avatar

Anna Zienkiewicz

Neonia - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

Kobierzyńska 186g/1, Kraków

O nas

Nazwa naszej kliniki jest połączeniem dwóch greckich słów (nea - młoda, eonia - wieczna), które doskonale wyrażają jej główny cel. NEONIA, czyli „wiecznie młoda”, jest miejscem, w którym dbamy o Twój piękny, naturalny wygląd.

Pomożemy Ci zatrzymać młodość, korzystając z najnowocześniejszych technologii laserowych i najnowszych trendów medycyny estetycznej. Dzięki temu, będziesz mogła cieszyć się fantastycznymi efektami przeprowadzonych zabiegów, bez konieczności przechodzenia przez długie i bolesne okresy rekonwalescencji.

Nie chcemy Cię zmieniać przy pomocy skalpela! Klinika NEONIA stawia sobie za cel wydobycie z naszych klientek naturalnego piękna i zatrzymanie upływającego czasu, dzięki czemu każda z nich może stać się najlepszą wersją siebie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

99 zł - 1500 zł

Oferta - Neonia - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

Termolifting NIR

400 zł - 800 zł

Jest to bezbolesny i pozbawiony okresu rekonwalescencji zabieg poprawiający gęstość i jędrność skóry. Efekt ten uzyskany jest dzięki, całkowicie bezpiecznej, metodzie podgrzania skóry za pomocą promieniowania podczerwonego. Już bezpośrednio po zabiegu zauważalne są pierwsze efekty. Owal twarzy jest podniesiony, a zmarszczki mimiczne wygładzone. Dodatkowo fibroblasty są pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, co pozwala cieszyć się napiętą i odmłodzoną skórą przez dłuższy czas.

Lifting bez skalpela Clearlift

300 zł - 1500 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących trwałych i szybkich rezultatów zabiegowych. Jednocześnie, dzięki swojemu mechanicznego działaniu, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Podczas jednego zabiegu możemy zadziałać różną długością wiązki laserowej czyli na różnych głębokościach. Nie tylko pozwala nam to dostosować parametry do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, ale również korzystnie wpływa na efekty. Głównym celem jest walka z oznakami starzenia. Pozbędziemy się załamań skórnych, i delikatnych plam pigmentacyjnych, a proces przebudowy skóry, zainicjuje produkcję nowych komórek. Tak zadbana skóra z pewnością, nie wymaga dużej ilości makijażu, i pozwoli cieszyć się idealną cerą nie tylko w dniu ślubu.

Endermologia

130 zł - 300 zł

Nowa opatentowana Endermologie Alliance kumuluje trzy działania w jednej głowicy. Pierwsze efekty, wygładzenie cellulitu, modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie skóry zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Stymulując skórę lipomasażem inicjujemy naturalną poprawę struktury naszej skóry. Warto wykonać pełną serię , czyli 10 zabiegów, co z pewnością pomoże osiągnąć Ci idealną sylwetkę w TYM wyjątkowym dniu!

Endermolift

100 zł - 170 zł

Należy do szerokiej gamy zabiegów endermologicznych, wykorzystujących działanie podciśnienia. Mikrouderzenia wykonywane na powierzchni skóry, pobudzają fibroblasty którzwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Widoczne ujędrnienie skóry, pozbycie się płytkich zmarszczek, poprawa koloryty skóry, redukcja miejscowych otłuszczeń bądź opuchnięć to jedne z licznych korzyści endermoliftu

Depilacja laserowa

99 zł - 350 zł

Pozbycie się niechcianego owłosienia z okolic pach, łydek czy bikini z pewnością poprawi nasz komfort podczas przyjęcia weselnego. Warto zadać o wykonanie depilacji laserem bezpiecznym o potwierdzonej skutecznoći. Laser Soprano Ice Platinum łączy trzy długości wiązek laserowych. Dzięki czemu zdobył prestiżową nagrodę "MyFaceMyBody Awards" jako najbardziej innowacyjny zabieg. Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz to, czego oczekujesz – jedwabiście gładką skórę.

Mezoterapia igłowa

300 zł - 1200 zł

Usuwanie blizn

300 zł - 1200 zł

Usuwanie przebarwień

100 zł - 1300 zł

Zamykanie naczynek

100 zł - 1300 zł

Osocze bogatopłytkowe

800 zł - 1200 zł

Fotoodmładzanie

500 zł - 1300 zł

Mikrodermabrazja

150 zł - 300 zł

Opinie - Neonia - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Neonia - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

Neonia - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

kobierzyńska 186g/1 30-382 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: