Klinika Intima Art & Este

Emilia Michalska

Klinika Intima Art & Este

Tuwima 15 lok.U2A, Łódź

(1)

O nas

Klinika Intima Art&Este to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie profesjonalizm oraz kompleksowe podejście do urody i zdrowia. Oferujemy opiekę zespołu wysoko wykwalifikowanych lekarzy, którego zadaniem jest sprawić abyś w ten najważniejszy dzień czuła się pewna siebie i piękna. W zależności od Twoich potrzeb zespół lekarzy, który zajmie się Tobą przed ślubem może składać się m.in. z: lekarza medycyny estetycznej, dermatologa, ginekologa (zajmującego się również ginekologią estetyczną), dietetyka oraz chirurga naczyniowego.
W naszej ofercie znajdziecie Panie bardzo szeroką gamę zabiegów z wielu dziedzin. Dzięki temu możemy zająć się kompleksowo wszystkimi Waszymi dolegliwościami. Oferujemy również specjalne pakiety dla Panny Młodej, Mam, Teściowych, Świadkowych oraz Druhen.

Panów oczywiście zapraszamy na zabiegi medycyny i urologii estetycznej dedykowane specjalnie dla mężczyzn. W ofercie zabiegów znajduje się między innymi terapia nadpotliwości toksyną botulinową czy szereg procedur redukujących podwójny podbródek oraz lokalne pokłady tkanki tłuszczowej.

Oferta - Klinika Intima Art & Este

Mezoterapia igłowa

350 zł - 1500 zł

PROBLEM:
- skóra bez blasku
- skóra wymaga odżywienia
- wiotka i przemęczona skóra
- obrzęki i sińce pod oczami
- drobne zmarszczki
- łysienie
- rozstępy
- cellulit

ZABIEG
W naszej Klinice zabiegi mezoterapii wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. Możliwe jest zastosowanie znieczulenia powierzchownego. Zabieg ten nie wymaga szczególnego przygotowania ze strony pacjenta. Trwa od 20 minut do 40 minut w zależności od obszaru, który poddawany jest terapii. Procedura polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek mezokoktajlu – właściwie dobranego do rodzaju skóry i występującego problemu. Nasi lekarze odpowiednio dopasują preparat do Twoich indywidualnych potrzeb.
Wprowadzenie do skóry substancji aktywnych powoduje aktywację naturalnych procesów regeneracyjnych. Już po pierwszej sesji zauważysz efekty mezoterapii. Zalecamy przeprowadzenie 4 – 5 zabiegów, wykonywanych co 1 – 2 tygodnie, w zależności od okresu rekonwalescencji pacjenta. Ostateczną decyzję o ilości powtórzeń terapii podejmuje lekarz wspólnie z pacjentem, po ocenie poziomu jego satysfakcji po każdym zabiegu. Celem jak najdłuższego utrzymania się efektu zabiegu zalecamy wykonywanie mezoterapii co 4 – 5 tygodni przez okres ok. 6 miesięcy.
Regularne stosowanie mezoterapii to profilaktyka procesu starzenia się skóry i strażnik świeżego wyglądu.

EFEKTY
Mezoterapia stosowana jest jako profilaktyka lub zabieg stosowany we wczesnych stadiach pojawienia się objawów pogarszania kondycji skóry. Jej efekty są tym lepsze, im szybciej zostanie zastosowana. Już po jednym zabiegu skóra jest intensywnie odżywiona i nawilżona, nabiera blasku, znikają oznaki zmęczenia oraz „worki” pod oczami. Uzyskujemy również bardzo dobre efekty w leczeniu rozstępów oraz cellulitu.

CENA ZALEŻY OD STOSOWANEGO PREPARATU, TECHNIKI ORAZ POWIERZCHNI PODDAWANEJ ZABIEGOWI.

Osocze bogatopłytkowe

750 zł - 1200 zł

PROBLEM:
- wiotkość, utrata blasku, przesuszenie skóry,
- obrzęki i sińce pod oczami,
- drobne zmarszczki
- rozstępy
- zła kondycja włosów
- łysienie
- suchość pochwy związana z przyjmowaniem antykoncepcji lub okresem okołomenopauzalnym
- zmniejszenie jędrności tkanek pochwy spowodowane zmianami hormonalnymi w okresie przekwitania, czyli menopauzy oraz ciąży lub porodem
- spadek satysfakcji seksualnej podczas współżycia spowodowany utratą napięcia ścian pochwy
- bolesne stosunki

JAK TO DZIAŁA
Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym, czyli pochodzącym od pacjenta. Sprawia to, że jego zastosowanie jest bezpieczne, nie powoduje ono uczuleń ani działań niepożądanych. Dzięki zastosowaniu własnej krwi pacjenta nie ma ryzyka przeniesienia wirusów krwiopochodnych takich jak HIV czy HBV i HCV. Głównym składnikiem osocza bogatopłytkowego są płytki krwi, czyli trombocyty. Zawierają one wiele cząstek biologicznie czynnych biorących udział w procesach fizjologicznych. Są to głównie czynniki wzrostu, które zostają uwolnione z płytek krwi po podaniu osocza bogatopłytkowego. Poprawiają one jakość skóry między innymi poprzez aktywację odnowy komórek naskórka, pobudzenie produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz pobudzenie tworzenia nowych naczynek krwionośnych. Wszystko to sprawia, że skóra i błony śluzowe stają się odmłodzone, bardziej jędrne oraz lepiej nawilżone, a włosy stają się gęstsze, silniejsze i pełne blasku.
W naszej Klinice stosujemy specjalne jednorazowe zestawy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego dzięki czemu cały proces preparatyki krwi odbywa się przy użyciu jednorazowych, sterylnych narzędzi w obrębie gabinetu co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i higienę.

CENA ZALEŻY OD POWIERZCHNI PODDAWANEJ ZABIEGOWI.

Usuwanie blizn

200 zł - 1500 zł

Zajmujemy się wszystkimi bliznami, w tym również po nacięciu czy pęknięciu krocza.
Podobne zabiegi stosowane są również w przypadku rozstępów.
Zabiegi wykonujemy przy użycia lasera Mona Lisa Touch, niekiedy łącząc go z zabiegiem z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
Laser MonaLisa Touch jest frakcyjnym laserem CO2 emitującym opatentowany rodzaj impulsu tzw. Deka-Puls. Punktem wychwytu wiązki tego lasera jest woda, a światło wnika bardzo płytko w skórę nie uszkadzając głębszych tkanek i naczyń krwionośnych. Wiązka lasera o odpowiednio dobranych do zabiegu parametrach stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Ponadto sprawia, że włókna kolagenowe stają się krótsze i grubsze. Wszystko to powoduje, że blizna ulega wygładzeniu. Dodatkową korzyścią zabiegu jest poprawa kolorytu blizny.

CENA ZALEŻY OD TECHNIKI ORAZ POWIERZCHNI PODDAWANEJ ZABIEGOWI.

Usuwanie przebarwień

350 zł - 1200 zł

W naszej Klinice z przebarwieniami walczymy na kilka sposobów - zależy to m.in od ich umiejscowienia czy zajmowanej powierzchni.
Wykonujemy zabiegi niwelujące przebarwienia występujące również w okolicach intymnych (srom, odbyt).
Każda pacjentka wymaga indywidualnego podejścia w zależności od rodzaju skóry oraz czasu w jakim chce uzyskać efekt - dlatego kluczowa jest konsultacja lekarska.
Proponujemy zabiegi laserowego resurfacingu przy użyciu lasera Mona Lisa Touch, który może być połączony z terapią osoczem bogatopłytkowym.
Ponadto wykonujemy również peelingi chemiczne lekarskie oraz mezoterapię preparatami do walki z przebarwieniami np. White in czy Dermaheal SB.

CENA ZALEŻY OD STOSOWANEGO PREPARATU, TECHNIKI ORAZ POWIERZCHNI PODDAWANEJ ZABIEGOWI.

Zamykanie naczynek

300 zł - 1200 zł

Pajączki i żylaki siatkowate to w znacznym stopniu problem estetyczny. Mogą im jednak towarzyszyć dolegliwości związane z niewydolnością układu żylnego takie, jak bóle, uczucie ciężkości lub zmęczenia w obrębie kończyn dolnych. Podobne lub też często bardziej nasilone dolegliwości towarzyszyć mogą obecności żylaków kończyn. Wraz z postępem choroby pojawiają się często stany zapalne skóry, która z czasem, zarówno nad żylakami, jak i w dolnej części goleni przybiera ciemniejszy odcień. Mogą pojawić się zmiany troficzne skóry pod postacią jej przebarwienia, pogrubienia i stwardnienia a nawet owrzodzenia żylnego goleni.

W przypadku:
– żylaków
– pajączków
– żylaków siatkowatych,
można zastosować zabieg skleroterapii.

Kwalifikację do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza chirurg zajmujący się chorobami naczyń. W skleroterapii, zmienione odcinki żył są omijane na zasadzie bypassów na skutek wstrzyknięcia substancji, która wywołuje w tych naczyniach skrajnie drażniący skutek. Iniekcja wywołuje najpierw uszkodzenie komórek wyściełających naczynia krwionośne (endothelium). To prowadzi do miejscowego formowania się zakrzepu, który zamyka naczynie. Sporadycznie, sztucznie wywołany zakrzep może samoistnie ustąpić – w takim przypadku krew może ponownie płynąć przez żyłę. Jeśli to się zdarzy, skleroterapię należy powtórzyć.
Po skleroterapii należy założyć na kończynę produkt uciskowy. W nastrzykniętych miejscach można zwiększyć ucisk za pomocą waty lub tamponów opatrunkowych. Bezpośrednio po zabiegu pacjent powinien chodzić przez około 30 minut – kompresja powinna być stosowana przez kolejne 24 godziny w sposób ciągły. Następnie należy kontynuować terapię uciskową przez okres od kilku dni do trzech tygodni, zależnie od średnicy i lokalizacji obliterowanych żylaków.

CENA ZALEŻY OD POWIERZCHNI PODDAWANEJ ZABIEGOWI.

Opinie - Klinika Intima Art & Este

4.8

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

BJ

Beata J

Profesjonalnie i wygodnie. Polecam.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi pracujemy od bardzo dawna... jak również z ich Rodzicami czy np.: druhnami i drużbami :) Oferujemy bardzo szeroki zakres usług zarówno dla różnych grup wiekowych jak i płci żeńskiej i męskiej.

Kontakt - Klinika Intima Art & Este

Klinika Intima Art & Este

Tuwima 15 lok.U2A 90-010 Łódź

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

Godziny pracy dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Pracujemy zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych, a także w weekendy.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: