowy i warto na niego się zdecydować Indywidualne podejście oraz pracę na produktach wysokiej jakości

Kontakt - Dimonamakeup

Dimonamakeup

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Opole

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: