Joanna Łukijańczuk - MAKEUP&MORE

Joanna Łukijańczuk

Joanna Łukijańczuk - MAKEUP&MORE

Pokaż telefon

Makijażem zajmuję się profesjonalnie od 20 lat. Jest to moja praca jak i wielka pasja.

Posiadam doświadczenie zarówno w pracy jako charakteryzator na planach filmowych i reklamowych, jako makijażystka na planach sesji zdjęciowych i pokazach mody, przy programach telewizyjnych oraz w wykonywaniu makijaży okazjonalnych. Przeprowadziłam też wiele szkoleń z zakresu makijażu zarówno firmowych, grupowych jak i indywidualnych.

Moim ulubionym trendem jest world glamour. Makijaż w takim wydaniu jest naturalny. Nie tracimy swojej osobowości, ale w zależności od urody i stylu danej osoby stawiamy akcent na podkreślenie oka lub ust. Makijaż ma sprawić, by osoba poczuła się lepiej, aby wyglądała świeżo i zdrowo. Jest to makijaż „portretowy” ma za zadanie podkreślić, to co piękne w danej osobie, i tylko delikatnie zatuszować ewentualne niedoskonałości.

500 zł - 800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny z dojazdem

Próbny makijaż ślubny

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moja praca jest również moja pasją. Uwielbiam spotkania z ludźmi, bardzo mi zależy na ich dobrym samopoczuciu. Nowe wyzwania, kreacja oraz ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że każde zlecenie przynosi zarówno mi jak i klientom satysfakcję.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Makijażem zajmuję się od 20 lat i działam w różnych branżach: filmowej, eventowej, fotograficznej, telewizyjnej oraz ślubnej. Zapewne pierwszą klientką była moja przyjaciółka :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuję z parami młodymi od początku mojej działalności jako makijażystka czyli od 2000 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuje na bardzo dobrych,sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach do makijażu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Bardzo lubię przygotowania do ślubu, najbardziej wzrusza mnie moment kiedy już widzę Parę Młodą w pełnej gotowości do uroczystości :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zazwyczaj makijaż Panny Młodej to około 1,5 godziny, ponieważ nie ogranicza się tylko do makijażu twarzy, ale trzeba zadbać także o nieskazitelny wygląd innych odsłoniętych części ciała. Każdy kolejny makijaż (mamy, świadkowej itp) to około godzina czasu. Świadczę też usługi makijażu z czesaniem włosów. Zachęcam tez Pana Młodego i świadka do zrobienia delikatnego makijażu, z doświadczenia wiem, że lepiej będą się prezentować na zdjęciach obok swoich ukochanych.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to makijaż ślubny oraz okolicznościowy. Dodatkowo możemy połączyć z uczesaniem.

Jaki jest Twój styl?

Jestem makijażystką z wieloletnim doświadczeniem, oczywiście spełniam życzenia klientów, ale też namawiam do kompromisów i pójścia w stronę naturalności. Mój styl to world glamour - makijaż, który podkreśla urodę, tuszuje ewentualne niedoskonałości, rozświetla i nadaje skórze świeżości. Przede wszystkim musi być trwały.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Moje klientki w większości to kobiety świadome siebie, także lubiące makijaż naturalny, klasyczny, delikatny.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest na swój sposób piękny.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Bardzo lubię, kiedy osoby, które biorą ślub mają na niego pomysł. Zawsze pomocne przy wyborze makijażu jest przygotowanie inspiracji (zdjęcia makijaży i fryzur) oraz zdjęcie sukni ślubnej i dodatków. Wszystko począwszy od wystroju sali czy pleneru, przez stroje aż po makijaż, powinno ze sobą współgrać.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę, że dla klientów najważniejsze jest to, by ich wyglądem zajęła się osoba profesjonalna i doświadczona - to mogę zapewnić. Dla makijażystki ważne jest, by pomieszczenie, w którym się przygotowujemy było jasne lub dobrze oświetlone, potrzebny jest stół oraz krzesło (najlepiej jeśli jest wyższe typu hoker) oraz dostęp do bieżącej wody.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeśli miałabym korzystać z usług makijażystki, sprawdziłabym jakie ma doświadczenie oraz jaką jest osoba. Dlatego zachęcam do wykonania makijażu próbnego.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejszą stroną jest profesjonalizm i pogodne usposobienie :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Zapraszam na makijaż do mnie, ze względu na bezpieczeństwo, profesjonalnie przeprowadzoną usługę i miłą atmosferę :)

Kontakt

Joanna Łukijańczuk - MAKEUP&MORE

website facebook youtube vimeo instagram

Warszawa

16 km od Konstancina-Jeziorny

16 km od Łomianek

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: