RAY.MED

Małgorzata Berner-Rutkowska

RAY.MED

(1)

O nas

Klinika zajmuje się leczeniem chorób skóry i włosów, medycyną eststyczną oraz diagnostyką znamion i dermatochirurgią.
Ładna skóra, to przede wszystkim zdrowa skóra.Dzięki współpracy dermatologiczno-kosmetologicznej staramy się ten cel osiągnąć i indywidualnie dobrać leczenie, pielęgnację i zabiegi.
Założycielką Ray.Med jest dr n.med. Małgorzata Berner-Rutkowska, która dermatologią estetyczną zajmuje się z nieustającą pasją od ponad 20 lat.
W naszych zabiegach w dużej mierze wykorzystujemy medycynę regenaeracyjną, czyli te metody, które fizjlogicznie pobudzją skórę do odnowy i naprawy.
Staramy się tworzyć kompetentny i wykształcony zespół, a naszym pacjentom zapewnić miłą atmosferę.

Oferta - RAY.MED

Fotoodmładzanie

150 zł - 300 zł

Mezoterapia igłowa

150 zł - 700 zł

Mikrodermabrazja

80 zł - 120 zł

Osocze bogatopłytkowe

500 zł - 700 zł

Termolifting NIR

250 zł - 500 zł

Usuwanie blizn

300 zł - 1000 zł

Usuwanie przebarwień

120 zł - 500 zł

Opinie - RAY.MED

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektu zabiegu. Miła i przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście. Na pewno jeszcze wrócę i polecam każdemu !

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zmieniać na lepsze, ładniejsze. Obserwować wyniki swojej pracy na zadowolonych twarzach pacjentów!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W trakcie swojej działalności stopniowo ostrożnie dobieramy sprzęt tak, aby pomagał nam realizować nasze cele. Wszystkie nasze aparaty posiadają certyfiaty FDA i były wybierane poprzez przeprowadzanie testujących zabiegów w naszej klinice. Być może nie są to urządzenia najczęściej pojawiające się w kolorowych reklamach, ale dzięki temu nasze zabiegi mogą mieć bardziej przyzwoite ceny dla Was!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od zadania. Jeśli powiększamy usta, zajmie nam to około godziny, ale zabieg należy zaplanować co najmniej na kilka tygodni przed ślubem, tak aby był czas na ewentualne korekty. Jeśli chcemy poprawić jakość skóry, jej wygląd, musimy zwykle zaplanować serię zabiegów i potrzebujemy na to ok pół roku, a czasami więcej

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zabiegi poprawiające jakość i wygląd skóry -usuwanie znamion, leczenie śladów i blizn potrądzikowych, przebarwień, leczenie skóry łojotokowej i rozszerzonych "porów" (peeligi medyczne, IPL, radiofrekwencja mikroigłowa, laser frakcyjny CO2, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia) Korekcja zmarszczek mimicznych (botox), wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, modelowanie twarzy za pomocą wypełniaczy, modelowanie i powiększanie ust Lipoliza injekcyjna (podbródek, wyszczuplanie linii żuchwy, inne miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być wykonywane przez lekarzy. Ryzyko wystąpienia powikłań nie jest duże, ale istnieje, i wówczas odpowiednio szybko podjęte leczenie jest najwazniejsze! Istotne jest również to, żeby lekarz był związany z gabinetem, w którym wykonujecie zabieg. Zdarzają się przypadki medyków "nieuchwytnych", którzy wędrują między gabinetami i naprawdę trudno ich znaleźć, gdy potrzebujecie pomocy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem dermatologiem i estetą. Staram się widzieć całościowo proporcje, kształt i jakość materiału. W odniesieniu do twarzy oczywiście...

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jestem specjalistą dermatologiem z dużym doświadczeniem w zakresie leczenia i wykonywania zabiegów. Staram się, aby mój zespół był również w pełni profesjonalny. Wyróżnia nas "dobry stosunek jakości do ceny".

Kontakt - RAY.MED

RAY.MED

Łódź

Poniedziałek

12:00 -19:00

Wtorek

12:00 -18:00

Środa

12:00 -19:00

Czwartek

11:00 -17:00

Piątek

12:00 -19:00

Sobota

10:00 -14:00

W sobotę dostępne są tylko zabiegi kosmetologiczne, w wyjątkowych sytuacjach zabiegi medycyny estetycznej. Wszystkich pacjentów prosimy o wcześniejsze rezerwowanie wizyt- telefonicznie bądź mailowo.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: