Womanhood Studio
Womanhood Studio Kraków
(12)
Zobacz profil
Beata Wilczewska Make-up & Hair
Beata Wilczewska Make-up & Hair Tarnobrzeg
Zobacz profil
Baccio Beauty&Makeup by Joanna Timmermans
Baccio Beauty&Makeup by Joanna Timmermans Kraków
(17)
Zobacz profil
Este Team
Este Team Kraków
(10)
Zobacz profil
Klaudia Mendyk Makeup Artist

Klaudia Mendyk

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Galicyjska, 3D, Kraków

(17)

O nas

Proszę wszelkie zapytania odnośnie wolnych terminów kierować na adres mailowy: [treść zablokowana] lub FanPage na Facebooku: [treść zablokowana]

Rezerwacji dokonać można również poprzez system rezerwacji: [treść zablokowana]


Chcesz wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu? Zapraszam na profesjonalny makijaż, który podkreśli Twoją urodę i utrzyma się w świetnym stanie kilkanaście godzin.


Do każdego podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem uwag i preferencji klientki.


Jestem absolwentką dwuletniej Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Czeladnika w zawodzie Wizaż i Stylizacja.

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 1900 zł

Oferta - Klaudia Mendyk Makeup Artist

Próbny makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Makijaż próbny to spotkanie, w trakcie którego omawiam wraz z klientką wszelkie inspiracje i pomysły na temat makijażu ślubnego, oraz po konsultacji wykonuję planowany makijaż ślubny. Czas trwania to od 1,5 do 2,5 godziny.

Makijaż ślubny z dojazdem

750 zł - 1900 zł

Makijaż ślubny z dojazdem możliwy jedynie przy wykupieniu jednego z pakietu PREMIUM z dojazdem.

Pakiety PREMIUM z dojazdem:

PAKIET ŚLUBNY 1. (makijaże): cena 1700 zł;

PAKIET ŚLUBNY 2. (5 dowolnych usług: makijaż/fryzura): cena 1700 zł;

PAKIET ŚLUBNY 3. (3 x makijaż + 3 x fryzura): cena 1900 zł;

PAKIET MIDI: cena 1250 zł; Pakiet MIDI zawiera: 4 usługi (makijaż lub fryzura, w tym makijaż lub fryzura ślubna); każda usługa dla kolejnej osoby + 250 zł. Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

PAKIET MINI: cena 1000 zł; Pakiet MINI zawiera: 3 usługi (makijaż lub fryzura, w tym makijaż lub fryzura ślubna); każda usługa dla kolejnej osoby + 250 zł. Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

PAKIET DUO: cena 750 zł; Pakiet DUO zawiera: makijaż + fryzura (w tym makijaż i fryzura ślubna); Makijaż próbny ani fryzura próbna nie są zawarte w pakiecie, należy zarezerwować je osobno. W cenie dojazd na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wyceniany według schematu: 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej w Krakowie do miejsca przygotowań wskazanego w rezerwacji.

Trwały makijaż ślubny podkreślający urodę, dopasowany do typu urody, uwzględniający preferencje klientki.

W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy - kępki (rezygnacja z ich aplikacji nie zmienia ceny usługi), utrwalenie makijażu, korekta/rozświetlenie dekoltu. Gratis kilka drobiazgów.

Makijaż z dojazdem do klienta.

Makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Trwały makijaż ślubny podkreślający urodę, dopasowany do typu urody, uwzględniający preferencje klientki.

W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy - kępki (rezygnacja z ich aplikacji nie zmienia ceny usługi), utrwalenie makijażu, korekta/rozświetlenie dekoltu. Gratis kilka drobiazgów.

Fryzura ślubna

250 zł - 250 zł

Fryzura okazjonalna według preferencji klientki. Do wyboru wykonanie loków objętościowych, luźnych fal, fal układanych, półupięć, upięć, stylizacji do sesji zdjęciowych. Włosy stylizowane są na sucho: nie myję włosów bezpośrednio przed stylizacją, włosy należy umyć dzień przed lub rano w dniu wykonania fryzury. Cena nie zawiera ozdób, należy wyposażyć się w nie we własnym zakresie.

Opinie - Klaudia Mendyk Makeup Artist

5

17 opinii

Dodaj opinię

WI

Wioleta I

Pani Klaudia malowała i czesała mnie w dniu ślubu. Byłam oczarowana końcowym efektem. Wyglądałam jak księżniczka, zupełnie jakby z innej epoki, a o taki efekt właśnie chodziło, gdyż ślub był w takim klimacie😍. Pani Klaudia dokładnie odwzorowała inspiracje, które wcześniej wysłałam. W trakcie pracy również dokładnie pytała czy wszystko wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Dodatkowo miła, ciepła atmosfera sprawiła, ze stres przedślubny zniknął. Zarówno makijaż jak i fryzura były trwałe i wyglądały bardzo świeżo i naturalnie. Goście weselni a przede wszystkim mąż byli oczarowani. Dziekuje❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

AD

Anka D

W tych niecodziennych czasach Pani Klaudia zgodziła się przygotować mnie oraz dodatkowe osoby w dniu mojego ślubu - na 2 tygodnie przed planowaną ceremonią. Mimo że był to stresujący czas - przy makijażu próbnym wiedziałam że nie byłoby lepszego wyboru niż makijaż ślubny wykonany przez panią Klaudię. Chciałabym szczególnie podziękować za pełen profesjonalizm (nie tylko maseczka, rękawiczki ale również dezynfekcja stanowiska) i bardzo indywidualne podejście z toną cierpliwości do klienta :) Z wszystkimi dziewczynami byłyśmy bardzo zadowolone. Mój naturalny makeup z podkreślonymi oczami był przepiękny - cera wyglądała naturalnie a oczy lśniły i mimo szaleństwa na parkiecie i upalnej pogody i mocy emocji makijaż przetrwał całą noc. Pięknie podkreślone oko to chyba znak firmowy Pani Klaudii - w pakiecie z totalnym profesjonalizmem. Bez wahania polecam Panią Klaudię Mendyk i jeszcze raz ślicznie dziękuję za ślubny pakiet, było przepięknie!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Mariola S

Bardzo polecam! Makijaż piękny i trwały. Klaudia malowała mnie na ślub, moją świadkową i mamę. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Idealny dobór makijażu do cery i osoby. Profesjonalne i staranne wykonanie. Wszystko trzymało się do rana bez poprawek. Duży plusik również za możliwość dojazdu. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy 💚

2 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Klaudia K

Bardzo polecam ! Z usług Klaudii korzystałam wraz z moimi druhnami oraz mamą. Wszystkie jesteśmy zadowolone z efektów ^^ Klaudia jest sympatyczna i zdolna ale przede wszystkim profesjonalna! Ma świetny kontakt z klientem. Dodatkowo jest mobilna, co w dniu ślubu jest bardzo ważne (bo liczy się każda sekunda) Przed rozpoczęciem pracy pyta klienta o to jakie ma oczekiwania/ pomysły na make-up ale podaje też swoje propozycję. Makijaż jest bardzo trwały ! Ja się strasznie bałam, że się rozmaże podczas przyjęcia ale nic z tych rzeczy. Polecam !

2 lata temu

Źródło: Facebook

AJ

Angelika J

Szczerze polecam! Klaudia wykonała piękny i trwały makijaż.

3 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Marzena S

Polecam w 100%. Pierwszy raz malowała mnie Klaudia, ale na pewno nie ostatni :) makijaż idealny, aż żal było zmywać…

3 lata temu

Źródło: Facebook

DM

Dorota M

100% PROFESJONALIZMU!!!????

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera: 1. Makijaż ślubny / Makijaż próbny ślubny | cena: 200 zł lub 250 zł (z dojazdem) 2. Makijaż okazjonalny (makijaż dla gości weselnych) | cena: 200 zł lub 250 zł (z dojazdem) 3. Pakiety ślubne | PAKIET ŚLUBNY 1. (makijaże): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej, korekta Pana Młodego, korekta Świadka, do 4 makijaży Gości Weselnych w cenie, każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1300 zł PAKIET ŚLUBNY 2. (5 dowolnych usług: makijaż/fryzura): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: 5 usług (makijaż/fryzura), korekta Pana Młodego, korekta Świadka; każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł, każda fryzura dla kolejnej osoby + 150 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1300 zł PAKIET ŚLUBNY 3. (3 x makijaż + 3 x fryzura): wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: 3 x makijaż + 3 x fryzura, korekta Pana Młodego, korekta Świadka; każdy makijaż dla kolejnej osoby + 200 zł, każda fryzura dla kolejnej osoby + 150 zł; w cenie dojazd na terenie Krakowa oraz do 30 km od Krakowa, dojazd powyżej 30 km wyceniany indywidualnie; cena 1400 zł Oferuję także pakiet "wieczór Panieński", w którym przeprowadzam lekcję makijażu dla uczestniczek, pokaz makijażu lub wykonuję makijaże dla uczestniczek imprezy - o szczegóły proszę pytać w wiadomości

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Rezerwacje na pojedyncze usługi (makijaż lub fryzura) możliwa jest na 2 miesiące przed uroczystością. Rezerwacji na pakiety całodniowe, pakiety dla większej liczby osób oraz pakiety makijaż + fryzura można dokonywać na cały sezon 2022. Im szybciej, tym lepiej! :) Popularne terminy uciekają szybko!

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Rodzaj usługi, liczba osób, numer telefonu, adres mailowy oraz adres, pod którym ma zostać wykonana usługa 9w przypadku wyboru usługi z dojazdem do klientki).

Kontakt - Klaudia Mendyk Makeup Artist

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Galicyjska, 3D 31-586 Kraków

Poniedziałek

06:00 -19:00

Wtorek

06:00 -19:00

Środa

06:00 -19:00

Czwartek

06:00 -19:00

Piątek

06:00 -19:00

Sobota

06:00 -19:00

Niedziela

06:00 -19:00

Polecani z kategorii makijaż ślubny

AG Make Up Artist
AG Make Up Artist Kraków
Zobacz profil
1
1 Kraków
(2)
Zobacz profil
Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Zebra
Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Zebra Kraków
Zobacz profil
Eric Stipa
Eric Stipa Kraków
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: