Katarzyna Szkop Makeup Artist

Katarzyna Szkop

Katarzyna Szkop Makeup Artist

Warszawa

(20)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Posiadam 20letnie doświadczenie w zawodzie makijażystki oraz charakteryzatorki. Współpracowałam z Sergiuszem Osmańskim w Sephora jako makijażystka oraz trener wewnętrzny Sephora.

Ogromną radość sprawia mi praca z ludźmi, zarówno podczas sesji, makijaży indywidualnych, pokazów mody, jak i szkoleń. Przekazywanie wiedzy, dzielenie się nią dostarcza mi ogrom satysfakcji. Moment, w którym widzę, jak moi klienci rozkwitają podczas spotkania ze mną jest nieoceniony.

Wiele lat pracowałam jako wykładowca makijażu - przeszkoliłam setki osób, z czego wiele uprawia czynnie zawód makijażysty.
Współpracuję z osobami medialnymi, ze świata kina i teatru.

Jestem autorką wielu charakteryzacji teatralnych.

Cały czas się uczę, szukam inspiracji, ponieważ uważam, ze rozwój to podstawa mojej pracy.

Oferta - Katarzyna Szkop Makeup Artist

Makijaż ślubny

450 zł - 2000 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

450 zł - 2500 zł

Fryzura ślubna

250 zł - 2000 zł

Próbny makijaż ślubny

450 zł - 450 zł

Opinie - Katarzyna Szkop Makeup Artist

5

20 opinii

Dodaj opinię

AL

Aneta L

Jeżeli chcesz wyglądać, jak milion dolarów i tak właśnie się czuć to Kasia jest gwarantem sukcesu!

3 lata temu

Źródło: Facebook

MC

Marta C

Bardzo polecam Kasię, wykonuje piękne, dobrane do urody makijaże. Dobrze doradza i uwzględnia propozycje, a to wszystko w przyjemniej atmosferze! Efekt wow gwarantowany:)

4 lata temu

Źródło: Facebook

MD

Marta D

Makijaż osoby, która na co dzień nie maluje się w ogóle, a na zwrot "kępki rzęs" reaguje nerwowym chichotem, jest wyzwaniem. Kasia temu wyzwaniu podołała. A ja była szczęśliwą panną młodą :) Polecam! ❤️❤️❤️

5 lat temu

Źródło: Facebook

CK

Celina K

Zdecydowanie TAK !!! p.Kasia jest po prostu wspaniała !!! 😊 takze jak najbardziej polecam !!! 😊😊😊

5 lat temu

Źródło: Facebook

AZ

Anna Z

Hej👋 Jedno Wam powiem! POLECAM! Super kobieta , która czaruje pedzlami, cieniami, pudrami a na koniec zafiksuje tak aby wszystko było jak należy. Moje brwi? - w końcu je mam😉 Oczy, makijaż - super! Polecam jeszcze raz!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🌟💫 takie gwiazdki😊

5 lat temu

Źródło: Facebook

AP

Alex P

She is very friendly and warm yet professional at the same time, she goes above and beyond in everything she does and her attention to detail is remarkable. I couldn't have been happier with the care that she showed me!

5 lat temu

Źródło: Facebook

AK

Agnieszka K

Kasia jest prawdziwą profesjonalistką. Podczas sesji zdjęciowej mogłam jej w 100% zaufać i cieszyć się, że jestem "zaopiekowana" <3 Dziękuję!

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od blisko 17 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Możecie być pewni, że z uwagą wysłucham Waszych pragnień dotyczących dnia ślubu i postaram się je spełnić. Z uwagi na moje długoletnie doświadczenie służę również konstruktywną radą.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każda współpraca jest wyzwaniem. Na szczęście nigdy nie zdarzyło się nic nieprzewidywalnego, niemniej, gdyby tak się stało, nie obawiajcie się - ze wszystkim dam sobie radę :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile czasu potrzeba na makijaż i fryzurę? Czy wszystko przetrwa do rana bez względu na aurę? W jakim odstępie czasowym umawiać poszczególne Panie na makijaż? Czy mogę pomóc w ubieraniu? Tych pytań jest o wiele więcej, ale zawsze odpowiadam zgodnie z prawdą - czyli, że makijaż wykonuję na profesjonalnych produktach, wiem, w jaki sposób przygotować cerę, jak zaaplikować poszczególne produkty i je utrwalić, tak, aby przetrwały całą noc. Rozwiewam wszelkie wątpliwości, uspokajam i pomagam w zorganizowaniu np. grafiku. I oczywiście, pomagam w ubieraniu - bardzo często.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaż próbny, makijaż ślubny, korekta Pana Młodego, opcjonalnie fryzura próbna i ślubna Panny Młodej oraz możliwość wykonania makijażu oraz fryzur gościom Państwa Młodych.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Idealnie byłoby skontaktować się ze mną maksymalnie 2-3 mce przed ślubem, ale istnieje również opcja Last Minute.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Data ślubu, miejsce, godzina wydarzenia oraz ilość osób do pomalowania.

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Tuz przed próbą makijażu i fryzury zawsze proszę Pannę Młodą o zdjęcie sukni ślubnej, rodzaj i kształt dodatków - złoto, srebro czy np. kryształy, rodzaj kwiatów i oczywiście wymarzony makijaż i fryzurę.

Jak wygląda realizacja usługi?

Po ustaleniu terminu pobieram zaliczkę w wysokości 20%, która później jest oczywiście odliczana od pełnej kwoty. Około 4 tygodni przed wyznaczonym terminem ślubu spotykamy się na próbny makijaż oraz fryzurę (jeżeli jest w pakiecie). W dniu ślubu spotykamy się w ustalonym wcześniej miejscu na realizację usługi. W międzyczasie jestem do dyspozycji mailowo lub telefonicznie. Służę radą i pomocą. Pomagam ustalić grafik obowiązujący w dniu ślubu.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Pakiet, w skład którego wchodzi: makijaż próbny, makijaż ślubny, korekta Pana Młodego, fryzura próbna oraz w dniu ślubu i makijaż z fryzurą dla max 3 osób.

Kontakt - Katarzyna Szkop Makeup Artist

Katarzyna Szkop Makeup Artist

Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: