Katarzyna Rudy-Konacka Makeup & Beauty

Katarzyna Rudy-Konacka

Katarzyna Rudy-Konacka Makeup & Beauty

Zabrze

(12)

O nas

Wykonuję profesjonalne makijaże ślubne, okolicznościowe, fotograficzne, artystyczne. Każdą klientkę traktuję indywidualnie i tworzę makijaż dobrany do potrzeb i upodobań. Pracuję tylko na sprawdzonych, profesjonalnych kosmetykach marek premium. Podczas mojej pracy zachowuję wszystkie zasady higieny.
Cena każdego makijażu obejmuje doczepienie kępek rzęs wysokiej jakości marki Luxury, utrwalenie makijażu fixerem, rozświetlenie/malowanie dekoltu, a także próbkę użytej pomadki w słoiczku na poprawki, wraz z aplikatorem.
Dojazd jest możliwy przy minimum 4 osobach do pomalowania pod jednym adresem.
Zapraszam do zapoznania się z opiniami dot. moich usług na stronie fb.

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 170 zł

Opinie - Katarzyna Rudy-Konacka Makeup & Beauty

4.97

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość makijażu

Ceny

Atmosfera

MR

Magdalena R

Pani Kasia wykonuje przepiękne makijaże. mój makijaż ślubny, rewelacyjnie prezentował się całą noc i nawet na następny dzień! profesjonalna obsługa! fantastycznie kontakt ! ogromny talent! Pani Katarzyna doskonale dopasowuje makijaż, napewno wrócę , ponieważ już 2 razy byłam malowana i wyglądałam obłędnie! polecam z całego serca! Mistrzyni makijażu!

7 miesięcy temu

avatar

Basia G

Najlepsza makijażystka z jaką miałam przyjemność współpracować. Perfekcjonistka, bardzo cierpliwa z ogromną wiedzą. Świetnie dobiera kolory i potrafi podkreślić naturalne piękno. Potrafi zająć się każdym indywidualnie, co mogłam zaobserwować, gdy malowała moje świadkowe i mamy. Polecam z całego serca.

4 lata temu

KN

Klaudia N

Jestem ZACHWYCONA makijażem wykonanym przez Kasię! Pełen profesjonalizm, wysokiej jakości kosmetyki i higiena na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam, jeśli chcecie w dniu ślubu mieć piękny i trwały makijaż! Pierwszy raz w życiu czułam się tak dobrze :)

4 lata temu

IK

Iza K

Pani Katarzyna przedstawia pełny profesjonalizm, makijaż był przepiękny, utrzymał się przez całą noc. Wyglądałam wyjątkowo, tak że znajomi dopytywali czy Ja to Ja ☺️ GORĄCO POLECAM

4 lata temu

EO

Ewelina O

Gorąco polecam! pełen profesjonalizm, makijaż cudowny, trzymał się do białego rana. Kasia potrafi nie tylko wykonać perfekcyjny makijaż, ale także doradzi, dobierze kolory do klientki, oraz panujących trendów.

4 lata temu

NJ

Natalia J

Talent i pełen profesjonalizm!Przemiła atmosfera. Polecam!!!

4 lata temu

AB

Anna B

Polecam z całego serca. Kasia to profesjonalistka, która tworzy cuda ?

4 lata temu

Kontakt - Katarzyna Rudy-Konacka Makeup & Beauty

Katarzyna Rudy-Konacka Makeup & Beauty

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: