Olga Ćwik Make Up Artist

Olga Ćwik

Olga Ćwik Make Up Artist

Modrzewiowa 1, Chrzanów

O nas

Mieszkam w Chrzanowie i tam znajduje się moje studio, ale dojeżdżam również do klientek. Jestem absolwentką Szkoły Wizażu Agnieszki Brody Biar Beauty Katowice. Zawsze pragnęłam , żeby praca była moją pasją i tak się stało. Gdy po wykonaniu makijażu widzę uśmiech na twarzy klientki, to jest to dla mnie największy sukces. Jestem osobą, która nie lubi stać w miejscu, dlatego wciąż staram się rozwijać i szkolić. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, staram się zadać jak najwięcej pytań, co lubi, czego unika itd. Przykładam wagę do jakości kosmetyków, dlatego wybieram te najlepszych marek : Estee Lauder, Mac ,Laura Mercier, Morphie, Smashbox i wiele innych.

PRZEDZIAŁ CENOWY

90 zł - 150 zł

Oferta - Olga Ćwik Make Up Artist

Makijaż ślubny

130 zł - 130 zł

W cenę każdego makijażu wliczone są kępki rzęs. Pani młoda otrzymuje również ode mnie próbkę szminki użytej podczas makijażu, oraz bibułki .

Próbny makijaż ślubny

110 zł - 110 zł

Makijaż próbny jest konieczny, przed makijażem ślubnym. Ma on na celu ustalenie wszystkich szczegółów i preferencji przyszłej Panny młodej.

Makijaż ślubny z dojazdem

180 zł - 180 zł

Na terenie Chrzanowa, dojazd jest w cenie makijażu, poza Chrzanów cena wzrasta. Kraków i Katowice 150 zł . W przypadku makijażu kilku osób cena do negocjacji.

Opinie - Olga Ćwik Make Up Artist

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Olga Ćwik Make Up Artist

Olga Ćwik Make Up Artist

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Modrzewiowa 1 32-500 Chrzanów

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: