Womanhood Studio
Womanhood Studio Kraków
(12)
Zobacz profil
Monika Dembińska Make-up Artist
Monika Dembińska Make-up Artist Warszawa
(3)
Zobacz profil
Katarzyna Szkop Makeup Artist
Katarzyna Szkop Makeup Artist Warszawa
(20)
Zobacz profil
Este Team
Este Team Kraków
(10)
Zobacz profil
Klaudia Mendyk Makeup Artist

Klaudia Mendyk

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Galicyjska, 3D, Kraków

(18)

O nas

Proszę wszelkie zapytania odnośnie wolnych terminów kierować na adres mailowy: [treść zablokowana] lub FanPage na Facebooku: [treść zablokowana]

Rezerwacji dokonać można również poprzez system rezerwacji: [treść zablokowana]


Chcesz wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu? Zapraszam na profesjonalny makijaż, który podkreśli Twoją urodę i utrzyma się w świetnym stanie kilkanaście godzin.


Do każdego podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem uwag i preferencji klientki.


Jestem absolwentką dwuletniej Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Czeladnika w zawodzie Wizaż i Stylizacja.

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 1900 zł

Oferta - Klaudia Mendyk Makeup Artist

Próbny makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Makijaż próbny to spotkanie, w trakcie którego omawiam wraz z klientką wszelkie inspiracje i pomysły na temat makijażu ślubnego, oraz po konsultacji wykonuję planowany makijaż ślubny. Czas trwania to od 1,5 do 2,5 godziny.

Makijaż ślubny z dojazdem

750 zł - 1900 zł

Makijaż ślubny z dojazdem możliwy jedynie przy wykupieniu jednego z pakietu PREMIUM z dojazdem.

Pakiety PREMIUM z dojazdem:

PAKIET ŚLUBNY 1. (makijaże): cena 1700 zł;

PAKIET ŚLUBNY 2. (5 dowolnych usług: makijaż/fryzura): cena 1700 zł;

PAKIET ŚLUBNY 3. (3 x makijaż + 3 x fryzura): cena 1900 zł;

PAKIET MIDI: cena 1250 zł; Pakiet MIDI zawiera: 4 usługi (makijaż lub fryzura, w tym makijaż lub fryzura ślubna); każda usługa dla kolejnej osoby + 250 zł. Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

PAKIET MINI: cena 1000 zł; Pakiet MINI zawiera: 3 usługi (makijaż lub fryzura, w tym makijaż lub fryzura ślubna); każda usługa dla kolejnej osoby + 250 zł. Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

PAKIET DUO: cena 750 zł; Pakiet DUO zawiera: makijaż + fryzura (w tym makijaż i fryzura ślubna); Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

Trwały makijaż ślubny podkreślający urodę, dopasowany do typu urody, uwzględniający preferencje klientki.

W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy - kępki (rezygnacja z ich aplikacji nie zmienia ceny usługi), utrwalenie makijażu, korekta/rozświetlenie dekoltu. Gratis kilka drobiazgów.

Makijaż z dojazdem do klienta.

Makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Trwały makijaż ślubny podkreślający urodę, dopasowany do typu urody, uwzględniający preferencje klientki.

W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy - kępki (rezygnacja z ich aplikacji nie zmienia ceny usługi), utrwalenie makijażu, korekta/rozświetlenie dekoltu. Gratis kilka drobiazgów.

Fryzura ślubna

250 zł - 250 zł

Fryzura okazjonalna według preferencji klientki. Do wyboru wykonanie loków objętościowych, luźnych fal, fal układanych, półupięć, upięć, stylizacji do sesji zdjęciowych. Włosy stylizowane są na sucho: nie myję włosów bezpośrednio przed stylizacją, włosy należy umyć dzień przed lub rano w dniu wykonania fryzury. Cena nie zawiera ozdób, należy wyposażyć się w nie we własnym zakresie.

Opinie - Klaudia Mendyk Makeup Artist

5

18 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

ED

Emilia D

Polecam współpracę z Panią Klaudią! Makijaż i fryzura były idealne i dokładnie takie jak sobie wymarzyłam, nawet pomimo faktu, że w tym dniu moja cera pozostawiała wiele do życzenia 😉 Otrzymywałam same pochwały! Na plus także wszelkie "wsparcie psychicznie" i spokój, który uspokajał wszelkie wewnętrzne stresy przed tak ważnym wydarzeniem jakim jest ślub <3

7 miesięcy temu

WI

Wioleta I

Pani Klaudia malowała i czesała mnie w dniu ślubu. Byłam oczarowana końcowym efektem. Wyglądałam jak księżniczka, zupełnie jakby z innej epoki, a o taki efekt właśnie chodziło, gdyż ślub był w takim klimacie😍. Pani Klaudia dokładnie odwzorowała inspiracje, które wcześniej wysłałam. W trakcie pracy również dokładnie pytała czy wszystko wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Dodatkowo miła, ciepła atmosfera sprawiła, ze stres przedślubny zniknął. Zarówno makijaż jak i fryzura były trwałe i wyglądały bardzo świeżo i naturalnie. Goście weselni a przede wszystkim mąż byli oczarowani. Dziekuje❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

AD

Anka D

W tych niecodziennych czasach Pani Klaudia zgodziła się przygotować mnie oraz dodatkowe osoby w dniu mojego ślubu - na 2 tygodnie przed planowaną ceremonią. Mimo że był to stresujący czas - przy makijażu próbnym wiedziałam że nie byłoby lepszego wyboru niż makijaż ślubny wykonany przez panią Klaudię. Chciałabym szczególnie podziękować za pełen profesjonalizm (nie tylko maseczka, rękawiczki ale również dezynfekcja stanowiska) i bardzo indywidualne podejście z toną cierpliwości do klienta :) Z wszystkimi dziewczynami byłyśmy bardzo zadowolone. Mój naturalny makeup z podkreślonymi oczami był przepiękny - cera wyglądała naturalnie a oczy lśniły i mimo szaleństwa na parkiecie i upalnej pogody i mocy emocji makijaż przetrwał całą noc. Pięknie podkreślone oko to chyba znak firmowy Pani Klaudii - w pakiecie z totalnym profesjonalizmem. Bez wahania polecam Panią Klaudię Mendyk i jeszcze raz ślicznie dziękuję za ślubny pakiet, było przepięknie!

3 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Mariola S

Bardzo polecam! Makijaż piękny i trwały. Klaudia malowała mnie na ślub, moją świadkową i mamę. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Idealny dobór makijażu do cery i osoby. Profesjonalne i staranne wykonanie. Wszystko trzymało się do rana bez poprawek. Duży plusik również za możliwość dojazdu. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy 💚

3 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Klaudia K

Bardzo polecam ! Z usług Klaudii korzystałam wraz z moimi druhnami oraz mamą. Wszystkie jesteśmy zadowolone z efektów ^^ Klaudia jest sympatyczna i zdolna ale przede wszystkim profesjonalna! Ma świetny kontakt z klientem. Dodatkowo jest mobilna, co w dniu ślubu jest bardzo ważne (bo liczy się każda sekunda) Przed rozpoczęciem pracy pyta klienta o to jakie ma oczekiwania/ pomysły na make-up ale podaje też swoje propozycję. Makijaż jest bardzo trwały ! Ja się strasznie bałam, że się rozmaże podczas przyjęcia ale nic z tych rzeczy. Polecam !

3 lata temu

Źródło: Facebook

AJ

Angelika J

Szczerze polecam! Klaudia wykonała piękny i trwały makijaż.

4 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Marzena S

Polecam w 100%. Pierwszy raz malowała mnie Klaudia, ale na pewno nie ostatni :) makijaż idealny, aż żal było zmywać…

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera: 1. Makijaż ślubny / Makijaż próbny ślubny | cena: 200 zł lub 250 zł (z dojazdem) 2. Makijaż okazjonalny (makijaż dla gości weselnych) | cena: 200 zł lub 250 zł (z dojazdem) 3. Pakiety ślubne | PAKIET ŚLUBNY 1. (makijaże): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej, korekta Pana Młodego, korekta Świadka, do 4 makijaży Gości Weselnych w cenie, każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1300 zł PAKIET ŚLUBNY 2. (5 dowolnych usług: makijaż/fryzura): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: 5 usług (makijaż/fryzura), korekta Pana Młodego, korekta Świadka; każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł, każda fryzura dla kolejnej osoby + 150 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1300 zł PAKIET ŚLUBNY 3. (3 x makijaż + 3 x fryzura): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: 3 x makijaż + 3 x fryzura, korekta Pana Młodego, korekta Świadka; każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł, każda fryzura dla kolejnej osoby + 150 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1400 zł Oferuję także pakiet "wieczór Panieński", w którym przeprowadzam lekcję makijażu dla uczestniczek, pokaz makijażu lub wykonuję makijaże dla uczestniczek imprezy - o szczegóły proszę pytać w wiadomości

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Rezerwacje na pojedyncze usługi (makijaż lub fryzura) możliwa jest na 2 miesiące przed uroczystością. Rezerwacji na pakiety całodniowe, pakiety dla większej liczby osób oraz pakiety makijaż + fryzura można dokonywać na cały sezon 2022. Im szybciej, tym lepiej! :) Popularne terminy uciekają szybko!

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Rodzaj usługi, liczba osób, numer telefonu, adres mailowy oraz adres, pod którym ma zostać wykonana usługa 9w przypadku wyboru usługi z dojazdem do klientki).

Kontakt - Klaudia Mendyk Makeup Artist

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Galicyjska, 3D 31-586 Kraków

Poniedziałek

06:00 -19:00

Wtorek

06:00 -19:00

Środa

06:00 -19:00

Czwartek

06:00 -19:00

Piątek

06:00 -19:00

Sobota

06:00 -19:00

Niedziela

06:00 -19:00

Polecani z kategorii makijaż ślubny

Depilacja Laserowa - Kraków. PERFECT ESTETIC - Gabinet
Depilacja Laserowa - Kraków. PERFECT ESTETIC - Gabinet Kraków
(1)
Zobacz profil
Riposo - Instytut Piękna
Riposo - Instytut Piękna Kraków
Zobacz profil
LEILA Artist
LEILA Artist Kraków
Zobacz profil
Karolina Ciochoń Makeup
Karolina Ciochoń Makeup Kraków
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: