Strefa URODY

Strefa URODY

Garbarska 31a, Tarnów

O nas

𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗨𝗿𝗼𝗱𝘆 wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Tarnowa. Od 2013 tworzymy Twoją strefę komfortu, którą żal opuszczać. Od lat ten sam zespół doświadczonych kosmetolożek oraz najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt, sprawia, że możemy niezwykle skutecznie dbać o zdrowie i naturalne piękno naszych Klientek i Klientów. W chwili obecnej w naszych gabinetach znajduje się 12 maszyn, które są regularnie serwisowane i sprawdzane. Posiadamy także własny autoklaw. Działania zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa to dla nas codzienność.
Specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało, także z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej. Kosmetolożki Anna i Renata to równocześnie doświadczone linergistki, dla których makijaż permanentny nie ma tajemnic. Opinię tę potwierdzają zachwycone Klientki oraz … zapisy na tygodnie na przód.
Stawiamy na jakość, dlatego pracujemy z najlepszymi i na najlepszych kosmetykach (m.in. PCA Skin, INNO, ph Formula). Jesteśmy dumne, że nasze starania potwierdzają tak liczne i pozytywne opinie – średnia ocen na Facebooku 4,9/5, Google 4,7/5), a także Klienci, którzy regularnie odwiedzają nas już od wielu lat. Strefa Urody to coś więcej niż tylko zabiegi, to atmosfera życzliwości, chęci pomocy, komfortu i poczucia bezpieczeństwa.
Wiemy, że nie wszystkie nasze zabiegi są przyjemne, dlatego robimy wszystko, by nasi Klienci czuli się na każdym etapie zaopiekowani. Doradzamy przed, w trakcie i po, zawsze można się do nas zgłosić po poradę i pomoc. Na miejscu oferujemy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji pozabiegowej, ale także olejki konopne Doctor’s CBD, które doskonale wpływają na stan fizyczny i emocjonalny, co jest doskonałym uzupełnieniem serii zabiegów. Upiększamy twarze i ciała, ale też pomagamy duszom.
Dzięki licznym ofertom promocyjnym staramy się, aby o skuteczności zabiegów przekonało się jak najwięcej osób. Droższe zabiegi pomagamy finansować z pomocą specjalnych programów ratalnych.

PRZEDZIAŁ CENOWY

50.00 zł - 200.00 zł

Oferta - Strefa URODY

Makijaż ślubny

140 zł - 160 zł

Manicure i pedicure

50 zł - 180 zł

W naszym menu zabiegowym znajdziecie Panie szeroką ofertę na manicure. Od manicure biologicznego poprzez hybrydowy, żelowy po tytanowy.
Pedicure w naszym gabinecie to także chwila prawdziwego relaksu.
Ofertę na pedicure wzbogaciłyśmy o pedicure medyczny i podologiczny.

Próbny makijaż ślubny

140 zł - 160 zł

Opinie - Strefa URODY

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Strefa URODY

Strefa URODY

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Garbarska 31a 33-100 Tarnów Tarnów

Poniedziałek

08:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

08:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

08:00 -20:00

Sobota

08:00 -12:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: