Tak o Makeup

Dominika Sękowska

Tak o Makeup

Sienkiewicza 47, Wrocław

Pokaż telefon

Słucham, o co proszą mnie moje klientki. Dobieram makijaż do Twojej urody. Makeup jest dla mnie formą sztuki i sposobem na uszczęśliwianie innych. Zapraszam na makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych oraz na stylizacje brwi i rzęs. Cena Makijażu ślubnego: 180 zł, okolicznościowego 150 zł. W ofercie posiadam również pakiety kilku makijaży z dojazdem (na terenie Wrocławia gratis)
Cennik i więcej informacji na stronie www.takomakeup.pl

Jestem absolwentką Proacademy School of Makeup we Wrocławiu. Ukończyłam również kurs Higieny w pracy wizażysty u Julii Brylak (Julka Pure Makeup) oraz kursy związane ze stylizacja brwi i rzęs.

150 zł - 650 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Makijaż ślubny

180 zł - 180 zł

Cena makijażu ślubnego oraz próbnego: 180 zł, okolicznościowego 150 zł
Każda panna młoda chce w tym wyjątkowym dniu czuć się jak księżniczka. Makijaż ślubny musi jednak być nie tylko piękny, ale również trwały. Konieczne jest również, by dobrze prezentować się na żywo – w słońcu i przy sztucznym oświetleniu – jak i na zdjęciach. Brzmi jak kolejna sprawa do dopilnowania przed ślubem? Być może, ale z pewnością nie Ty musisz o to zadbać. Jeśli zechcesz obdarzyć mnie zaufaniem przed swoim wielkim dniem, wyczaruję dla Ciebie wymarzony look, który przetrwa całą noc i zachwyci wszystkich. Makijaż wykonuję w swoim studiu oraz dojeżdżam do klientek w ramach pakietów kilku makijaży. Na terenie Wrocławia dojazd gratis.
W cenę makijażu wliczone jest przyklejenie kępek rzęs.

Makijaż ślubny z dojazdem

480 zł - 690 zł

Makijaż ślubny+ dojazd gratis
W ramach pakietu możesz skorzystać z 3-4 makijaży w niższej cenie z opcją dojazdu. Na terenie Wrocławia dojazd gratis, poza miastem cenę ustalamy indywidualnie. Za 50% ceny pakietów rozliczamy się z góry.

Pakiet 3 makijaży w dniu ślubu: makijaż ślubny + 2 okolicznościowe 480 zł

Pakiet 4 makijaży w dniu ślubu: makijaż ślubny + 3 okolicznościowe 630 zł

Pakiety ślubne z rabatem
Pakiet Panna Młoda 3 makijaże 480zł cena bez rabatu: 510 zł

Makijaż próbny
Makijaż ślubny
Makijaż na sesję zdjęciową – można zamienić go na dodatkowy makijaż próbny
Pakiet Panna Młoda 4 makijaże 650 cena bez rabatu: 690 zł

Makijaż próbny
Makijaż próbny
Makijaż ślubny
Makijaż na sesję zdjęciową – można zamienić go na dodatkowy makijaż próbny

Próbny makijaż ślubny

180 zł - 180 zł

Makijaż próbny – dlaczego warto?

Makijaż próbny jest zabezpieczeniem przed dodatkowym stresem w dniu ślubu zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. Daje możliwość, by spotkać się wcześniej w spokojnej atmosferze i dokładnie omówić wszystkie szczegóły. Pozwala też poznać efekt końcowy i wprowadzić ewentualne poprawki. Jest to również szansa, by przetestować kosmetyki, sprawdzić, jak długo utrzymują się na Twojej skórze i czy nie wywołują alergii. Makijaż wykonuję w swoim studiu oraz dojeżdżam do klientek. Na terenie Wrocławia dojazd gratis. W cenę makijażu wliczone jest przyklejenie kępek rzęs

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię to, że każdy dzień jest inny i przynosi nowe wyzwania oraz że wymaga ona ciągłego uczenia się . Lubię również to, że poznaję mnóstwo cudownych ludzi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od współpracy przy sesji zdjęciowej dla jednego z salonów sukien ślubnych we Wrocławiu.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od ok. roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

"Sprzęt" wizażystki to dobrej jakości pędzle i kosmetyki. Pracuję przy użyciu profesjonalnych marek m.in.: MAC, Huda Beauty, Inglot, Too Faced, M Bush, Nars. Lubię także wyszukiwać drogeryjne perełki, m.in. z Wibo, Paese czy Bell.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Mój ulubiony moment ślubu to przysięga - zawsze się wtedy wzruszam.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie makijażu ślubnego zajmuje mi ok, 2 godziny. Profesjonalny makijaż zawsze będzie trwał dłużej niż ten, który robimy na co dzień, ale efekt końcowy także jest nieco inny. Staranne wygładzenie skóry czy rozblendowanie cieni wymaga czasu oraz precyzji. A przecież wszystkim nam bardzo zależy, by w tym wyjątkowym dniu każda panna młoda wyglądała wyjątkowo.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera makijaż ślubny, okolicznościowy, na sesje zdjęciowe oraz stylizację brwi (regulację, koloryzację, laminacje, hennę pudrową) oraz lifting rzęs.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl oceniam jako minimalistyczny. Nie oznacza to jednak, że robię wyłącznie naturalne i delikatne makeupy - absolutnie tak nie jest. Przy sesjach zdjęciowych lubię bawić się makijażem i realizować artystyczne projekty. Nie lubię jednak nadmiaru i wrażenia obciążenia makijażem, np. uwielbiam efekt, jaki daje na twarzy rozświetlacz, jednak nakładam go w taki sposób, aby subtelnie odbijał światło i lekko mienił się na policzku, a nie wyglądał jak brokatowa tafla na twarzy :).

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pracuje głównie z klientkami i wspólną cechą, jaka dostrzegam u wszystkich z nich jest potrzeba poczucia bezpieczeństwa i zaufania wobec osoby, od której danego dnia zależy to, jak będą wyglądać. Dlatego tak dużą wagę przykładam do rozmowy z klientkami i wcześniejszego omówienia makijażu oraz obejrzenia zdjęć z inspiracjami. Każdy makijaż to dla mnie indywidualny projekt.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony ślub, na którym chciałabym pracować to kameralna uroczystość w górach.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Zaczynałam w trudnych czasach epidemii i najbardziej zapadły mi w pamięć pary biorące ślub w maseczkach.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w pracy w branży beauty jest to, że większość z nas krytycznie patrzy na swój wygląd. Najlepiej pracuje mi się z osobami, które rozumieją, że makijaż nie daje takiego efektu, jak Photoshop na twarzach modelek. Nasza skóra ma fakturę, pory, nierówności, niedoskonałości i żaden makijaż nie wyrówna ich tak, jak program komputerowy. Człowiek nie jest też w 100% symetryczny. Mówi się, że brwi powinny być przyjaciółkami, ale nie bliźniaczkami. Dobrze jest, kiedy umiemy spojrzeć na takie detale z dystansem, mimo że jest to trudne :).

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Każdy makijaż czy stylizacja brwi jest dla mnie indywidualnym projektem, dlatego z uśmiechem na twarzy wspominam każdy uśmiech zadowolonej klientki.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Panny młode często pytają o możliwość pomalowania większej liczby osób oraz o dojazd. W swojej ofercie posiadam pakiety makijaży z dojazdem na terenie Wrocławia gratis. Szczegóły znajdą Państwo na mojej stronie internetowej www.takomakeup.pl w zakładce PAKIETY PROMOCYJNE https://www.takomakeup.pl/pakiety-promocyjne/ Zauważyłam te że panie martwią się, że makijaż lub brwi będą źle dopasowane lub za mocne. Często wynika to z ich złych doświadczeń z przeszłości. Zawsze może zdarzyć się jakaś pomyłka, jednak jeśli przed wykonaniem usługi wszystko dokładnie omówimy, ryzyko, że makijaż nie spełni oczekiwań klientki jest dużo dużo mniejsze :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę, że warto opowiedzieć, czym właściwie różni się profesjonalny makijaż od tego, który robimy na co dzień? Przede wszystkim techniką pracy i często również użytymi produktami. To w jaki sposób nakładamy różne kosmetyki ma bardzo duże znaczenie i zależy od typu urody, cery budowy oka, kształtu twarzy itd. Zawód wizażysty wymaga ciągłego doszkalania się i ćwiczenia. Płacąc za usługę, nie płacimy wyłącznie za makijaż zrobiony tu i teraz, ale również za wiedzę i umiejętności zdobywane podczas kursów i godzin spędzonych na ćwiczeniu, zmazywaniu i malowaniu od nowa (m.in. siebie i przyjaciółek :)) by dojść do perfekcji.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Po pierwsze, czy sposób w jaki dana osoba wykonuje swoje usługi odpowiada naszym wymaganiom, poczuciu estetyki i pasuje do koncepcji ślubu. A po drugie - porozumienie dusz :P. Ważne jest by, dobrze czuć się w swoim towarzystwie i móc otwarcie ze sobą rozmawiać.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Cierpliwość, empatia, dokładność

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ swoja pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Jestem precyzyjna i cierpliwa. Dokładnie słucham, czego oczekuje klientka, wypytuję, omawiam zdjęcia i inspiracje. Przykładam dużą wagę do higieny pracy. Ukończyłam kurs z higieny pracy wizażysty. Wiem, jakimi preparatami dezynfekować pędzle oraz jak zachować maksimum bezpieczeństwa używając różnych kosmetyków.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

- Staram się zawsze dopasować do potrzeb klientki i przed wykonaniem usługi dokładnie omówić, co jej się podoba i jakie są jej oczekiwania. - Przykładam dużą wagę do higieny i dezynfekcji narzędzi oraz kosmetyków. - W swojej ofercie posiadam pakiety kilku makijaży z opcją dojazdu. - W miarę możliwości staram się używać kosmetyków nietestowanych na zwierzętach.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęcia par w maseczkach

Kontakt

Tak o Makeup

facebook website

Sienkiewicza 47 50-349 Wrocław

32 km od Oleśnicy

59 km od Wałbrzycha

89 km od Jeleniej Góry

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: