Laser-Med Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Katarzyna Strzeszewska tel. 790 470 580

Laser-Med Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Północna 16/1, Lublin

Pokaż telefon

Niezawodność skuteczność ,profesjonalizm który rodzi się z pasji.
Dla dobra lepszego samopoczucia , estetyki i wyglądu.
Jesteśmy dla Was od 11 lat
Laser-Med, to 11lat doświadczenia w branży medycyny estetycznej, kadra medyczna z dwudziestoletnim doświadczeniem, najnowocześniejszy sprzęt medyczny.
Świadczymy również usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi pielęgnacyjne z zakresu kosmetologi twarzy i ciała:
- oczyszczanie twarzy
- nawilżanie twarzy
- zabiegi liftingujące twarzy i ciała
- zabiegi modelujące sylwetkę
- zabiegi wyszczuplające
- zabiegi antycellulitowe

100 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Depilacja laserowa

100 zł - 450 zł

LightSheer™ jest w tej chwili najnowocześniejszym i najmocniejszym urządzeniem do fotodepilacji dostępnym na rynku. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S. FDA (Food&Drug Administartion), który respektowany jest na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii LightSheer™ na stałe usuwa niechciane włosy, a zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie uszkadza skóry.

Laser diodowy LightSheer™ niszczy mieszek włosowy za pomocą światła laserowego – wiązka energii przenika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez melaninę (barwnik). Tam zamieniana jest na ciepło, które uszkadza macierz włosa. Energia, którą wytwarza laser w czasie zabiegu fotodepilacji jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość emitowanej przez diodę fali to 800 nm, a zakres całkowicie bezpieczny dla człowieka wynosi od 700 do 1000 nm. Ponadto, światło wytwarzane przez laser działa wyłącznie powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu.

By zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, rączka lasera LightSheer™ została wyposażona w unikalny system chłodzenia końcówką ChillTip™, która schładza skórę, chroniąc ją w czasie trwania całego zabiegu. Ta wyjątkowa technologia sprawia również, że depilacja jest praktycznie bezbolesna. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4°C. Zastosowany w LightSheer™ sposób chłodzenia jest znacznie skuteczniejszy od rozwiązań wykorzystywanych w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.)

Termolifting NIR

50 zł - 450 zł

Zamykanie naczynek

100 zł - 700 zł

Efektem końcowym zabiegu jest zniknięcie naczyń – większość z nich zostanie zlikwidowana na zawsze. Niektóre naczynia powrócą i będą wymagać powtórnego, bardziej agresywnego leczenia, gdyż laser leczy objawy nie zaś ich przyczynę. Z biegiem czasu mogą pojawić się nowe zmiany naczyniowe, najczęściej w okolicy miejsc uprzednio leczonych.

Badania nie stwierdziły jednoznacznych przeciwwskazań dla stosowania technologii VariLite i ScanLite XP, jednak zalecane jest zachowanie ostrożności, jeśli pacjenci:

wykazują skłonności do blizn keloidowych,
cierpią na zaburzenia krzepliwości krwi,
stosowali leki przeciwzakrzepowe w krótkim czasie przed zabiegiem.

Proces gojenia:

będą Państwo wyglądać lepiej tuż po zakończeniu zabiegu – zazwyczaj można od razu powrócić do normalnych zajęć,
zarumienienie zwykle ustępuje po 2-4 godzinach,
łagodny obrzęk może się utrzymywać 1-2 doby, szczególnie jeśli przeprowadzono rozległe leczenie w okolicy dolnych powiek,
między 2 a 4 dniem po zabiegu, wzdłuż leczonych naczyń mogą się pojawić malutkie strupy, które odpadają między dniem 5 a 10,
po niektórych naczynkach mogą pozostać widoczne brązowe/czerwone ślady występujące między dniem 2 a 4, które znikają między 5 a 10 dniem,
niektóre naczynka powrócą (czerwone i blednące),
rezultaty końcowe można ocenić między 14 a 30 dniem.

Endermolift

120 zł - 120 zł

Endermologia

140 zł - 240 zł

MANTIS to innowacyjny system mający zastosowanie w likwidowaniu wielu defektów skóry i niedoskonałości sylwetki oraz wspomagający odchudzanie. Jako jedyny na świecie oferuje stymulację tkanek poprzez endomasaż i regenerację komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego. System ten może więc zastąpić mniej efektywne zabiegi wyszczuplające.

Badania naukowe potwierdzają trwałe efekty synergicznego działania endomasażu i pulsacyjnego pola magnetycznego na ciało i twarz.

Fotoodmładzanie

150 zł - 500 zł

Skaner ScanLiteXP™ pozwala na szybkie i dokładne przeprowadzanie zabiegów w przypadku zmian na większej powierzchni. ScanLiteXP™ umożliwia precyzyjne zogniskowanie punktów zabiegowych, co pozwala z kolei na pozostawienie małych obszarów niewystawionych na ekspozycję wiązki lasera. Obszary te rozpraszają ciepło podczas zabiegu, by później stać się ośrodkami gojenia. Wpływa to nie tylko na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale także wyraźnie przyspiesza rekonwalescencję. ScanLiteXP™ jest idealnym narzędziem w przypadku szybkich zabiegów na całej powierzchni twarzy.

Usuwanie blizn

100 zł - 500 zł

Usuwanie przebarwień

100 zł - 450 zł

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo leczeniu poddajemy jedynie łagodne, znane zmiany. Efektem końcowym jest znaczące rozjaśnienie zmian, aczkolwiek nie zostają one całkowicie usunięte.

Przed zabiegiem usunięcia przebarwień należy:

zmyć makijaż,
zbadać i zidentyfikować zmiany, wątpliwe zmiany powinny być poddane biopsji przed wykonaniem zabiegu,
nie stosować żelu do ochrony naskórka – obniża to skuteczność zabiegu.

Sekwencja gojenia zmian pigmentacyjnych:

zmiany ciemnieją lub szarzeją na koniec zabiegu,
wokół zmian powstanie kolisty rumień,
rumień zniknie po 2t-4 godzinach,
zmiany ściemnieją przez kolejne 1-2doby; powstaną na nich łuszczące się strupy,
strupy odpadną między 5 a 14 dniem,
leczony obszar może się zaróżowić lub stracić pigmentację na okres od 1 do 3 miesięcy, zanim pigmentacja się ustabilizuje.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Niezawodność skuteczność ,profesjonalizm który rodzi się z pasji dla dobra lepszego samopoczucia , estetyki wyglądu jesteśmy dla Was

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Najnowocześniejszy sprzęt medyczny , wszystkie urządzenia posiadają status medyczny , od kosmetyki twarzy po przez ciała jak również zabiegi laserowe . Mantis - endermologia , Venus Freeze - fala radiowa , Oxybrazja , Light Sheer - laser do depilacji Varilitte Xp plus skaner do usuwania naczynek .

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W Ofercie naszego salonu znajdziecie wszystkie zabiegi z zakresu pielegnacji twarzy oraz ciała , Kompleksowa opieka podczas terapii zabiegowych np modelowanie sylwetki ciała , likwidacja zmian trądzikowych , eliminacja przebarwień , zabiegi laserowe

Wolne terminy

Kontakt

Laser-Med Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

website facebook

Północna 16/1 20-064 Lublin

Poniedziałek

09:00-20:00

Wtorek

09:00-20:00

Środa

09:00-20:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

Sobota

09:00-17:00

Inspiracje ślubne