Happy&Beauty
Happy&Beauty Warszawa
Zobacz profil
ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA
ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA Warszawa
Zobacz profil
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm Warszawa
Zobacz profil
M-Estetica
M-Estetica Warszawa
Zobacz profil
Przychodnia Specjalistyczna High-Med

Dorota Bystrzanowska

Przychodnia Specjalistyczna High-Med

Ul.Jana Kasprowicza 27/2, Warszawa

(3)

O nas

W naszej przychodni mogą Państwo skorzystać z konsultacji u szerokiego grona doświadczonych lekarzy specjalistów – od lekarza medycyny estetycznej po dermatologa, wenerologa czy ginekologa. Stworzyliśmy zespół składający się z przyjaciół i rodziny, co jest najlepszym połączeniem wysokich umiejętności zawodowych i miłej atmosfery pracy. Priorytetem jest dla nas to, aby w naszym gabinetach czuli się Państwo swobodnie – i co najważniejsze – bezpiecznie.

Zapewniamy nie tylko wysoką jakość usług medycznych, lecz także zrozumienie i dyskrecję.

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 2500 zł

Oferta - Przychodnia Specjalistyczna High-Med

Depilacja laserowa

300 zł - 700 zł

Prowadzona przez nas depilacja laserowa to efektywna metoda na pozbycie się niechcianych włosków. Zabiegi wykonujemy przy użyciu lasera Nd-Yag amerykańskiej firmy Cutetra. Jest to jedno z najsilniejszych na rynku i najnowocześniejszych urządzeń do depilacji laserowej, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty (CE – odpowiednich instytucji europejskich i FDA – amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków). Przy użyciu lasera wykonujemy również inne zabiegi, takie jak usuwanie blizn. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami depilacji laserowej oraz innych wykonywanych przez nas zabiegów!
Podana cena jest ceną za wybrany obszar za pojedynczy zabieg.

Endermolift

165 zł - 200 zł

-korekta owalu twarzy,
-zmniejszenie obrzęków pod oczami,
-drenaż limfatyczny,
-uniesienie powiek,
-redukcja zmarszczek (pobudzenie fibroblastów),
-ujędrnienie skóry twarzy, szyi, dekoltu (pobudzenie syntezy kolagenu).
Cena podana jest za pojedynczy zabieg.

Endermologia

120 zł - 160 zł

Endermologie® to potwierdzona naukowo i sprawdzona przez klientów wysoce efektywna metoda leczenia cellulitu, redukcji lokalnych otłuszczeń i znacznej poprawy struktury skóry. Z powodzeniem jest stosowana w fizjoterapii, medycynie estetycznej i sportowej.

Metoda Endermologie® polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, dając w odniesieniu do każdego stanu organizmu zarówno z fizjologicznego, jak i kosmetycznego punktu widzenia wysoce efektywne rezultaty. Jej głównym zadaniem jest rozluźnienie różnych struktur naczyniowych, co powoduje napływ krwi z głębszych warstw skóry wraz z zawartymi w niej substancjami odżywczymi oraz usunięcie płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Takie efekty udaje się osiągnąć dzięki zastosowaniu unikatowej techniki wykonywania masażu. Masażu, podczas którego moduł masujący składający się z dwóch rolek, wykorzystując podciśnienie, tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację masowanej tkanki, rolki poruszają się nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie.

Zabiegi są przyjemne, przeważnie bezbolesne (czasem przy zaawansowanym cellulicie pierwsze zabiegi mogą być odczuwalne). Wskazane jest wykonanie serii przynajmniej 14-16 zabiegów, optymalnie 2 zabiegi w tygodniu. Czas trwania pojedynczego zabiegu to ok. 45 min.
Podana cena jest ceną za pojedynczy zabieg.

Fotoodmładzanie

Mezoterapia igłowa

700 zł - 2000 zł

Mezoterapia igłowa jest metodą polegającą na podawaniu koktajli mieszanek leczniczych przy pomocy serii nakłuć. Preparaty podawane są techniką depozytów lub linijną. Wkłucia w przypadku podawania w okolicy twarzy szyi i dekoltu są powierzchowne i powinny sięgać do warstwy brodawkowatej skóry. Dochodzi wtedy do stymulacji fibroblastów. Preparat aplikowany jest w zależności od potrzeby w różnych okolicach i partiach ciała. Zabiegi wykonywane są najczęściej w znieczuleniu miejscowym.

Mikrodermabrazja

220 zł - 250 zł

Mikrodermabrazja jest to zabieg mechanicznego złuszczania naskórka lub skóry właściwej bez uszkodzeń termicznych i niepożądanych objawów. Polega na delikatnym ścieraniu powierzchni skóry, aż do pożądanego poziomu pod kontrolą wzroku. Zabiegi różnią się od inwazyjnych peelingów chemicznych tym, że efekty widoczne są od razu i zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

Efekty zabiegu są natychmiastowe. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona, może pojawić się też opuchlizna (pierwszego dnia), ale widoczna jest znaczna poprawa jej kondycji. W ciągu tygodnia następuje złuszczanie. Intensywność złuszczania u każdego pacjenta może przebiegać inaczej.
Dla bardziej widocznego i trwalszego efektu konieczne jest wykonanie kilku zabiegów (od 2 do 10), średnio co 7-10 dni (w odstępach 3-4 tygodniowych w przypadku zabiegów medycznych). Zależy to od wskazań oraz oczekiwań pacjenta. Efekty zabiegów się kumulują, co oznacza, że po każdej mikrodermabrazji poprawa jest coraz bardziej widoczna. W celu podtrzymania i utrwalenia uzyskanych wyników zaleca się co 4-6 tygodni ponowne wykonanie mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazję można przeprowadzać na wszystkich typach skóry, dobierając odpowiednio siłę ścierania) i każdej części ciała np.; na twarzy, szyi, dekolcie, plecach, dłoniach.

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji:

-generalna regeneracja skóry
-silne zrogowacenie skóry
-zaburzenia pigmentacji, przebarwienia
-trądzik pospolity i blizny potrądzikowe
-łojotok i suchość skóry
-rozszerzone pory
-rozstępy, blizny i bliznowce
-wiotkość skóry
-fotostarzenia (uszkodzenia słoneczne spowodowane promieniami UV)

Osocze bogatopłytkowe

700 zł - 1500 zł

Regeneris – Osocze bogatopłytkowe
RegenLab, szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne, specjalizujące się w medycynie regeneracyjnej, stworzyło innowacyjną terapię biostymulującą komórki skóry.
Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”.
Regeneris przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych lub są uczuleni na inne produkty.

Usuwanie blizn

Usuwanie przebarwień

Zamykanie naczynek

Leczenie zmian naczyniowych – tzw. popękanych naczynek wiąże się z koniecznością wykonania co najmniej dwóch zabiegów w odstępach od 4-6 tyg. Zasada działania lasera opiera się na wybiórczym pochłanianiu energii fali laserowej przez hemoglobinę zawartą w naczynkach. Proces pochłaniania energii powoduje koagulację (ścięcie) krwi i zniszczenie naczynka widoczne w trakcie zabiegu jako zbielenie – zniknięcie widocznego dotychczas defektu. Z uwagi na fakt że proces ten przebiega ze wzrostem temperatury w obrębie naczynka i tkanki bezpośrednio go otaczającej – po kilku minutach powstaje zaczerwienienie i delikatny obrzęk w miejscu gdzie znajdowała się leczona zmiana. Skoagulowane laserem naczynko ulega zwłóknieniu i absorpcji w różnym czasie – od 2 nawet do 6 tygodni. W tym okresie może być widoczne jako ciemniejszy ślad – barwnik krwi jest rozkładany i absorbowany. Jak wspomniano powyżej – aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 2 do 3 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.
Cenę ustala lekarz w zależności od obszaru na którym jest wykonywany zabieg.

Opinie - Przychodnia Specjalistyczna High-Med

5

3 opinie

Dodaj opinię

UL

Ula L

Miejsce gdzie znajdziesz cudownych specjalistów ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

SB

Sylwia B

Super podejście do pacjenta zaczynając od rejestracji poprzez reszte personelu kończąc na lekarzach. Polecam w 100%

3 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Katarzyna P

Przemiła a przede wszystkim profesjonalna obsługa pacjentów.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Przychodnia Specjalistyczna High-Med

Przychodnia Specjalistyczna High-Med

ul.Jana Kasprowicza 27/2 01-817 Warszawa

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -15:00

Polecani z kategorii medycyna estetyczna

Klinika La Perla
Klinika La Perla Warszawa
Zobacz profil
DepilConcept Warszawa-Ochota
DepilConcept Warszawa-Ochota Warszawa
Zobacz profil
Estetica clinic
Estetica clinic Warszawa
Zobacz profil
Klinika Piękna Essence
Klinika Piękna Essence Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: